Wiadomości z branży AGD i RTV

Bezpieczeństwo druku - Czy twoje dane są naprawdę bezpieczne?

Bezpieczeństwo druku - Czy twoje dane są naprawdę bezpieczne?

2016-06-29 07:16:43

Sharp Electronics CEE rozpoczyna adresowaną do klientów biznesowych, prowadzoną przy pomocy mediów społecznościowych i poczty elektronicznej kampanię edukacyjną #PrintSafely. Innowacyjne urządzenia wielofunkcyjne ewoluowały w złożone i skuteczne narzędzia sieciowe, posiadające takie same słabe punkty jak podłączone do sieci komputery. Celem kampanii jest poszerzanie wiedzy o nowoczesnej i bezpiecznej technologii drukowania. Klienci powinni być w pełni świadomi tego, w jaki sposób chronić swoje dane na wszystkich urządzeniach.

czytaj więcej
Pełna synchronizacja ustawień pralki i suszarki

Pełna synchronizacja ustawień pralki i suszarki

2016-06-28 13:23:15

Kiedyś pralka Frania, która upowszechniła się w Polsce w latach 60., wydawała się szczytem luksusu. Straciła na swej atrakcyjności dwie dekady później, wraz z wejściem pralki bębnowej. Pierwsze pralki automatyczne, mimo że brakowało im wiele do doskonałości, wprowadziły niewątpliwie rewolucję w życiu ówczesnych pań domu. Nikt wtedy nie przypuszczał, że trzydzieści lat później na rynku pojawią się urządzenia, które nie tylko wyręczą nas w praniu, ale również zadbają o najdelikatniejsze tkaniny, wysuszą ubrania i ochronią przed zagnieceniami. Co więcej - że będzie można nimi sterować na odległość.

czytaj więcej
Catverstiser uruchomił zarządzanie kampaniami przez Messengera

Catverstiser uruchomił zarządzanie kampaniami przez Messengera

2016-06-28 07:19:29

Dostępny od kilku lat chat na Facebooku stał się bardzo sprawnym komunikatorem internetowym. Niedawno największy serwis społecznościowy udostępnił developerom narzędzia niezbędne do stworzenia własnego bota. Z tej możliwości skorzystali od razu twórcy Catvertisera, umożliwiając swoim użytkownikom zarządzanie kampaniami przez Messengera.

czytaj więcej
Nowa aktualizacja PND NAVITEL z funkcją playera audio i transmitera FM

Nowa aktualizacja PND NAVITEL z funkcją playera audio i transmitera FM

2016-06-27 10:06:50

NAVITEL Poland wprowadza do swoich urządzeń nawigacyjnych dostępnych już na rynku dwie nowe funkcjonalności. Teraz za sprawą aktualizacji użytkownicy nawigacji NAVITEL E500, E100, MS400, MS600 ,F150 , F300 i G550 będą mogli odtwarzać za ich pośrednictwem muzykę wprost z karty SD, a także za pomocą wyboru fali radiowej korzystać z funkcji transmitera FM.

czytaj więcej
HOMTOM HT3 PRO... i nic nie umknie Ci na Snapie

HOMTOM HT3 PRO... i nic nie umknie Ci na Snapie

2016-06-24 08:44:00

Niebieski, pomarańczowy i różowy - oto trzy z pięciu kolorów, w których dostępny jest HOMTOM HT3 PRO w Polsce. Oprócz nietypowej, letniej kolorystyki, smartfon wyróżnia się także trybem multi-touch, pozwalającym m.in. na wykonywanie zrzutów ekranu za pośrednictwem trzech palców przeciągniętych w dół. HT3 PRO może okazać się zatem idealnym smartfonem dla fanów Snapchata.

czytaj więcej
inkBOOK Obsidian 4 GB. Czytnik e-booków w wakacyjnej cenie

inkBOOK Obsidian 4 GB. Czytnik e-booków w wakacyjnej cenie

2016-06-24 08:38:00

Zabierz na urlop całą bibliotekę i czytaj e-booki na inkBOOKu - polskiej alternatywie dla czytników Amazon Kindle. W limitowanej, wakacyjnej ofercie kupisz teraz inkBOOKa Obsidian w edycji z 4 GB pamięci. Nowoczesny czytnik z idealnie płaskim, e-papierowym ekranem możesz nabyć już za 499 złotych.

czytaj więcej
ASUS rozbudza kreatywność

ASUS rozbudza kreatywność

2016-06-23 11:21:48

Seria notebooków ASUS ZenBook to wydajność połączona z wyjątkowym, minimalistycznym wzornictwem. Teraz firma idzie o krok dalej i chce zaoferować użytkownikom możliwość personalizacji sprzętu za pomocą oryginalnych wlepek. Do kampanii #CreateAsUs zaproszeni zostali polscy rysownicy i ilustratorzy. W ramach akcji zorganizowane zostaną także konkursy na przygotowanie autorskich projektów naklejek - pierwszy z nich właśnie się rozpoczyna.

czytaj więcej
LG rusza z nową kampanią

LG rusza z nową kampanią

2016-06-21 07:11:00

LG rusza z nową kampanią, która ma na celu propagowanie zjawiska zorzy polarnej, oczywiście do tego celu wykorzystuje swoje produkty. Tym razem TV OLD 4K w roli głownej. Zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Koncern HARMAN i ASUS ogłaszają globalne partnerstwo w dziedzinie audio

Koncern HARMAN i ASUS ogłaszają globalne partnerstwo w dziedzinie audio

2016-06-20 11:21:00

Partnerstwo koncernu Harman i marki Asus przewiduje umieszczenie już w 2016 roku głośników Harman Kardon w nowych produktach Asus takich jak ultrabooki, notebooki, laptopy oraz wybrane modele monitorów. Harman Kardon to znana marka, która dostarcza głośniki o najwyższej jakości brzmieniu i wyjątkowym, pięknym designie. Teraz, na potrzeby marki Asus, zaprojektowane zostały głośniki o najlepszym brzmieniu przeznaczone specjalnie do komputerów i monitorów, by dostarczać najwyższej jakości dźwięk ich użytkownikom.

czytaj więcej
Raport McAfee Labs ujawnia nowy rodzaj zagrożeń mobilnych! Użytkownicy mogą stracić dane i pieniądze

Raport McAfee Labs ujawnia nowy rodzaj zagrożeń mobilnych! Użytkownicy mogą stracić dane i pieniądze

2016-06-20 11:20:35

Centrum McAfee Labs zidentyfikowało ponad 5000 nowych wersji 21 aplikacji mobilnych zawierających niebezpieczny kod, który umożliwia wyprowadzenie danych, inspekcję plików, tworzenie fałszywych wiadomości SMS i inne szkodliwe działania. Użytkownicy mogą stracić swoje dane i pieniądze.

czytaj więcej
Druga młodość antywirusów

Druga młodość antywirusów

2016-06-20 11:19:14

Pierwszy antywirus G Data AntiVirenKit ujrzał światło dzienne w 1987 i chronił użytkowników komputerów ATARI ST. Dwa lata później powstało oprogramowanie antywirusowe dla Apple Macintosh, zaś w 1991 roku na komputery PC. Od tego czasu aplikacje bezpieczeństwa przeszły głęboką metamorfozę. Jednak czy na tyle wystarczającą, aby skutecznie chronić dane użytkowników? Odpowiedzią są wyniki badań przeprowadzanych przez renomowaną firmę Virus Bulletin. Najlepsze antywirusy osiągają ponad 90 procentową skuteczność w testach Reactive and Proactive, sprawdzających produkty pod kątem wykrywania złośliwych próbek z tzw. dzikiej listy, czyli niezweryfikowanych wcześniej przez laboratoria antywirusowe próbek złośliwego oprogramowania.

czytaj więcej
Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

2016-06-20 10:30:32

Szwedzka firma Konftel od 1988 roku efektywnie rozwija produkty służące do komunikacji na odległość. Dzięki ewolucji technologii zmienił się sposób, w jaki odbywają się spotkania konferencyjne. Mobilność jest dzisiaj stanem wszechobecnym. Chcemy uczestniczyć w spotkaniach wykraczających poza siedzibę firmy: w domowym biurze, w małych salkach konferencyjnych lub w hotelowym lobby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Konftel stworzył produkt pozwalający użytkownikom decydować, gdzie i w jaki sposób chcą się spotkać.

czytaj więcej
G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

2016-06-17 10:22:52

NAVITEL G550 Moto jest w zamyśle nawigacją motocyklową, ale wystarczyło opracować dedykowany uchwyt, aby urządzenie nadawało się także do użytkowania przez właścicieli czterech kółek. Mamy zatem do czynienia z połączeniem funkcjonalności typowo motocyklowych, jak na przykład wyprofilowana osłonka czy możliwość obsługi wyświetlacza w rękawiczkach, z pełnoprawną 4.3-calową nawigacją, oferującą dożywotnią aktualizację mapy - tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

czytaj więcej
G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

2016-06-16 09:49:45

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat e-papierosów zarażonych malwarem oraz o zainfekowanych ładowarkach udostępnianych na lotniskach, barach itp. Przedstawiane problemy nie są czymś zupełnie nowym. Po raz pierwszy zainfekowanie telefonu poprzez zmanipulowaną ładowarkę miało miejsce na jednej konferencji bezpieczeństwa IT w 2014 roku. Do tej pory nie było żadnych dowodów świadczących o dużej skali ataków realizowanych za pośrednictwem stacji ładujących w miejscach publicznych czy malwarze pojawiającym się w e-papierosach.

czytaj więcej

Logo

Polacy wśród najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu

2016-10-11 12:54:00

Polski rynek outsourcingu jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływ na to mają nie tylko korzystne warunki do lokowania biznesu: dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności, ale także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. Global Sourcing Association wyróżniło polskich ekspertów umieszczając ich na prestiżowej „A-List”.

czytaj więcej

ABB i Microsoft nawiązują partnerską współpracę na rzecz cyfrowej transformacji przemysłu

2016-10-10 07:10:24

ABB i Microsoft Corp. ogłosiły utworzenie strategicznego partnerstwa, którego celem jest pomaganie klientom przemysłowym w tworzeniu nowej wartości dzięki rozwiązaniom cyfrowym. Klienci będą korzystać z unikalnego połączenia inteligentnej chmury Microsoft Azure oraz bogatej wiedzy specjalistycznej i ogromnego portfolio rozwiązań przemysłowych ABB.

czytaj więcej

Samsung przejmuje Viv, platformę sztucznej inteligencji następnej generacji

2016-10-07 12:51:00

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła, że zawarła porozumienie w sprawie nabycia Viv Labs, Inc., inteligentnego interfejsu o wszechstronnym zastosowaniu. Viv opracowała wyjątkową, otwartą platformę sztucznej inteligencji (AI), która daje niezależnym programistom możliwość używania i tworzenia wirtualnych asystentów konwersacyjnych, a także integrowania języka interfejsu opartego na języku naturalnym w celu zastosowania go w dobrze znanych aplikacjach i usługach.

czytaj więcej

Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata League of Legends 2016

2016-10-05 14:57:57

Acer został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w grę League of Legends 2016 oraz wydarzenia 2016 All Star Event. Wezmą w nich udział najlepsi gracze z całego świata i powalczą o miano najlepszego zespołu na świecie. W ramach współpracy z organizatorami turnieju, Acer wyposaży w monitory Predator XB1 wszystkie sceny, sale treningowe oraz stanowiska do streamowania rozgrywek.

czytaj więcej

Sprawdź na własne oczy gogle wirtualnej rzeczywistości w Pasażu Grunwaldzkim

2016-10-05 12:09:31

Co kryje się pod hasłem „wirtualna rzeczywistość”? Jak wykorzystać nową technologię? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas Playstation VR Roadshow w Pasażu Grunwaldzkim. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 8-9 października.

czytaj więcej

Microsoft prezentuje stoisko Xbox na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2016

2016-10-04 13:10:53

Microsoft, producent konsoli Xbox One, zaprasza na T-Mobile Warsaw Games Week. Firma przygotowała dla odwiedzajacych blisko 200 stanowisk do gry, w tym pierwsze publiczne rozgrywki wieloosobowe w Battlefield 1 oraz przedpremierową grę Dead Rising 4.

czytaj więcej

Jesienne przeprowadzki w NEONET

2016-10-04 11:22:06

Dobre Miasto i Nowy Dwór Mazowiecki to kolejne miejscowości, w których ogólnopolska sieć sklepów NEONET przenosi salony do atrakcyjniejszych lokalizacji. Planując nowe inwestycje, spółka stawia nie tylko na jakość obiektu i wyjątkowość samego miejsca, ale też na komfort zakupów przyszłych klientów. Aktualnie sieć jest liderem rynku AGD, RTV, IT, GSM w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców.

czytaj więcej

Karim Rashid - legenda światowego designu w Polsce

2016-10-03 19:34:31

Karim Rashid - jeden z najbardziej znanych i płodnych designerów na świecie, już w październiku odwiedzi Polskę! Będzie Gościem Specjalnym debiutujących targów Warsaw Home i Poland Design Festival, które odbędą się w PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

czytaj więcej

Polski oddział ZTE podpisał umowę dystrybucyjną z KOMSA Polska Sp. z o.o.

2016-10-03 11:23:43

KOMSA Polska jest drugim oficjalnym dystrybutorem produktów ZTE w Polsce. Umowa współpracy przewiduje sprzedaż smartfonów z każdego segmentu cenowego - od  funkcjonalnych i stylowych Blade’ów do najbardziej zaawansowanych technologicznie smartfonów z serii Axon. W dystrybucji znajdą się również innowacyjne modemy i routery ZTE, jak również inteligentne projektory Spro z systemem operacyjnym Android.

czytaj więcej

Przeprowadzka salonu Komputronik w Puławach

2016-10-03 08:04:00

Komputronik z dniem 1 października przeniosła swój salon w Puławach do nowej lokalizacji. Już od soboty, z szerokiej oferty można korzystać w nowym sklepie przy ulicy Centralnej 2.Tym samym działalność zakończył punkt zlokalizowany przy ulicy Lubelskiej 2.

czytaj więcej
< 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P