agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Thule prezentuje nowy miejski wózek dziecięcy – Thule Spring

Thule prezentuje nowy miejski wózek dziecięcy – Thule Spring

ZDROWIE I URODA / Dziecko / 2020-02-11 09:15:32

Łatwo się prowadzi, łatwo się składa i łatwo dopasowuje do potrzeb rodziców i dziecka – taki właśnie jest najnowszy trójkołowy dziecięcy wózek Thule Spring, z którym odkrywanie świata i przemierzanie miejskich zakamarków będzie jeszcze wygodniejsze. Nowość, która uzupełnia docenianą przez testerów i użytkowników rodzinę nowoczesnych i funkcjonalnych wózków dziecięcych Thule, właśnie debiutuje na polskim rynku.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Każdy dzień jest dla dziecka nową przygodą, dlatego nowy wózek Thule został zaprojektowany tak, by przemieszczanie się w mieście i odkrywanie nowych miejsc czy też realizacja codziennych obowiązków było jak najwygodniejsze. Thule Spring jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu pozwala rodzicom i dziecku łatwiej niż kiedykolwiek przemieszczać się po miejskich uliczkach, parkach i w komunikacji miejskiej.

  • Thule Spring jest stylowy i w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i gustu – dostępne są dwie wersje kolorystyczne ramy (czarna i aluminium) i sześć wariantów budki (m.in. różne warianty szarości, oliwkowy, granatowy, niebieski), dzięki czemu każdy nabywca może skonfigurować swój idealny wózek (a potem łatwo go modyfikować, dokupując kolejne akcesoria, również w odpowiedniej kolorystyce).
  • Jest niesamowicie zwrotny i łatwy w prowadzeniu – jego projektanci wykorzystali swoje ogromne doświadczenie zdobyte podczas opracowywania wielokrotnie nagradzanego „wielozadaniowego” wózka Thule Urban Glide 2. Thule Spring jest przede wszystkim wygodny i lekki (waży mniej niż 9,5 kg – co na ten typ wózka jest rewelacyjnym wynikiem). Nowy wózek Thule zabierze rodzica i małego pasażera wszędzie tam, gdzie zechcą i będzie znakomicie prowadził się przez cały dzień.
  • Płynnie działający system składania wózka jedną ręką znacznie ułatwia codzienne użytkowanie. Wózek można wygodnie złożyć trzymając drugą ręką dziecko i zabrać wszędzie tam, gdzie się wybieramy. Kompaktowe rozmiary oraz fakt, iż wózek może stabilnie stać pionowo w pozycji złożonej sprawiają, że Thule Spring zajmuje mało miejsca i łatwo go przechować zarówno w domu, jak i podczas wycieczki (np. w restauracji). Dzięki temu, że w pozycji złożonej powierzchnia styku z ziemią jest równie minimalna, wózek pozostaje czysty.
  • Thule Spring jest maksymalnie komfortowy – świetnie zaprojektowany, rozkładana budka ze zintegrowaną wentylacją, możliwość regulowania uchwytu jedną ręką i wygodne, rozkładane siedzisko pozwalają łatwo dopasować wózek do aktualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy dziecko zamierza uczestniczyć aktywnie w spacerze… czy zdrzemnąć się w jego trakcie.

 “Thule Spring to wózek stworzony z myślą o ruchu – idealny na każde wyjście, niezależnie od tego, czy zamierzacie krążyć po ciasnych miejskich uliczkach, zrobić szybkie zakupy czy spotkać się z przyjaciółmi. Nasz nowy wózek sprawia, że wasz dzień staje się przyjemniejszy i prostszy – m.in. dzięki możliwości złożenia go i postawienia w pozycji pionowej jedną ręką, co czyni go idealnym na miejskie wyprawy. Dostępne w wielu kolorach rozkładane budki są odporne na uszkodzenia i wykonane z doskonale wyglądającej, zaawansowanej tkaniny wysokiej jakości. Co istotne, rodzice mogą w znacznym stopniu dopasować wózek do swoich potrzeb, odpowiednio dobierając dostępne dla Thule Spring akcesoria. Oczywiście, wózek jest też maksymalnie bezpieczny – Thule Spring został przetestowany pod kątem zgodności z najbardziej wyśrubowanymi normami bezpieczeństwa” – komentuje Sara Berggren, International Product Manager działu wózków dziecięcych w Thule.

Wózek Thule Spring jest już dostępny na polskim rynku. Cena to 1 899,00 za ramę w wersji Aluminium oraz 179 zł za jedną z podstawowych wersji daszka – co oznacza, że cena kompletnego wózka zaczyna się od 2079 zł.

Więcej informacji: https://www.thule.com/pl-pl/strollers/city-strollers/thule-spring-_-11300xxx

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe