Testy sprzętu AGD, RTV i komputerowego

Test odkurzacza Samsung Navibot SR8990 (wideo)

Test odkurzacza Samsung Navibot SR8990 (wideo)

2013-06-26 18:37:00

Odkurzacz Samsung Navibot SR8990 testowaliśmy zarówno w małym mieszkaniu i dużym domku jednorodzinnym, a urządzenie..no, ale po kolei. Na wyjątkowy produkt południowokoreańskiego giganta czekałem, jak na prezent gwiazdkowy. Coś nowego, designerskiego, coś z najwyższej półki, a i co najważniejsze... nie wszyscy sąsiedzi w okolicy mają takie cudo, które pozamiata wszystkie zakamarki (a ja mam, przynajmniej na tydzień). Paczkę od Samsunga w końcu otworzyłem. Powtórzę. No cudo! Estetyczny, zgrabny, elegancka obudowa, kosmiczny wygląd, migające przyciski, błyszczące stożki (wirtualne ściany) oraz pilot. Nie będę opisywał tu zawartości paczki, czy też co tam Samsung napisał w instrukcji, jak jesteś zainteresowany wejdź na strone producenta. Długo nie czekając odpaliłem odkurzacz, początek zapowiadał się interesująco.

czytaj więcej
Test głośników Aurora marki Edifier

Test głośników Aurora marki Edifier

2011-12-12 10:02:00

W listopadzie testowaliśmy głośnik marki Edifier Sound To Go MP250. Tym razem "pod lupę" wzięliśmy model Edifier Aurora, kóry jest zestawem 2.1 (2 satelity i subwoofer).

czytaj więcej
Test aparatu Panasonic DMC-FT3

Test aparatu Panasonic DMC-FT3

2011-12-04 17:45:00

Dzisiaj publikujemy nietypowy test znanego aparatu cyfrowego Panasonic DMC-FT3. Parametry techniczne oraz opis funkcji można przeczytać w zamieszczonej wcześniej informacji prasowej http://agdrtv24.pl/nowosc,1010,lumix-dmc-ft3-stworzony-do-fotografowania-w-trudnych-warunkach. Aparat został poddany trzem testom: w powietrzu, w wodzie oraz na lądzie. Zapraszamy do obejrzenia video oraz zdjęć.

czytaj więcej
Test głośnika Sound To Go MP250 marki Edifier

Test głośnika Sound To Go MP250 marki Edifier

2011-11-04 09:10:00

Redakcja agdrtv24.pl miała okazję przetestować dwa modele głośników marki Edifier: Sound To Go oraz Aurora. W tym artykule zajmiemy się przedstawieniem modelu Sound To Go, test drugiego zestawu już wkrótce na stronie naszego portalu.

czytaj więcej
Test laptopa Sony VAIO S

Test laptopa Sony VAIO S

2011-05-02 09:55:00

Redakcja agdrtv24.pl jako jedna z pierwszych otrzymała do testów nowy, biznesowy laptop SONY VAIO S, który już wkrótce znajdzie się w sprzedaży. Dokładna specyfikacja i opis produktu znajduję się w informacji prasowej zamieszczonej wcześniej na stronach naszego portalu pod linkiem "Nowa seria VAIO S zwiększa przyjemność z pracy”.

czytaj więcej
< 1 2 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P