agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Varta: dziecięce latarki z bohaterami animowanych filmów z serii o Minionkach

Varta: dziecięce latarki z bohaterami animowanych filmów z serii o Minionkach

2017-11-23 10:25:05

Prawdziwi fani Minionków z entuzjazmem krzykną “BANANAAA!”, gdy zobaczą rozszerzony asortyment lampek Minionkowych od VARTA Consumer Batteries. Dzięki latarce czołowej Minions Head Light oraz lampce kempingowej Minions Lantern, popularni, żółci bohaterowie mogą dołączyć do małych i wielkich przygód związanych z odkrywaniem świata.

Urocze Minionki stały się bohaterami srebrnych ekranów już od pierwszego pojawienia się w filmie "Jak ukraść księżyc", który zadebiutował w kinach 7 lat temu. Nie tylko dzieci, ale także wiele nastolatków i dorosłych jest zagorzałymi fanami sympatycznych Minionków oraz ich herszta, Gru. Pod przewodnictwem Mela, najnowszego Minionka, małe żółte stworki znów podbijają serca widzów w trzeciej części filmu "Gru, Dru i Minionki", którego premiera odbyła się tego lata. Lampki dziecięce VARTA są praktycznymi, stylowymi towarzyszami dziennych i nocnych wypraw dla wszystkich, którzy chcą wyruszyć razem z Minionkami w ekscytującą podróż. Nowe lampki inspirują fanów w wieku od lat trzech do bycia kreatywnymi i do doświadczania własnych przygód.

Latarka czołowa Minions Head Light dla dużych i małych poszukiwaczy przygód

Czy to w parku, na placu zabaw lub na kempingu, latarka czołowa Minions Head Light zapewnia optymalną widoczność i umożliwia swobodną zabawę. Wystarczy lekko wcisnąć przycisk w górnej części latarki, a świecące oko w stylu gogli Minionków oświetli drogę do następnej przygody. Aby zapewnić idealne dopasowanie, latarka wyposażona została w specjalną piankową poduszeczkę przylegającą do głowy dziecka oraz nadający się do prania pasek, który można skracać oraz wydłużać, dopasowując go do rozmiaru dziecięcych głów w każdym wieku. Dodatkową funkcją bezpieczeństwa jest komora baterii zabezpieczona przed dostępem dzieci. Latarka przeszła testy upadku z wysokości jednego metra. Wszystkie te funkcje sprawiają, że latarka czołowa jest czymś więcej niż tylko zabawnym akcesorium: jest to również bezpieczny oraz solidny towarzysz przygód pełnych odkryć.

Oświetlona droga z lampką kempingową Minions Lantern

Dave, Kevin, Stuart, Bob oraz ich przyjaciele próbują prześcignąć się w tańcu - to nadruk z popularnymi Minionkami znajdujący się wokół przezroczystej obudowy z niebiesko-żółtymi motywami - i zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy. Przełącznik obrotowy (włączanie/wyłączanie) sprawia, że użytkowanie tej poręcznej latarki jest dziecinnie proste nawet dla najmłodszych fanów Minionków. Dzięki niebieskiej rączce i wbudowanemu hakowi w kolorze bananowej żółci, lampka kempingowa Minions Lantern staje się niezbędnym dodatkiem oraz idealnym towarzyszem: może być wygodnie przenoszona za pomocą uchwytu lub haka, można ją zawiesić także na gałęzi drzewa, w namiocie lub przypiąć do plecaka uwalniając obie ręce. Jak mówią Minionki “Nu le pinyu!” - “Czas zacząć przygodę!”.  

źródło: varta/agdrtv24.pl