agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Treningi w każdych warunkach z wodoodpornym odtwarzaczem Walkman z serii WS620

Treningi w każdych warunkach z wodoodpornym odtwarzaczem Walkman z serii WS620

SPRZĘT RTV / Sprzęt przenośny / 2017-04-25 10:38:20

Firma Sony ogłosiła nowe, odporne na wodę i pył odtwarzacze WALKMAN® z serii WS620 — idealne dla miłośników aktywności fizycznej, również w wodzie. Te wytrzymałe, w pełni zintegrowane modele zostały wyposażone w łącze bezprzewodowe Bluetooth® i doskonale sprawdzają się na dłuższych, bardziej intensywnych treningach.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Serię sportowych odtwarzaczy bezprzewodowych WS620 tworzą modele NW-WS623 (4 GB) i NW-WS625 (16 GB). Oba urządzenia zaprojektowano tak, aby wytrzymały każdy trening - mogą pracować w temperaturze od -5 
do 45 stopni Celsjusza. Odporna na pył obudowa spełnia wymogi klasy ochrony IPX6 i zabiega przedostawaniu się do wnętrza drobinek pyłu, na przykład na plaży. Oba odtwarzacze są wodoodporne i mogą pozostawać w wodzie, zarówno słodkiej, jak i morskiej, przez 30 minut na głębokości do 2 metrów.

Stworzone z myślą o szybkości, intensywności i wytrzymałości

Wygodne noszenie to zasługa ergonomicznej konstrukcji: smuklejszej, lżejszej i mniejszej (w tym o 35% mniejszej od produktów serii WS610). Dzięki lepszemu dopasowaniu słuchawki nie zsuwają się bez względu na to, jakie ruchy wykonuje użytkownik. Do wyboru jest też kilka odmian kolorystycznych: czarna, niebieska, limonkowa i popielata.

Prosta droga do sukcesów

Nowe modele są pierwszymi wodoodpornymi odtwarzaczami Walkman, w których firma Sony zastosowała firmową technologię „Dźwięki otoczenia”. Pozwala ona w razie potrzeby słyszeć dźwięki dobiegające z zewnątrz — i dzięki temu bezpieczniej ćwiczyć w plenerze. Włączany jednym dotknięciem tryb dźwięków otoczenia zapewnia słyszalność odgłosów z zewnątrz — na przykład podczas jazdy na rowerze. Pozwala też porozmawiać z drugą osobą lub trenerem bez utraty ani jednego taktu ze słuchanego utworu.

Na całodniowy trening i spontaniczną sesję

Dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 3-minutowym ładowaniu odtwarzacz będzie gotowy na 60 minut ćwiczeń. Pełny cykl ładowania zapewni nawet 12 godzin słuchania ulubionej muzyki.

Maksymalna prostota

Wystarczy podłączyć odtwarzacz Walkman do komputera, przeciągnąć do niego wybrane pliki z muzyką i można ruszać na podbój świata — z najlepszą muzyką w uszach i bez zbędnego balastu. Alternatywą jest użycie łącza Bluetooth® i technologii łączenia jednym dotknięciem NFC do strumieniowej transmisji z telefonu — bez którego i tak przecież nikt nie wybierze się na trening.

źródło: sony/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe