agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Tim & Peter – pogromcy upałów

Tim & Peter – pogromcy upałów

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2019-06-05 10:05:39

Stadler Form jest szwajcarską firmą, która produkuje urządzenia poprawiające jakość powietrza. W swojej bogatej ofercie posiada wentylatory, oczyszczacze, nawilżacze czy osuszacze. Producent ten przedstawił właśnie dwa nowe modele wentylatorów, które sprawdzą się w walce z nadchodzącymi letnimi upałami.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Tim to kompaktowy, cichy (zakres od 25 do 44 dB) przenośny wentylator. Jego niewielkie wymiary (267 x 285 x 189 mm) sprawiają, że można zabrać go na wycieczkę, do biura czy parku. Wystarczy podłączyć go do powerbanku, który znajdziemy w zestawie i przez najbliższe godziny, możemy cieszyć się nieprzerwanym strumieniem przyjemnego powietrza. Powerbank może również służyć do doładowania takich rzeczy jak smartphone czy tablet.

W zestawie znajdziemy również kabel USB, który umożliwi podłączenie urządzenia do źródła zasilania. Płynne, bezstopniowe ustawianie prędkości pozwoli na dostosowanie podmuchu do naszych oczekiwań. Obrotowy pierścień, zapewni swobodę ustawiania nachylenia wentylatora Tim.

Urządzenie Stadler Form Tim, jest już dostępne w sprzedaży w kolorze czarnym lub białym, a jego cena katalogowa to 349 zł.

  • Smukły Peter z przyjemną bryzą

Funkcja Naturalna Bryza, wysoka wydajność i trzy zakresy prędkości. To wszystko znajdziemy w modelu Peter. Kolumnowy i smukły wentylator pozwala na schłodzenie pomieszczenia o wielkości do 40 m2. Wydajne urządzenie o mocy podmuchu do 6,7 m/s, wyposażone jest w tryb oscylacyjny, timer pozwalający na zaprogramowanie samoczynnego wyłączenia (w zakresie od 1 do 7 godzin) oraz wlot powietrza ze zmywalnym filtrem, który zatrzymuje kurz i chroni wnętrze urządzenia. Pobór mocy (zakres od 36 do 60 W) zależy od wybranego trybu. Sterować wentylatorem możemy bezpośrednio z dotykowego panelu na urządzeniu bądź dzięki dołączonemu pilotowi.

Do wyboru mamy trzy prędkości oraz naśladujący prawdziwe powiewy wiatru tryb Naturalnej Bryzy. Kompaktowe i funkcjonalne urządzenie dzięki niewielkim wymiarom (średnica podstawy to około 14 centymetrów) może być ustawione w dowolnym miejscu pomieszczenia. Oryginalny szwajcarski design podkreśli charakter każdego wnętrza.

Urządzenie Stadler Form Peter, jest już dostępne w oficjalnej dystrybucji w kolorze czarnym lub białym, a jego cena katalogowa to 799 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe