Wiadomości z branży AGD i RTV

T-Mobile

Rejestracja numeru w sieci T-Mobile - łatwo, szybko i telefon w bonusie

2016-07-25 07:22:17

Od poniedziałku 25 lipca rozpoczynamy akcję rejestrowania wszystkich numerów usług przedpłaconych w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Naturalnie, kartę SIM można zarejestrować w każdym z kilkuset salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile na terenie kraju. Wystarczy zabrać ze sobą telefon wraz z dowodem osobistym, a wszystkie formalności potrwają tylko chwilę. Na klientów rejestrujących numery czekają w sklepach T-Mobile specjalne promocje i bonusy. Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę będzie dostępne na stronie: www.zarejestruj-karte.pl.

czytaj więcej
Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

2016-07-25 07:20:06

Ustawianie projektora przed prezentacją lub seansem filmowym wydaje się być prostym zadaniem, jednak po włączeniu urządzenia często okazuje się, że obraz jest zniekształcony. W niektórych sytuacjach wystarczy przestawić projektor, a w pozostałych skorzystać z funkcji korekcji geometrii obrazu.

czytaj więcej
Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

2016-07-22 09:19:19

Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych. Bitebird to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać online w trakcie całej podróży.

czytaj więcej
Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać  czas i pieniądze

Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać czas i pieniądze

2016-07-21 12:08:41

Osoby, które wiedzą, ile będzie kosztowało je włączenie określonego programu w pralce czy zmywarce, chętnie wybierają najbardziej ekonomiczne i przyjazne środowisku opcje. Tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę Whirlpool wśród rodzin korzystających ze sprzętów AGD łączących się z Internetem.

czytaj więcej
Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

2016-07-21 09:53:47

Ludzie zamierają w bezruchu, uważnie patrzą na wyświetlacz smartfona i po chwili zdecydowanym krokiem ruszają. Nieważne czy są w centrum handlowym, w parku, na poboczu drogi czy na plaży. Dlaczego tak się zachowują? Grają w Pokémon Go.

czytaj więcej
Ewolucja e-czytników. Od autodestrukcji do czytania bez limitu

Ewolucja e-czytników. Od autodestrukcji do czytania bez limitu

2016-07-20 09:09:08

Pierwszy czytnik e-booków kosztował krocie, a wgrane na niego książki znikały po dwóch miesiącach. Dziś korzystanie z e-czytników jest równie proste jak z tabletów, a e-booki są niedrogie i dostępne na jedno kliknięcie.

czytaj więcej
Pokemon GO - jak grać, żeby wygrać?

Pokemon GO - jak grać, żeby wygrać?

2016-07-20 07:19:25

Można je znaleźć dosłownie wszędzie - w domu, w pracy, na ulicy, na stadionie, w sklepie czy w ogródku sąsiada. Czasami są tam, gdzie znaleźć się nie powinny, np. w Muzeum Auschwitz-Birkenau lub w strzeżonych strefach lotniska. Pokemonowy szał 16 lipca oficjalnie dotarł do Polski. Podpowiadamy co może przydać się smartfonowym trenerom Pokemonów.

czytaj więcej
Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

2016-07-19 12:52:35

Quickdraw Community to nowa platforma, którą tworzą użytkownicy udostępniając i pobierając z niej bezpłatne mapy głębokości w jakości HD, które stanowią istotne uzupełnienie dla map Garmin. Korzystając z echosondy oraz bezpłatnego oprogramowania Quickdraw Contours, instalowanego na kompatybilnym ploterze nawigacyjnym, użytkownicy tworzą własne mapy głębokości z izobatami co 30 cm, na których oznaczać mogą dodatkowo interesujące ich miejsca połowu czy niebezpieczne punkty, takie jak np. zatopione obiekty. Platforma Quickdraw Community umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie stworzonych map, a także pobieranie danych zamieszczonych tam przez innych. 

czytaj więcej
W Europie dom inteligentny oznacza dom bezpieczny

W Europie dom inteligentny oznacza dom bezpieczny

2016-07-19 12:49:13

Zwiększenie bezpieczeństwa jest głównym powodem podejmowania decyzji o zakupie rozwiązań inteligentnego domu, wynika z najnowszego europejskiego badania zrealizowanego przez firmę D-Link. Przeprowadzone na grupie 8500 respondentów pokazuje aktualny poziom świadomości dotyczący rozwiązań inteligentnego domu i sposób upowszechniania się rozwiązań tego typu. Pokazuje też, jak najczęściej ludzie postrzegają tę technologię.

czytaj więcej
DOD: kamera dla nocnych (moto)marków

DOD: kamera dla nocnych (moto)marków

2016-07-18 10:59:00

Nieprzyjazne dla każdej kamerki nocne warunki najlepiej okiełznać przy pomocy wysokiego ISO. To w LS370W+ można ustawić na poziomie 12800, dzięki czemu światłoczuła matryca jest w stanie wyłapać i wzmocnić najsłabszy nawet efekt świetlny. Drugim równie ważnym elementem jest jasny obiektyw f 1.6, poprawiający widoczność obrazu rejestrowanego w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. W LS370W+ zastosowano także technologię WDR, opracowaną z myślą właśnie o nocnej jeździe.

czytaj więcej
Bezramkowy Ulefone Future trafia do Polski (wideo)

Bezramkowy Ulefone Future trafia do Polski (wideo)

2016-07-14 15:58:00

Po takich modelach, jak Power czy Vienna, przyszedł czas na Future - niekwestionowanego flagowca Ulefone na rok 2016. Ulefone Future to smartfon, który został pozbawiony ramek.

czytaj więcej
Ubezpieczenie podróżne UNIQA w aplikacji SkyCash

Ubezpieczenie podróżne UNIQA w aplikacji SkyCash

2016-07-14 11:34:57

UNIQA w Polsce rozpoczęła współpracę ze SkyCash. Od czwartku w aplikacji dostępne jest ubezpieczenie turystyczne „Radość odkrywania”. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczenia dostosowanych do charakteru wyjazdu.

czytaj więcej
Wakacje on-line

Wakacje on-line

2016-07-14 09:41:22

Co czwarty z nas w wakacje pozostaje w stałym, internetowym kontakcie z otoczeniem. Urządzenia mobilne stały się najpopularniejszymi towarzyszami naszych podróży. Niestety „pod palmą” zapominamy o bezpieczeństwie.

czytaj więcej
Nowa wizja produkcji medialnej: Sony na targach IBC 2016

Nowa wizja produkcji medialnej: Sony na targach IBC 2016

2016-07-13 10:15:00

Na rozpoczynających się 9 września targach IBC 2016 w Amsterdamie firma Sony przedstawi swoją ofertę dla stacji telewizyjnych i nadawców, pokazując dogłębną znajomość branży oraz potencjał wprowadzania zmian poprzez współpracę z klientami. W ramach rozwoju koncepcji „Beyond Definition” Sony zamierza akcentować wsparcie, jakiego udziela podmiotom z sektora mediów pragnącym zmienić swoje podejście do produkcji medialnej. Szczególne znaczenie nadane zostanie innowacjom w dziedzinie obrazu, transmisji IP i organizacji pracy oraz ich wykorzystaniu do tworzenia nowych powiązań między widzami a podmiotami z sektora mediów i oferowanymi przez nie treściami.

czytaj więcej

Logo

Logitech z Media Markt na Warsaw Games Week 2016

2016-10-12 12:01:10

Firma Logitech – wiodący producent akcesoriów dla graczy –  weźmie udział w 2. edycji targów gier komputerowych i wideo Warsaw Games Week. Szwajcarska firma będzie jednym z partnerów technologicznych stoiska Media Markt, mieszącego się w hali nr 2. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w turniejach Counter Strike: Global Offensive oraz  konkursie na najszybszy przejazd w grze Forza Horizon 3. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

czytaj więcej

Eksporterzy i importerzy maszyn i urządzeń mogą efektywniej zarządzać transakcjami w walutach

2016-10-12 10:36:44

Wartość polskiego eksportu dla kategorii maszyny i urządzenia, sprzęt elektryczny
i elektrotechniczny wyniosła w pierwszym półroczu 2016 r. prawie 96 mld zł. Import wart jest niewiele mniej, bo blisko 94 mld zł. Obroty są więc ogromne. Eksperci AKCENTY przekonują jednak, że dzięki lepszej obsłudze walutowej i zarządzaniu ryzykiem kursowym mogłyby być jeszcze większe. O takich możliwościach eksporterzy i importerzy maszyn i urządzeń będą mogli rozmawiać 18-20 października br. ze specjalistami w tej dziedzinie na targach EUROTOOL® w Krakowie.

czytaj więcej

Pasaż Grunwaldzki w smartfonie

2016-10-12 10:33:00

Aplikacja Pasażu Grunwaldzkiego pełni rolę przewodnika, dzięki któremu w prosty i szybki sposób odnajdziemy w centrum sklep z poszukiwanym asortymentem czy restaurację z ulubionym menu. Nie jest to bez znaczenia, ponieważ Pasaż Grunwaldzki, który tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych, to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku.

czytaj więcej

Samsung otworzył salon pokazowy dla biznesu

2016-10-11 12:59:00

11 października otwarto jedyny tego rodzaju w Polsce salon pokazowy urządzeń elektronicznych marki Samsung, stworzony dla klientów i partnerów biznesowych. Prezentowane w nim będą najbardziej zaawansowane rozwiązania dla branż, takich jak handel, bankowość, transport, hotelarstwo czy edukacja.

czytaj więcej

Polacy wśród najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu

2016-10-11 12:54:00

Polski rynek outsourcingu jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływ na to mają nie tylko korzystne warunki do lokowania biznesu: dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności, ale także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. Global Sourcing Association wyróżniło polskich ekspertów umieszczając ich na prestiżowej „A-List”.

czytaj więcej

ABB i Microsoft nawiązują partnerską współpracę na rzecz cyfrowej transformacji przemysłu

2016-10-10 07:10:24

ABB i Microsoft Corp. ogłosiły utworzenie strategicznego partnerstwa, którego celem jest pomaganie klientom przemysłowym w tworzeniu nowej wartości dzięki rozwiązaniom cyfrowym. Klienci będą korzystać z unikalnego połączenia inteligentnej chmury Microsoft Azure oraz bogatej wiedzy specjalistycznej i ogromnego portfolio rozwiązań przemysłowych ABB.

czytaj więcej

Samsung przejmuje Viv, platformę sztucznej inteligencji następnej generacji

2016-10-07 12:51:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła, że zawarła porozumienie w sprawie nabycia Viv Labs, Inc., inteligentnego interfejsu o wszechstronnym zastosowaniu. Viv opracowała wyjątkową, otwartą platformę sztucznej inteligencji (AI), która daje niezależnym programistom możliwość używania i tworzenia wirtualnych asystentów konwersacyjnych, a także integrowania języka interfejsu opartego na języku naturalnym w celu zastosowania go w dobrze znanych aplikacjach i usługach.

czytaj więcej

Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata League of Legends 2016

2016-10-05 14:57:57

Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w grę League of Legends 2016 oraz wydarzenia 2016 All Star Event. Wezmą w nich udział najlepsi gracze z całego świata i powalczą o miano najlepszego zespołu na świecie. W ramach współpracy z organizatorami turnieju, Acer wyposaży w monitory Predator XB1 wszystkie sceny, sale treningowe oraz stanowiska do streamowania rozgrywek.

czytaj więcej

Sprawdź na własne oczy gogle wirtualnej rzeczywistości w Pasażu Grunwaldzkim

2016-10-05 12:09:31

Co kryje się pod hasłem „wirtualna rzeczywistość”? Jak wykorzystać nową technologię? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas Playstation VR Roadshow w Pasażu Grunwaldzkim. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 8-9 października.

czytaj więcej

Microsoft prezentuje stoisko Xbox na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2016

2016-10-04 13:10:53

Microsoft, producent konsoli Xbox One, zaprasza na T-Mobile Warsaw Games Week. Firma przygotowała dla odwiedzajacych blisko 200 stanowisk do gry, w tym pierwsze publiczne rozgrywki wieloosobowe w Battlefield 1 oraz przedpremierową grę Dead Rising 4.

czytaj więcej
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P