agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Teesa prezentuje blender personalny TSA3535

Teesa prezentuje blender personalny TSA3535

MAŁE AGD / Blendery / 2016-08-30 09:54:00

Należąca do firmy Lechpol (producenta m.in. urządzeń Kruger&Matz) marka Teesa nie zwalnia tempa i systematycznie wprowadza do oferty kolejne urządzenia z segmentu małego AGD. Ich wyróżnikiem jest wysoka jakość, w atrakcyjnej cenie. Nowością w portfolio produktowym Teesa jest łatwy w obsłudze blender personalny, który szybko pozwoli przygotować ulubiony koktajl.   

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Blender personalny Teesa to propozycja dla osób aktywnych oraz tych, które mimo braku czasu starają się dbać o swoje zdrowie. Urządzenie, zostało przygotowane tak, by niezależnie od sytuacji w łatwy i szybki sposób przygotować ulubiony koktajl, który z powodzeniem może zastąpić drugie śniadanie. Wystarczy wybrać swoje ulubione świeże owoce lub warzywa i dodać odrobinę jogurtu lub wody. Blender pracuje z prędkością 20 000 obrotów na minutę, co w połączeniu z jego mocą 300W pozwoli szybko zamienić te składniki w wyśmienity koktajl.

Co ważne, owocowo - warzywną bombę witaminową można przyrządzić bezpośrednio w 500ml kubku, zakręcanym dołączoną nakładką ułatwiającą transport i zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na spacer lub na trening. W zestawie dostępne są dwa kubki (wykonane z wolnego od BPA tritanu).

Bezpieczeństwo w czasie pracy blendera Teesa zapewniają antypoślizgowe nóżki oraz blokada przed nieprawidłowym złożeniem. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, a obudowa ze stali nierdzewnej sprawia, że będzie się świetnie komponowało w każdej kuchni, służąc wiele lat.

  • Produkt dostępny w cenie 99 zł.    

źródło: tessa/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe