agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Teesa prezentuje blender personalny TSA3535

Teesa prezentuje blender personalny TSA3535

MAŁE AGD / Blendery / 2016-08-30 09:54:00

Należąca do firmy Lechpol (producenta m.in. urządzeń Kruger&Matz) marka Teesa nie zwalnia tempa i systematycznie wprowadza do oferty kolejne urządzenia z segmentu małego AGD. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, w atrakcyjnej cenie. Nowością w portfolio produktowym Teesa jest łatwy w obsłudze blender personalny, który szybko pozwoli przygotować ulubiony koktajl.   

Blender personalny Teesa to propozycja dla osób aktywnych oraz tych, które mimo braku czasu starają się dbać o swoje zdrowie. Urządzenie, zostało przygotowane tak, by niezależnie od sytuacji w łatwy i szybki sposób przygotować ulubiony koktajl, który z powodzeniem może zastąpić drugie śniadanie. Wystarczy wybrać swoje ulubione świeże owoce lub warzywa i dodać odrobinę jogurtu lub wody. Blender pracuje z prędkością 20 000 obrotów na minutę, co w połączeniu z jego mocą 300W pozwoli szybko zamienić te składniki w wyśmienity koktajl.

Co ważne, owocowo - warzywną bombę witaminową można przyrządzić bezpośrednio w 500ml kubku, zakręcanym dołączoną nakładką ułatwiającą transport i zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na spacer lub na trening. W zestawie dostępne są dwa kubki (wykonane z wolnego od BPA tritanu).

Bezpieczeństwo w czasie pracy blendera Teesa zapewniają antypoślizgowe nóżki oraz blokada przed nieprawidłowym złożeniem. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, a obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że będzie się świetnie komponowało w każdej kuchni, służąc wiele lat.

  • Produkt dostępny w cenie 99 zł.    

źródło: tessa/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe