agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

MAŁE AGD / Odkurzacze / 2017-04-20 11:08:00

Do gruntownych porządków potrzebujemy mocnego urządzenia do odkurzania podłóg i dywanów. Ale w domu przydaje się również mały, ręczny odkurzacz do drobnego sprzątania. Który z nich wybrać? Najwygodniej byłoby mieć dwa urządzenia… Odpowiedzią na te rozterki jest VAX Air Cordless Switch, który dzięki swojej konstrukcji 2 w 1 spełnia wszystkie domowe zadania.

Bezprzewodowa wolność

Zabałaganiony dom to istny tor przeszkód. Kabel tylko dodatkowo czyni go trudniejszym do pokonania. Z bezprzewodowym VAX Air Cordless Switch dotrzesz wszędzie, gdzie potrzebujesz, bez konieczności szukania kolejnych gniazdek.

Dwa VAXy tu sprzątały - jeden duży,  drugi mały

Niejednokrotnie w ciągu dnia okruszki po posiłku spadną na podłogę, czy rozsypie się nam kawa. Niezastąpionym może się okazać mały, ręczny odkurzacz, którym szybko pozbędziemy się kłopotu. A to właśnie jeden z dwóch VAX Air Cordless Switchów - wystarczy wypiąć go z głównej części urządzenia, aby błyskawicznie pozbyć się nieczystości lub dotrzeć w trudniej dostępne miejsca, takie jak np. schody.

Podwójna moc elektroszczotek

Bezprzewodowy Air Cordless Switch jest wyposażony w dwie elektroszczotki - jedną dużą, wbudowaną oraz małą, doczepianą do ręcznej części odkurzacza. Dzięki nim odkurzanie dywanów i zbieranie sierści domowych pupili jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Koniec z workami

Air Cordless Switch jako nowoczesny odkurzacz posługuje się technologią cyklonową, która oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza, kierując zanieczyszczenia do plastikowego pojemnika. Wystarczy go później opróżnić nad koszem na śmieci - nic prostszego. Brak worków to także brak przykrego zapachu wydzielanego przez gromadzące się w nim nieczystości.   [[[zdjecie,21905,duze]]]

Większa wygoda

Aby odkurzanie było jeszcze bardziej precyzyjne, a także wygodne, w VAX Air Cordless Switch wyposażono w oświetlenie LED - teraz nic się przed nim nie ukryje. Ponadto zastosowana technologia Wind Tunnel 2 zapobiega wysypywania się kurzu po wyłączeniu odkurzacza.

Dodatkowo do urządzenia dołączone są:

  • Wbudowana elektroszczotka
  • Mini elektroszczotka
  • Ssawka szczelinowa
  • Oddzielna ładowarka baterii ze wskaźnikiem naładowania
  • 1 akumulator litowo-jonowy LithiumLife

źródło: vax/agdrtv24.pl