agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Takich odkurzaczy Dyson jeszcze nie było Specjalna oferta tylko na Black Friday

Takich odkurzaczy Dyson jeszcze nie było Specjalna oferta tylko na Black Friday

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2021-11-18 11:57:58

W tym roku Black Friday z marką Dyson trwa aż do początku grudnia! Już od środy 17 listopada (od godziny 24:00) aż do niedzieli 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów, będzie można kupić wyjątkowe odkurzacze bezprzewodowe w ekskluzywnej ofercie! Unikatowe produkty będą dostępne tylko na stronie www.dyson.pl i w Dyson Demo Zone w centrach handlowych w całej Polsce.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Marka Dyson, która słynie z wysokiej jakości odkurzaczy, oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza oraz produktów do stylizacji do włosów celebruje sezon Black Friday. W tym roku oferuje m.in. bezprzewodowe odkurzacze Dyson w stylowym czarnym kolorze, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aż trzy modele odkurzaczy bezprzewodowych w limitowanej kolorystyce będzie dostępnych w specjalnych cenach, z obniżką aż do 200 zł: Dyson V11 Total Clean w cenie 2 599 PLN, Dyson V10 Total Clean w cenie 1 949 PLN i Dyson V8 Total Clean w cenie 1 499 PLN.

Modele te dodatkowo zawierają szeroką gamę akcesoriów, ułatwiających sprzątanie w całym domu. Sprawdź szczegóły na oficjalnej stronie internetowej www.dyson.pl.

Oferta dedykowana na Black Friday oraz pozostałe specjalne okazje będą dostępne wyłącznie na www.dyson.pl oraz w Dyson Demo Zone w centrach handlowych w całej Polsce, lista sklepów Dyson dostępna jest tutaj: https://www.dyson.pl/dyson-demo

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe