agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Tp - Link: TL-WA750RE - kompaktowy i funkcjonalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej

Tp - Link: TL-WA750RE - kompaktowy i funkcjonalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej

INNE / Internet / 2013-09-18 11:15:00

TP-LINK wprowadził do sprzedaży wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TL-WA750RE. To niewielkie urządzenie pozwala na skuteczne wzmocnienie i rozszerzenie zasiągu sieci Wi-Fi w domu lub biurze. Instalacja wzmacniacza jest niezwykle prosta i zajmuje kilka sekund. Aby uruchomić urządzenie wystarczy umieścić je w dowolnym gniazdku elektrycznym a następnie nacisnąć przycisk Range Extender.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

TL-WA750RE pozwala na skuteczne wyeliminowanie problemu związanego z tzw. „martwymi polami” lub obszarami o ograniczonym zasięgu sygnału sieci Wi-Fi. Wzmacniacz w trybie bezprzewodowym umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 150 Mb/s, co gwarantuje komfortowe korzystanie z internetu oraz wymianę danych pomiędzy urządzeniami pracującymi w ramach danej sieci LAN. Ponadto TL-WA750RE wyposażony jest w wbudowany port Ethernet, dzięki czemu do sieci możemy podłączyć konsole, komputery stacjonarne, odtwarzacze multimedialne lub telewizory, które nie oferują wsparcia dla standardu Wi-Fi. Na obudowie wzmacniacza znajdziemy również wskaźnik siły sygnału składający się z 5 diod. Rozwiązanie takie znacznie ułatwia znalezienie optymalnej lokalizacji gwarantującej najlepszy zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych.

TL-WA750RE to także bardzo prosta obsługa, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy i umiejętności. Aby zestawić połączenie bezprzewodowe wystarczy nacisnąć przyciski WPS na routerze oraz Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności). Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA750RE jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 119 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

źródło: tplink/agdrtv24.pl
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe