agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Telefony konferencyjne Alcatel - wybierz swój własny styl biznesu

Telefony konferencyjne Alcatel - wybierz swój własny styl biznesu

GSM / Telefony / 2016-04-06 10:04:09

KONTEL, wiodący dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych i IT, wyłączny dystrybutor marki Alcatel Business w Polsce, oferuje klientom biznesowym portfolio telefonów konferencyjnych dostosowanych do potrzeb konkretnego odbiorcy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W ofercie znajdują się między innymi innowacyjne telefony konferencyjne Conference 1500, 1800 i IP1850. Posiadają bezprzewodowe, dookolne mikrofony działające w oparciu o technologię DECT. Mikrofony, dwa lub cztery w zależności od modelu, można umieścić na stole w dowolnym miejscu. Dodatkowe mikrofony są wbudowane bezpośrednio w bazę telefonu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można dopasować odpowiedni model telefonu do wielkości każdej sali konferencyjnej.

W ofercie Alcatel Business znajduje się również propozycja dla użytkowników linii analogowych. Specjalnie dla nich przeznaczone są telefony 1500 i 1800. Najbardziej rozbudowanym aparatem pracującym w technologii SIP jest model IP1850. Posiada książkę telefoniczną do 200 numerów oraz możliwość podłączenia do komputera za pomocą portu USB, dzięki czemu telefon może być wykorzystany jako konferencyjny zestaw głośnomówiący (np. dla Skype for Business).

Zaletą telefonów konferencyjnych Alcatel Business jest dynamiczna redukcja echa, niwelowanie niepotrzebnych szumów tła, a także graficzne wyświetlacze i ciekawy design, doceniany w nowoczesnych wnętrzach biurowych.

źródło: alcatel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe