agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Torby Crossworlds - moda i wygoda

Torby Crossworlds - moda i wygoda

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2015-02-19 09:32:00

Niektórzy twierdzą, że torba fotograficzna jest dla fotografa tym, czym dla kobiety modne buty. Dlatego jej wybór stanowi swojego rodzaju wyzwanie. Poza eleganckim wyglądem torba powinna dobrze leżeć na ramieniu, a także łatwo i szybko się otwierać. Wymienione kryteria spełniają Crossworld oraz Crossworld Colt.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Model Crossworld służy do przechowywania lustrzanki z akcesoriami. Torba składa się z obszernej kieszeni głównej zapinanej na zamek oraz kieszeni dodatkowych: przedniej, bocznych z siateczkami a także na karty pamięci. Wyjmowane podziałki wewnętrzne ułatwiają użytkownikowi rozmieszczenie akcesoriów. Metalowe klamry i złączki zapewniają należytą ochronę sprzętu. Osłona przeciwdeszczowa oraz spód torby, wykonany z materiału łatwo zmywalnego, pozwalają zachować Crossworld w czystości. Miękki pasek z funkcją regulacji gwarantuje wygodę użytkowania. Torba jest dostępna w dwóch wersjach Crossworld 140 oraz 150. Oba modele różnią się pomiędzy sobą nieznacznie wagą oraz wielkością.

[[[zdjecie,17023,duze]]] W torbę Crossworld Colt zmieści się lustrzanka z obiektywem. Użytkownik ma do dyspozycji obszerną kieszeń główną zapinaną na zamek błyskawiczny, przednią kieszeń na akcesoria, a także kieszenie z siateczki, umiejscowione z boku oraz pod pokrywą. Dodatkowe ułatwienie stanowi wyjmowana pokrywa na wyświetlacz aparatu. W skład wyposażenia wchodzą również pokrowiec przeciwdeszczowy oraz szlufka do paska. Jeśli fotograf dysponuje większym obiektywem, istnieje możliwość powiększenia powierzchni torby o 3 cm dla modelu Crossworld 110 Colt oraz 6 cm w przypadku Crossworld 130 Colt. Wszystkie modele Crossworld oraz Crossworld Colt dostępne są w kolorze czarnym.

  • Torba Crossworld 140 - 229 złotych
  • Torba Crossworld 150 - 269 złotych
  • Torba Crossworld Colt 110 - 159 złotych
  • Torba Crossworld Colt 130 - 169 złotych

źródło: hama/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe