agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Uwolnij się od dnia przeciętnych włosów z nową kolekcją suszarek Braun PowerPerfection
Braun Satin Hair 5

Uwolnij się od dnia przeciętnych włosów z nową kolekcją suszarek Braun PowerPerfection

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2015-05-12 17:22:00

Każda kobieta wie, czym jest dzień przeciętnych włosów. To nie dzień złych włosów, to po prostu dzień,w którym nasze kosmyki wyglądają tak, jakbyśmy o nie wcześniej nie zadbały. Przyczyną jest najczęściej brak czasu i energii, aby wysuszyć i wystylizować włosy, w sposób,
w jaki sobie wymarzyłyśmy.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Nowa kolekcja suszarek do włosów Braun PowerPerfection:

  • Braun Satin Hair 5 (2500W)

Ten model suszarki posiada dużą moc nawiewu, co pozwala na skrócenie czasu suszenia do minimum. Dzięki idealnym wymiarom i ergonomicznemu designowi używanie suszarki jest o wiele wygodniejsze. Rezultaty osiągamy szybko i bez wysiłku. Dzięki technologii Ionic suszaka natychmiast przywraca włosom zdrowy blask. Suszarka dostępna w wersji z dyfuzorem.

  • Braun Satin Hair 3 (2000W)

Suszarka do stylizacji fryzury każdego dnia. Kompaktowa i ultralekka, dzięki czemu jej używanie jest łatwe i wygodne. Została wyposażona w technologię Ionic, która przywraca włosom zdrowy połysk.

[[[zdjecie,17681,duze]]]

  • Braun Satin Hair 1 (1800W)

Wyjątkowo lekka suszarka do wygodnego i szybkiego użycia w domu.

[[[zdjecie,17682,duze]]]

Do wszystkich suszarek z linii PowerPerfection zostały dołączone nasadki koncentrujące, które pozwalają na precyzyjne suszenie włosów. Suszarki posiadają także regulację temperatury i siły nawiewu. Wszystko dla szybkiego i perfekcyjnego efektu bez wysiłku. „Jako stylista fryzur zawsze wybieram najlepsze produkty, które zapewniają wspaniały rezultat w prosty sposób. Właśnie z tego powodu, suszarki z kolekcji PowerPerfection są idealnym wyborem. Są lekkie, a tym samym zapewniają dokładne i szybkie rezultaty” - mówi stylista marki Braun, fryzjer gwiazd Sascha Breuer.

Suszarki z kolekcji PowerPerfection to także ulubione produkty Jessiki Alby - “Jak każda mama, mam mało czasu i chętnie polegam na produktach, które działają szybko i dają piękne efekty. Właśnie dlatego jest fanką nowych suszarek z kolekcji Braun PowerPerfection”

Braun Satin Hair PowerPerfection, sugerowane ceny detaliczne:

  • Braun Satin Hair 5 - 200 zł
  • Braun Satin Hair 3 - 175 zł
  • Braun Satin Hair 1 - 110 zł

źródło: braun/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe