agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Usługa Razer Customs dodaje możliwość personalizacji podkładek pod mysz

Usługa Razer Customs dodaje możliwość personalizacji podkładek pod mysz

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2019-11-27 14:16:58

Razer, marka lifestylowa dla graczy, poinformowała, że usługa Razer Customs, oferująca możliwość wybrania własnej grafiki na obudowę jednego z wielu popularnych smartfonów, od teraz poszerza się o dodatkowe opcje. Gracze mogą obecnie ozdabiać również swoje podkładki Goliathus wybranymi przez siebie projektami. Dodatkowo, w sklepie pojawiły się premierowe obudowy na najnowsze flagowe telefony oraz nowe grafiki.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Faza druga Razer Customs oferuje obecnie ponad 100 projektów z wielu kategorii, poszerzając się o grafiki stworzone przez takich artystów i influencerów jak PewDiePie, Britto i inni, a wkrótce pojawią się także nowe wyjątkowe projekty inspirowane esportem.

Zmiany do Razer Customs wprowadzono w odpowiedzi na zalew próśb od fanów, domagających się możliwości zaprojektowania powierzchni najpopularniejszej podkładki Razera, Goliathus, za pomocą dowolnej grafiki dostępnej w usłudze.

Razer stale powiększa portfolio partnerów, w skład których wchodzą już Blizzard, Capcom, NCSoft i inni.

Powyższe nowości są dostępne w Razer Custom od 26 listopada 2019 roku za pośrednictwem Razer.com w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Więcej krajów pojawi się niebawem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe