agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Tefal OptiGrill nauczy Cię zdrowo grillować (wideo)

Tefal OptiGrill nauczy Cię zdrowo grillować (wideo)

MAŁE AGD / Opiekacze, Tostery i Gofrownice / 2015-04-29 13:55:00

W grillowaniu kluczowy jest odpowiedni stopień wysmażenia mięsa. Wyczucie właściwego momentu wcale nie jest łatwe. Tajemnica osiągania perfekcyjnych rezultatów tkwi w ustawieniu odpowiedniej temperatury oraz czasu przygotowywania. Od dzisiaj może być prostsze dzięki unikalnej funkcji pomiaru grubości mięsa w urządzeniu Tefal OptiGrill. Czas grillowania automatycznie dostosowuje się do grubości porcji umieszczonej na ruszcie, dzięki czemu niepotrzebne jest wcześniejsze jej nacinanie i ciągłe doglądanie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Steki są najsmaczniejsze, gdy mają ciemnobrązową, chrupiąca skorupkę i delikatne, soczyste i miękkie wnętrze. Jeśli jednak chcesz sam przyrządzić kawałki mięsa o dużej grubości, najpierw należy odpowiednio je przypiec, a następnie przenieść do strefy niższej temperatury, gdzie metodą pośrednią będą mogły upiec się w środku. W przypadku steków przejście od fazy "krwistoczerwony" do fazy "dobrze wypieczony" zajmuje zaledwie ok. 2 min. Innowacyjny wskaźnik poziomu wysmażenia w Tefal Optigrill pomoże Ci kontrolować cały proces. Jeśli nie wiesz jak usmażyć idealny krwisty czy średnio wysmażony stek, kolorowy wskaźnik i sygnał dźwiękowy w urządzeniu pomogą Ci precyzyjnie określić, kiedy mięso osiągnęło pożądany stopień wysmażenia. Taka kontrola zapewnia idealne rezultaty grillowania, jak od profesjonalnego szefa kuchni. Co więcej, otrzymasz zdrową i smaczną potrawę, ponieważ im dłużej i w wyższej temperaturze grillujemy, tym składniki tracą na tak cennych w codziennym życiu wartościach odżywczych.

Nowy grill elektryczny Tefal OptiGrill to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować i zaskakiwać w kuchni. Od tej pory, dzięki jednemu urządzeniu stworzysz potrawy na każdą okazję i zadziwisz swoich bliskich daniami prosto z grilla w domowym zaciszu. Dzięki wielofunkcyjności Tefal OptiGrill, każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno mięsożercy, jak i jarosze. Produkt został wyposażony w 6 automatycznych programów grillowania, dedykowanych różnym składnikom. Dzięki niemu łatwo przyrumienisz smaczne kanapki i chrupiące panini tworząc zdrowy lunch dla rodziny. Również przygotowanie ryb i domowych hamburgerów będzie szybkie i proste, a dania będą zawsze miękkie i soczyste. Produkt jest wzbogacony w funkcję odmrażania i tryb manualny np. do grillowania warzyw i owoców.

  • Cena: ok. 729 zł

źródło: tefal/akdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe