Wiadomości z branży AGD i RTV

inkBOOK Obsidian 4 GB. Czytnik e-booków w wakacyjnej cenie

inkBOOK Obsidian 4 GB. Czytnik e-booków w wakacyjnej cenie

2016-06-24 08:38:00

Zabierz na urlop całą bibliotekę i czytaj e-booki na inkBOOKu - polskiej alternatywie dla czytników Amazon Kindle. W limitowanej, wakacyjnej ofercie kupisz teraz inkBOOKa Obsidian w edycji z 4 GB pamięci. Nowoczesny czytnik z idealnie płaskim, e-papierowym ekranem możesz nabyć już za 499 złotych.

czytaj więcej
ASUS rozbudza kreatywność

ASUS rozbudza kreatywność

2016-06-23 11:21:48

Seria notebooków ASUS ZenBook to wydajność połączona z wyjątkowym, minimalistycznym wzornictwem. Teraz firma idzie o krok dalej i chce zaoferować użytkownikom możliwość personalizacji sprzętu za pomocą oryginalnych wlepek. Do kampanii #CreateAsUs zaproszeni zostali polscy rysownicy i ilustratorzy. W ramach akcji zorganizowane zostaną także konkursy na przygotowanie autorskich projektów naklejek - pierwszy z nich właśnie się rozpoczyna.

czytaj więcej
LG rusza z nową kampanią

LG rusza z nową kampanią

2016-06-21 07:11:00

LG rusza z nową kampanią, która ma na celu propagowanie zjawiska zorzy polarnej, oczywiście do tego celu wykorzystuje swoje produkty. Tym razem TV OLD 4K w roli głownej. Zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Koncern HARMAN i ASUS ogłaszają globalne partnerstwo w dziedzinie audio

Koncern HARMAN i ASUS ogłaszają globalne partnerstwo w dziedzinie audio

2016-06-20 11:21:00

Partnerstwo koncernu Harman i marki Asus przewiduje umieszczenie już w 2016 roku głośników Harman Kardon w nowych produktach Asus takich jak ultrabooki, notebooki, laptopy oraz wybrane modele monitorów. Harman Kardon to znana marka, która dostarcza głośniki o najwyższej jakości brzmieniu i wyjątkowym, pięknym designie. Teraz, na potrzeby marki Asus, zaprojektowane zostały głośniki o najlepszym brzmieniu przeznaczone specjalnie do komputerów i monitorów, by dostarczać najwyższej jakości dźwięk ich użytkownikom.

czytaj więcej
Raport McAfee Labs ujawnia nowy rodzaj zagrożeń mobilnych! Użytkownicy mogą stracić dane i pieniądze

Raport McAfee Labs ujawnia nowy rodzaj zagrożeń mobilnych! Użytkownicy mogą stracić dane i pieniądze

2016-06-20 11:20:35

Centrum McAfee Labs zidentyfikowało ponad 5000 nowych wersji 21 aplikacji mobilnych zawierających niebezpieczny kod, który umożliwia wyprowadzenie danych, inspekcję plików, tworzenie fałszywych wiadomości SMS i inne szkodliwe działania. Użytkownicy mogą stracić swoje dane i pieniądze.

czytaj więcej
Druga młodość antywirusów

Druga młodość antywirusów

2016-06-20 11:19:14

Pierwszy antywirus G Data AntiVirenKit ujrzał światło dzienne w 1987 i chronił użytkowników komputerów ATARI ST. Dwa lata później powstało oprogramowanie antywirusowe dla Apple Macintosh, zaś w 1991 roku na komputery PC. Od tego czasu aplikacje bezpieczeństwa przeszły głęboką metamorfozę. Jednak czy na tyle wystarczającą, aby skutecznie chronić dane użytkowników? Odpowiedzią są wyniki badań przeprowadzanych przez renomowaną firmę Virus Bulletin. Najlepsze antywirusy osiągają ponad 90 procentową skuteczność w testach Reactive and Proactive, sprawdzających produkty pod kątem wykrywania złośliwych próbek z tzw. dzikiej listy, czyli niezweryfikowanych wcześniej przez laboratoria antywirusowe próbek złośliwego oprogramowania.

czytaj więcej
Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

2016-06-20 10:30:32

Szwedzka firma Konftel od 1988 roku efektywnie rozwija produkty służące do komunikacji na odległość. Dzięki ewolucji technologii zmienił się sposób, w jaki odbywają się spotkania konferencyjne. Mobilność jest dzisiaj stanem wszechobecnym. Chcemy uczestniczyć w spotkaniach wykraczających poza siedzibę firmy: w domowym biurze, w małych salkach konferencyjnych lub w hotelowym lobby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Konftel stworzył produkt pozwalający użytkownikom decydować, gdzie i w jaki sposób chcą się spotkać.

czytaj więcej
G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

2016-06-17 10:22:52

NAVITEL G550 Moto jest w zamyśle nawigacją motocyklową, ale wystarczyło opracować dedykowany uchwyt, aby urządzenie nadawało się także do użytkowania przez właścicieli czterech kółek. Mamy zatem do czynienia z połączeniem funkcjonalności typowo motocyklowych, jak na przykład wyprofilowana osłonka czy możliwość obsługi wyświetlacza w rękawiczkach, z pełnoprawną 4.3-calową nawigacją, oferującą dożywotnią aktualizację mapy - tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

czytaj więcej
G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

2016-06-16 09:49:45

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat e-papierosów zarażonych malwarem oraz o zainfekowanych ładowarkach udostępnianych na lotniskach, barach itp. Przedstawiane problemy nie są czymś zupełnie nowym. Po raz pierwszy zainfekowanie telefonu poprzez zmanipulowaną ładowarkę miało miejsce na jednej konferencji bezpieczeństwa IT w 2014 roku. Do tej pory nie było żadnych dowodów świadczących o dużej skali ataków realizowanych za pośrednictwem stacji ładujących w miejscach publicznych czy malwarze pojawiającym się w e-papierosach.

czytaj więcej
Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile

Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile

2016-06-11 08:05:00

Od 13 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z nowych pakietów roamingowych. Wśród najważniejszych zmian warto wymienić uproszczenie pakietów oraz rozszerzenie listy krajów o nowe popularne kierunki turystyczne. Niewątpliwym hitem będą pakiety nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, które bezpłatnie zostały dodane do ofert abonamentowych oraz pakiet nieograniczonego dostępu do Internetu w Europie.

czytaj więcej
NAVITEL na smartfonach Wiko w Max Elektro

NAVITEL na smartfonach Wiko w Max Elektro

2016-06-10 11:36:31

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, wraz z uznaną marką smartfonów Wiko, przygotowała promocję dla klientów sieci sklepów Max Elektro, w których można zakupić smartfon Wiko Pulp 4G z gratisową, półroczną licencją na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator. Promocyjna cena urządzenia z mapą wynosi 599 zł.

czytaj więcej
Super i Touch X - UMI z nowymi smartfonami w Polsce

Super i Touch X - UMI z nowymi smartfonami w Polsce

2016-06-09 19:21:00

Mocna specyfikacja techniczna, wspierana przez uznanych, światowych producentów to UMI Super. Z kolei 15 dni pracy w trybie czuwania to UMI Touch X. Oba trafiły już do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Oba też pracują pod kontrolą najnowszego Androida 6.0 Marshmallow.

czytaj więcej
Najnowsza reklama T-Mobile to strzał w sam środek bramki!

Najnowsza reklama T-Mobile to strzał w sam środek bramki!

2016-06-09 09:47:15

Podobno pierwszy milion zdobyć najtrudniej, ale tym razem poszło wyjątkowo łatwo! Najnowszy hit od T-Mobile z Robertem Lewandowskim i Tomaszem Kotem bije wszelkie rekordy popularności - w zaledwie tydzień po premierze spot na serwisie YouTube ma już ponad 1,3 miliona wyświetleń!

czytaj więcej
Nawigacje NAVITEL MS400 i MS600 w sieci Media Markt i Saturn

Nawigacje NAVITEL MS400 i MS600 w sieci Media Markt i Saturn

2016-06-07 12:42:38

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych wprowadza na rynek dwa nowe modele nawigacji - MS400 i MS600. Oba charakteryzują się pięciocalowym wyświetlaczem, dożywotnio aktualizowanymi mapami w trybie czterech update’ów rocznie oraz kompaktową, przyjemną w dotyku fakturą obudowy.

czytaj więcej

Logo

Epson podsumowuje Festiwal Druku 2016

2016-09-23 14:12:15

Obecność na Festiwalu Druku 2016 sukcesem firmy Epson. Drukarki SC-P20000 i SC-S40610 zdobywcami złotego medalu na tegorocznej edycji Festiwalu Druku dowodem na zwiększenie potrzeb rynku marketingowego… i doskonałe ich zaspokajanie przez markę Epson.

czytaj więcej

Bakotech dystrybutorem NetMotion!

2016-09-23 07:22:09

Bakotech podpisał umowę dystrybucyjną, dodając do swojego portfolio produkty firmy NetMotion, poszerzając swoją ofertę o rozwiązanie w postaci mobilnego VPNa - oprogramowania, które jest w stanie zapewnić urządzeniom i pracownikom pracującym w środowiskach mobilnych zdalny, bezpieczny i pewny dostęp do aplikacji i zasobów firmowych.

czytaj więcej

Comarch znacząco zwiększa udział w rynku systemów ERP

2016-09-22 11:30:05

Według najnowszego raportu The Enterprise Application Software Market in Poland: 2016-2020 Forecasts and 2015 Vendor Shares przygotowanego przez firmę badawczą IDC, Comarch jako jedyna firma spośród pierwszej trójki największych dostawców systemów ERP w Polsce, zwiększyła swój udział rynkowy. Tym samym krakowski producent kolejny rok z rzędu wzmocnił pozycję lidera wśród polskich dostawców systemów ERP oraz zajął drugie miejsce, w klasyfikacji ogólnej uwzględniającej firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne.

czytaj więcej

Sony Memnon digitalizuje 25 tys. godzin filmów 16 i 35 mm z filmoteki Indiana University

2016-09-21 13:18:21

Uniwersytet stanu Indiana (IU) zaprosił należącą do grupy Sony spółkę Memnon Archiving Services Inc. do udziału w historycznym przedsięwzięciu: digitalizacji filmoteki uczelni zawierającej łącznie 25 000 godzin materiału filmowego. Inicjatywa ta jest częścią realizowanego przez uniwersytet programu Media Digitisation and Preservation Initiative, a jej owocem będzie udostępnienie wszystkich tytułów kadrze uniwersyteckiej, studentom i osobom trzecim, w granicach przewidzianych przez obowiązujące prawo. W kolekcji nie brakuje rzadkich, a nawet ostatnich istniejących kopii historycznych filmów, które zostaną udostępnione po raz pierwszy.

czytaj więcej

Panasonic Roadshow 2016: Polska prezentacja najnowszych rozwiązań wizualnych

2016-09-21 13:16:56

Panasonic zaprezentował dziś w Warszawie najnowszą ofertę swoich rozwiązań w kategorii Visual. Jedną z nowości dla systemów digital signage była technologia Light ID - rozwiązanie pozwalające na udostępnianie informacji za pomocą światła emitowanego przez diody LED. Z kolei w obszarze projektorów przedstawiono między innymi modele o wysokiej jasności, wykorzystujące technologię laserową.

czytaj więcej

NEONET doposażył i zmodernizował sklep w Tarnobrzegu

2016-09-21 07:15:37

Salon NEONET w Tarnobrzegu znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego 8. Mimo sporych zalet, jak duży parking, atrakcyjna lokalizacja i sąsiedztwo innych sklepów – salon wymagał modernizacji i rozszerzenia asortymentu. 22 września, po gruntownym remoncie, sklep znów ruszy pełną parą.

czytaj więcej

Najdroższe słuchawki świata na Audio Video Show

2016-09-21 07:13:50

W trakcie  20. edycji Audio Video Show, największej ekspozycji sprzętu audio-video we wschodniej Europie, goście kolejny raz będą mogli odwiedzić strefę słuchawek. W dniach 4-6 listopada na PGE Narodowym zaprezentowane zostaną słuchawki ponad 50 różnych producentów. Największą atrakcją tej części wystawy będzie najdroższy zestaw słuchawkowy świata – warty ćwierć miliona złotych.

czytaj więcej

BRITA - od 50 lat dla konsumentów

2016-09-20 13:26:07

Marka BRITA, światowy ekspert w optymalizacji jakości wody pitnej, jest obecna na rynku od 1966 roku. To właśnie 50 lat temu BRITA stworzyła pierwszy dzbanek filtrujący, którego produkcja okazała się kamieniem węgielnym sukcesu firmy na arenie międzynarodowej. Rosnąca świadomość Polaków w zakresie picia wody kranowej, a w efekcie zwiększone zapotrzebowanie konsumentów na rozwiązania filtrujące stwarza możliwości dalszego rozwoju firmy na polskim rynku.

czytaj więcej

Agnieszka Hyży została ambasadorką marki Activejet

2016-09-20 10:59:07

Agnieszka Hyży wspiera swoim wizerunkiem kampanię „Świetlna myśl!”, promującą produkty z kategorii oświetleniowej. W portfolio marki znajdują się między innymi źródła światła LED
w barwie ciepłej, zimnej i neutralnej, produkty designerskie takie, jak dekoracyjne taśmy LED, kinkiety, lampki nabiurkowe, dekoracyjne oprawy LED, a także energooszczędne świetlówki kompaktowe. Wszystkie te produkty dają nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni
z wykorzystaniem światła, do czego marka wraz z ambasadorką zachęcają.

czytaj więcej

Komputronik Biznes dla Berlitz - migracja zasobów i outsourcing IT

2016-09-19 12:26:43

Komputronik Biznes zrealizował projekt przeniesienia zasobów informatycznych polskiego oddziału Berlitz do nowego Data Center, zlokalizowanego we Frankfurcie. Migracja była pierwszym etapem długoterminowej współpracy w ramach usługi outsourcingu IT.

czytaj więcej
< 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P