agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Tłumy na stoisku marki Omen by HP w czasie Intel Extreme Masters 2017

Tłumy na stoisku marki Omen by HP w czasie Intel Extreme Masters 2017

2017-03-08 10:39:10

Intel Extreme Masters  to mistrzostwa świata gier komputerowych i jedna z największych imprez e-sportowych, która co roku przyciąga rzesze fanów gamingu. Nie inaczej było w czasie zakończonej w niedzielę edycji, która po raz pierwszy w historii trwała 2 weekendy. Gigantyczne tłumy można było zobaczyć nie tylko w kolejce przed wejściem do Spodka, ale też wewnątrz hali na stoisku HP, gdzie od wczesnych godzin porannych ustawiały się tłumy chętnych do „komory tortur”, w której można było sprawdzić swoje siły w meczu w Rocket League. Miłośnicy gier, entuzjastycznie agitowani przez Blady-go Krisa i Pejot’a, mieli również niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w  turniejach w CS:GO, oczywiście na najnowszych komputerach gaimingowych HP Omen 17.

Co odważniejsi zmagali się w wirtualnych pojedynkach z Vertezem, Matussem i Forlify. Niekwestionowanym zwycięzcą  3- dniowej zabawy został  Michał Wszotek, 20-latek z Siemianowic Śląskich, który w wielkim niedzielnym finale w pięknym stylu pokonał swoich konkurentów i w nagrodę otrzymał laptop HP Omen 17.

HP Omen 17, dostępny w Polsce od końca 2016 roku,to potężny laptop, wyposażony w kartę  GeForce GTX 1070, która pozwala grać na najwyższych ustawieniach graficznych. Procesor znajdujący się w OMEN HP 17 to Intel Core i7-6700HQ (2,6 GHz, maks. 3,5 GHz, 6 MB pamięci podręcznej, 4 rdzenie). Błyskawiczną pracę na plikach zapewnia dysk SSD o pojemności 512 gigabajtów. Gracze doceniają także matowy ekran laptopa, o przekątnej 17’3 cala. 

Świat gamingowy rośnie w siłę. Widać to szczególnie na takich wydarzeniach jak Intel Extreme Masters. Dla nas to szczególnie ważne wydarzenie w tym roku z uwagi na wprowadzenie do Polski marki Omen by HP. Chcieliśmy dać możliwość sprawdzenia naszych komputerów tym, dla których są one przeznaczone. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie i wielu odwiedzających stoisko HP. Seria Omen by HPzostałastworzona po wielu konsultacjach z graczami i mamy poczucie, że naprawdęsprostaliśmy ich oczekiwaniom. Mocne parametry, bogaty dźwięk, idealny obraz orazszybkie ładowanie, wyznaczają drogę do zwycięstwa  - powiedziała Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Niepodważalną gwiazdą wydarzenia była Juliano, czyli Julia Kiran, jedna z najbardziej znanych kobiet grających w CS:GO, liderka zespołu Team Secret,  która 4 marca br. została ambasadorką firmy HP. Obecność Juliano była dla wielu graczy niezwykłym przeżyciem, a możliwość zmierzenia się z mistrzynią w pojedynku CS:GO , dużym wyzwaniem, które uświadomiło niektórym, że na prawdziwe mistrzostwo muszą jeszcze trochę popracować.

źródło: hp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe