agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Ultra smukły power bank DGM

Ultra smukły power bank DGM

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2018-01-31 10:16:08

DGM oferuje biały akumulator PB-A1 o wielkości portfela z wbudowanym kablem USB.  Jego pojemność 2000 mAh pozwala szybko dodać energii telefonom z systemem Android lub Apple.

- Power bank to doskonałe źródło dodatkowej energii w trakcie intensywnego użytkowania, dłuższej podróży czy spaceru. Jesteśmy mobilni i zależy nam na tym, by móc w każdej chwili skontaktować się z bliskimi, wysłać pilnego maila, zrobić jakieś zdjęcia, a czasem na przeszkodzie stoi brak zasilania. Dlatego power bank staje się już nie tyle modnym gadżetem, co niezbędnym akcesorium - mówi Krystian Zieliński, odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Model PB-A1 można ładować bezpośrednio z komputera poprzez gniazdo USB lub używając standardowej ładowarki telefonu z portem micro USB. Napięcie wejściowe jak również wyjściowe wynosi 5V ±0,25V. Wmontowane w nim jest wydajne litowo-polimerowe ogniwo.

Urządzenie może działać nieprzerwanie przez około 3,5 godziny. Przykładowo, doładowanie  iPhone6 od 10% do 100% wynosi około 2,5 godziny, zaś Samsunga S7 do około 60% - 2 godziny. Napięcie wyjściowe w power banku DGM wynosi maksymalnie 1.0A.

Kompaktowe wymiary (97,2 x 63,9 x 7,0 mm) oraz nieduża waga (61,5 g) sprawiają, że  power bank DGM jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort przenoszenia oraz użytkowania.

Power bank można połączyć opcjonalnie z adapterem micro USB do lightning dla urządzeń firmy Apple - model DGM ML01 sprzedawany jest oddzielnie.

źródło: dgm/agdrtv24.pl