Wiadomości z branży AGD i RTV

Genesis zaprezentował nowego ''mechanika'' dla graczy

Genesis zaprezentował nowego ''mechanika'' dla graczy

2016-07-28 14:34:00

Wielu producentów zdaje się zapominać, że w dobrej klawiaturze mechanicznej prócz przełączników liczy się także komfort jej użytkowania. Genesis przekonuje, że ich nowy mechanik RX85 łączy w sobie obie te cechy. Pierwszym z ułatwień zastosowanych przez producenta jest umieszczenie w rogu klawiatury pokrętła, by gracz mógł intuicyjnie zmienić głośność dźwięku, bez potrzeby odrywania wzroku od rozgrywki. Do błyskawicznego dostosowywania innych opcji do własnych potrzeb służy także 12 klawiszy multimedialnych.

czytaj więcej
Od papieru do cyfrowej książki. O dawnych i nowych sposobach czytania

Od papieru do cyfrowej książki. O dawnych i nowych sposobach czytania

2016-07-28 12:41:00

Czy postęp robi z nas analfabetów? Badania czytelnictwa w Polsce to zwykle powód do stypy i narzekania, ale prawda zwykle leży gdzieś po środku. Rzadziej czytamy książki i prasę, ale chętnie sięgamy dziś po cyfrowe treści z Internetu.

czytaj więcej
Jak ujarzmić konia trojańskiego?

Jak ujarzmić konia trojańskiego?

2016-07-27 09:41:24

Zakupy w Internecie czy transakcje bankowe online są nie tylko wygodne, ale pozwalają zaoszczędzić czas. Niemniej poruszanie się w globalnej sieci staje się coraz bardziej niebezpieczne. Na internautów czyha wiele zasadzek, a ich omijanie wymaga wyjątkowej ostrożności i podstawowej wiedzy na temat zagrożeń sieciowych. Złośliwe oprogramowanie przybiera różne formy - wirusów, porywaczy przeglądarek, czy trojanów. Jak wynika z ubiegłorocznych badań przeprowadzonych przez firmę G DATA największy strach wśród rodzimych użytkowników wzbudzają te ostatnie.

czytaj więcej
Windows 10 rok po premierze na komputerze co  czwartego Polaka

Windows 10 rok po premierze na komputerze co czwartego Polaka

2016-07-26 07:55:48

Od premiery najnowszego system operacyjnego Microsoft mija już rok. Według własnych danych marki, na Windows 10 zdecydowało się już 300 milionów użytkowników. Bez wątpienia zachętą dla właścicieli starszych wersji 7 i 8 była bezpłatna aktualizacja do „dziesiątki”. Wszyscy, którzy chcieliby wymienić swój system operacyjny na nowszy, mogą to uczynić jeszcze tylko do 29 lipca.

czytaj więcej
OpenElec czyli Open Embedded Linux Entertainment Center

OpenElec czyli Open Embedded Linux Entertainment Center

2016-07-25 14:48:03

OpenElec to system operacyjny typu Open Source przygotowany specjalnie do uruchomienia platformy multimedialnej Kodi. Z założenia korzysta on z urządzenia HTPC tylko i wyłącznie w obrębie Kodi. Dzięki temu obsługa sprzętu jest łatwiejsza, a użytkownik nie musi zajmować się zarządzaniem, konfiguracją oraz instalacją dodatkowych pakietów, co ma miejsce w przypadku systemów Android oraz Windows. Openelec to prosty w idei, a zarazem rozbudowany system, który umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji Kodi przy nieosiągalnej dla innych platform szybkości działania.

czytaj więcej
T-Mobile

Rejestracja numeru w sieci T-Mobile - łatwo, szybko i telefon w bonusie

2016-07-25 07:22:17

Od poniedziałku 25 lipca rozpoczynamy akcję rejestrowania wszystkich numerów usług przedpłaconych w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Naturalnie, kartę SIM można zarejestrować w każdym z kilkuset salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile na terenie kraju. Wystarczy zabrać ze sobą telefon wraz z dowodem osobistym, a wszystkie formalności potrwają tylko chwilę. Na klientów rejestrujących numery czekają w sklepach T-Mobile specjalne promocje i bonusy. Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę będzie dostępne na stronie: www.zarejestruj-karte.pl.

czytaj więcej
Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

2016-07-25 07:20:06

Ustawianie projektora przed prezentacją lub seansem filmowym wydaje się być prostym zadaniem, jednak po włączeniu urządzenia często okazuje się, że obraz jest zniekształcony. W niektórych sytuacjach wystarczy przestawić projektor, a w pozostałych skorzystać z funkcji korekcji geometrii obrazu.

czytaj więcej
Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

2016-07-22 09:19:19

Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych. Bitebird to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać online w trakcie całej podróży.

czytaj więcej
Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać  czas i pieniądze

Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać czas i pieniądze

2016-07-21 12:08:41

Osoby, które wiedzą, ile będzie kosztowało je włączenie określonego programu w pralce czy zmywarce, chętnie wybierają najbardziej ekonomiczne i przyjazne środowisku opcje. Tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę Whirlpool wśród rodzin korzystających ze sprzętów AGD łączących się z Internetem.

czytaj więcej
Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

2016-07-21 09:53:47

Ludzie zamierają w bezruchu, uważnie patrzą na wyświetlacz smartfona i po chwili zdecydowanym krokiem ruszają. Nieważne czy są w centrum handlowym, w parku, na poboczu drogi czy na plaży. Dlaczego tak się zachowują? Grają w Pokémon Go.

czytaj więcej
Ewolucja e-czytników. Od autodestrukcji do czytania bez limitu

Ewolucja e-czytników. Od autodestrukcji do czytania bez limitu

2016-07-20 09:09:08

Pierwszy czytnik e-booków kosztował krocie, a wgrane na niego książki znikały po dwóch miesiącach. Dziś korzystanie z e-czytników jest równie proste jak z tabletów, a e-booki są niedrogie i dostępne na jedno kliknięcie.

czytaj więcej
Pokemon GO - jak grać, żeby wygrać?

Pokemon GO - jak grać, żeby wygrać?

2016-07-20 07:19:25

Można je znaleźć dosłownie wszędzie - w domu, w pracy, na ulicy, na stadionie, w sklepie czy w ogródku sąsiada. Czasami są tam, gdzie znaleźć się nie powinny, np. w Muzeum Auschwitz-Birkenau lub w strzeżonych strefach lotniska. Pokemonowy szał 16 lipca oficjalnie dotarł do Polski. Podpowiadamy co może przydać się smartfonowym trenerom Pokemonów.

czytaj więcej
Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

2016-07-19 12:52:35

Quickdraw Community to nowa platforma, którą tworzą użytkownicy udostępniając i pobierając z niej bezpłatne mapy głębokości w jakości HD, które stanowią istotne uzupełnienie dla map Garmin. Korzystając z echosondy oraz bezpłatnego oprogramowania Quickdraw Contours, instalowanego na kompatybilnym ploterze nawigacyjnym, użytkownicy tworzą własne mapy głębokości z izobatami co 30 cm, na których oznaczać mogą dodatkowo interesujące ich miejsca połowu czy niebezpieczne punkty, takie jak np. zatopione obiekty. Platforma Quickdraw Community umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie stworzonych map, a także pobieranie danych zamieszczonych tam przez innych. 

czytaj więcej
W Europie dom inteligentny oznacza dom bezpieczny

W Europie dom inteligentny oznacza dom bezpieczny

2016-07-19 12:49:13

Zwiększenie bezpieczeństwa jest głównym powodem podejmowania decyzji o zakupie rozwiązań inteligentnego domu, wynika z najnowszego europejskiego badania zrealizowanego przez firmę D-Link. Przeprowadzone na grupie 8500 respondentów pokazuje aktualny poziom świadomości dotyczący rozwiązań inteligentnego domu i sposób upowszechniania się rozwiązań tego typu. Pokazuje też, jak najczęściej ludzie postrzegają tę technologię.

czytaj więcej

Logo

Już wkrótce wielkie show Media Markt na PGA

2016-10-20 11:41:15

Zbliżające się wielkimi krokami targi Poznań Game Arena jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w ich historii, na imprezie pojawi się Media Markt. PGA rozpocznie się 21 października b.r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

czytaj więcej

Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem pełnego portfolio marki Yuneec w Polsce

2016-10-19 13:48:12

Spółka Nelro Data SA informuje o pozyskaniu kolejnego w ostatnim czasie kontraktu dystrybucyjnego. Tym razem do oferty warszawskiego broadlinera trafi pełne portfolio produktowe marki Yuneec, a więc drony, zarówno te profesjonalne, jak i służące do użytku rekreacyjnego, kamery ze stabilizacją obrazu, okulary wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz elektryczne deskorolki.

czytaj więcej

Innowacyjne technologie finansowe wkraczają do bankowości - co z bezpieczeństwem?

2016-10-19 10:26:00

Coraz większa liczba firm z branży FinTech (ang. financial technology) oraz nowe technologie zmieniają sposób działania bankowości i świadczenia usług finansowych. Jak podaje tygodnik The Economist, w ostatnich pięciu latach wartość inwestycji w FinTech na świecie wyniosła ponad 25 miliardów dolarów. Chińskie tuzy FinTech – Tencent i Alipay – mają więcej klientów niż czołowe banki. Firmy z tej branży rzucają bankom wyzwanie prawie w każdym obszarze oferowanych produktów i usług.

czytaj więcej

Po krótkiej przerwie NEONET w Tczewie wraca do gry

2016-10-18 10:21:25

Już 20 października w Tczewie nastąpi otwarcie nowego salonu NEONET. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM po krótkiej przerwie wznawia działalność w tym mieście. Nowa siedziba sklepu będzie się znajdować w budynku Kaufland przy ulicy Kwiatowej. Z okazji Wielkiego Otwarcia przygotowano dla klientów liczne atrakcje, niespodzianki i konkurs z nagrodami.

czytaj więcej

Intel przejmuje Movidius i rozwija technologię widzenia komputerowego

2016-10-17 18:04:47

Intel poinformował o trwającej transakcji przejęcia firmy Movidius, producenta wiodących na rynku układów SoC służących do widzenia komputerowego. Dzięki połączeniu dotychczas posiadanych rozwiązań z technologią Movidius, Intel stanie się liderem w obszarze widzenia komputerowego i głębokiego uczenia maszynowego - od urządzeń końcowych po chmurę obliczeniową. To kolejny krok Intela w stronę rozwoju inteligentnych urządzeń przyszłości.

czytaj więcej

Konferencja prasowa z laureatami i ambasadorem konkursu Siemens Kocham TO

2016-10-17 17:59:00

Konferencja prasowa z laureatami i ambasadorem konkursu Siemens Kocham TO - zdjęcia ze spotkania z Markiem Kamińskim, o cym informaowaliśmy wcześniej na Twittere.

czytaj więcej

Franke na Targach Warsaw Home Expo

2016-10-17 11:35:04

W dniach 21-23 października 2016 odbędą się międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo. Wśród znakomitych wystawców znajdzie się również firma Franke.

czytaj więcej

Współpraca NEC Display Solutions z Raspberry Pi

2016-10-17 10:56:23

NEC Display Solutions rozpoczyna współpracę z producentem mini-komputerów Raspberry Pi, umożliwiając bezproblemową integrację tych urządzeń z monitorami NEC. Wiodąca pozycja firmy NEC w oferowaniu najszerszego portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu doskonale współgra z Raspberry Pi, organizacją odpowiedzialną za rozwój wielokrotnie nagradzanych, niedrogich i wydajnych komputerów.

czytaj więcej

Rynek pracy w dobie globalizacji nie posiada żadnych barier. Andy Tryba CEO Crossover w Polsce

2016-10-14 13:22:05

W dniach 19-20 października Warszawę odwiedzi Andy Tryba CEO i założyciel firmy Crossover i twórca konkurenta firmy Uber - aplikacji RideAustin. W trakcie swojej wizyty Andy Tryba odbędzie liczne spotkania z przedstawicielami władz oraz biznesu. Będzie brał udział w różnych debatach, think-tankach i opowie o swoim pomyśle na zrewolucjonizowanie rynku pracy na świecie.

czytaj więcej

Genesis świętuje 5 urodziny na Poznań Game Arena

2016-10-14 12:10:18

Impreza dla graczy bez gier? Niewykonalne. Dlatego na umieszczonych na stoisku Genesis PC-tach fani będą mogli zagrać m.in. w Forza Horizon 3 i Gears of War 4. Co więcej, w trakcie trwania PGA Genesis planuje także rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive.

czytaj więcej
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P