agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Telefony komórkowe AEG w dystrybucji KONTEL

Telefony komórkowe AEG w dystrybucji KONTEL

GSM / Telefony / 2016-10-04 10:05:00

Od października portfolio dystrybucyjne rodzimego VAD’a, jakim jest KONTEL powiększy się o gamę telefonów komórkowych uznanej niemieckiej marki AEG. W skład nowej linii wchodzą cztery modele telefonów GSM oraz dwie wersje telefonu dla seniora. Wspólną cechą urządzeń jest optymalna funkcjonalność podana w niebanalnej, acz klasycznej stylistyce.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Na rynku jesteśmy znani głownie jako dystrybutor profesjonalnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Jednakże w ramach poszerzania portfolio produktów detalicznych wprowadzamy również do oferty rozwiązania konsumenckie, jakimi są telefony komórkowe. Można oczywiście zapytać  czy w dobie wszechobecnych smartfonów klasyczne aparaty GSM są dobrym pomysłem. Z naszych obserwacji wynika, że tak, ponieważ nadal istnieją grupy wiekowe, które ze względu na swoje przyzwyczajenia oraz tradycyjne potrzeby w zakresie komunikacji chętnie zdecydują się na zakup telefonu komórkowego, którego podstawową funkcją jest dzwonienie i wysyłanie wiadomości SMS - przekonuje Przemysław Owczarek, odpowiedzialny za ofertę marki AEG w firmie KONTEL.                             

Telefony komórkowe AEG w portfolio KONTEL charakteryzują się kolorowymi wyświetlaczami LCD o przekątnej od 1.8 do 2.4 cala. Oferują długi czas pracy na baterii, podświetlaną klawiaturę, klasyczne funkcjonalności, takie jak radio FM oraz alarm ostrzegający przed rozładowującym się akumulatorem. W ofercie znajdziemy zarówno modele Dual SIM, jak i z jednym slotem na kartę, a także telefony z klapką. Propozycje dla seniorów standardowo wyposażono w duże, czytelne klawisze ułatwiające obsługę i wybieranie numeru, a także przycisk SOS ulokowany z tyłu obudowy.

  • Ceny SRP: M1220 - 89.99 zł, M1250 - 139.99 zł, M1500 - 179.99 zł, M315 - 179.99 zł, M420 - 224.99 zł.

źródło:aeg/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe