agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Toshiba wprowadza na polski rynek linię AGD

Toshiba wprowadza na polski rynek linię AGD

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2019-09-10 12:27:37

Podczas tegorocznych targów technologicznych IFA w Berlinie Toshiba Home Appliances ogłosiła wprowadzenie kompleksowej linii produktów AGD na rynki EMEA, w tym również do Polski. W nowej serii urządzeń znajdą się m.in. lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki i oczyszczacze powietrza, które łączy jedno hasło „Details Matter”. Urządzenia będą dostępne w Polsce już tej jesieni!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Urządzenia gospodarstwa domowego Toshiba są znane głównie na rynku japońskim. Na rynku światowym marka jest zaś rozpoznawalna przede wszystkim jako producent laptopów (w 1985 roku Toshiba jako pierwsza wprowadziła laptop na rynek światowy) oraz wysokiej klasy telewizorów.

Podczas IFA 2019 marka Toshiba zorganizowała wydarzenie dedykowane nowym partnerom z ponad 30 krajów EMEA. Podkreśliła wówczas m.in. globalną strategię rozwoju oraz sprzedaż produktów AGD na nowych rynkach, w tym również w Polsce.

Globalna ekspansja marki rozpoczęła się w zeszłym roku. Odświeżono w tym celu linię produktową tak, by spełniała ona swoją funkcję oraz sprostała potrzebom nowych wymagających konsumentów. Kiedy zainicjowaliśmy globalny projekt rebrandingu, stworzyliśmy szereg nowych zasad przewodnich, które pomogą nam zachować dziedzictwo firmy Toshiba w przyszłości i opracować wiodącą na świecie jakość produktów. W nowej odsłonie marki uchwyciliśmy odzwierciedlenie pewności siebie w projektowaniu i komunikacji w połączeniu z naszym duchem Takumi oraz najwyższą dbałością o szczegóły – podkreśla Brando Brandstaeter, Head of Brand & Communication of Midea International Business w firmie Toshiba.

Nowe produkty będą charakteryzować się dużą dbałością o szczegóły. Misją Toshiby jest dystrybucja wysokiej klasy sprzętu AGD, z którego dotychczas korzystali jedynie japońscy konsumenci.

Toshiba została założona w 1875 r. dzięki połączeniu dwóch przedsiębiorstw – Tokyo Electrics i Shibaura Engineering Works. W swojej ponad 140-letniej historii firma może pochwalić się współpracą z wybitnymi inżynierami i projektantami. Jako pierwsza wprowadzała do sprzedaży coraz to nowocześniejsze rozwiązania – zarówno w Japonii, jak i na rynkach globalnych.

W Polsce produkty Toshiba AGD będą dostępne od jesieni tego roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe