Wiadomości z branży AGD i RTV

Plus GSM

Plus na Kartę, Plush na Kartę i Plus Internet na Kartę można rejestrować w kioskach RUCHU w całej Polsce

2016-08-02 12:24:21

Plus wprowadza nowe możliwości rejestracji numerów prepaid. Od dziś operator rozpoczął współpracę z siecią RUCH. Teraz każdy zarówno nowy, jak i obecny klient Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę, może zarejestrować swój numer w kiosku RUCHU. Dodatkowo dla osób, które już posiadają w Plusie numer na abonament lub zarejestrowany numer „na kartę” operator przygotował przyjazną rejestrację prepaida przez SMS. Karty można oczywiście rejestrować również we wszystkich salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu.

czytaj więcej
HummingBad - malware  z dalekiego wschodu

HummingBad - malware z dalekiego wschodu

2016-08-02 09:26:28

W ciągu ostatnich dni i tygodni specjaliści od bezpieczeństwa teleinformatycznego wyjątkowo często natrafiają na nowy rodzaj złośliwego oprogramowania, które zainfekowało już miliony smartfonów i tabletów na całym świecie. Internetowy szkodnik jest bardzo opłacalny dla swoich twórców - co miesiąc mogą zgarnąć dzięki niemu nawet 300.000 euro.

czytaj więcej
Przełącznik matrycowy HDM B44 dostępny w Polsce

Przełącznik matrycowy HDM B44 dostępny w Polsce

2016-08-01 09:39:02

C4i wprowadza do sprzedaży najnowszy przełącznik matrycowy HDMI 4x4 − model HDM B44. To pierwsze na rynku tego typu urządzenie w pełni obsługujące rozdzielczości 4K Ultra HD 60Hz, umożliwiające przełączanie pomiędzy dowolnymi czterema źródłami oraz czterema niezależnymi wyjściami HDMI wraz z obsługą audio z każdego sygnału wejściowego HDMI. Urządzenie posiada najwyższe możliwe parametry techniczne osiągając maksimum możliwości złącza HDMI 18GBps.

czytaj więcej
Unikalna edycja NZXT H440 dla sympatyków Team EnVyUs

Unikalna edycja NZXT H440 dla sympatyków Team EnVyUs

2016-07-29 11:19:00

Firma NZXT wprowadza na polski rynek specjalną edycję jednej ze swoich flagowych obudów komputerowych - NZXT H440 EnVyUS. Unikalna wersja jednej z najlepiej ocenianych obudów ATX firmy to wynik partnerstwa nawiązanego z odnoszącą sukcesy organizacją eSportową Team EnVyUs. Stonowany design i wysoka jakość wykonania zostały uzupełnione o symbole drużyny i charakterystyczne niebieskie motywy.

czytaj więcej
Genesis zaprezentował nowego ''mechanika'' dla graczy

Genesis zaprezentował nowego ''mechanika'' dla graczy

2016-07-28 14:34:00

Wielu producentów zdaje się zapominać, że w dobrej klawiaturze mechanicznej prócz przełączników liczy się także komfort jej użytkowania. Genesis przekonuje, że ich nowy mechanik RX85 łączy w sobie obie te cechy. Pierwszym z ułatwień zastosowanych przez producenta jest umieszczenie w rogu klawiatury pokrętła, by gracz mógł intuicyjnie zmienić głośność dźwięku, bez potrzeby odrywania wzroku od rozgrywki. Do błyskawicznego dostosowywania innych opcji do własnych potrzeb służy także 12 klawiszy multimedialnych.

czytaj więcej
Od papieru do cyfrowej książki. O dawnych i nowych sposobach czytania

Od papieru do cyfrowej książki. O dawnych i nowych sposobach czytania

2016-07-28 12:41:00

Czy postęp robi z nas analfabetów? Badania czytelnictwa w Polsce to zwykle powód do stypy i narzekania, ale prawda zwykle leży gdzieś po środku. Rzadziej czytamy książki i prasę, ale chętnie sięgamy dziś po cyfrowe treści z Internetu.

czytaj więcej
Jak ujarzmić konia trojańskiego?

Jak ujarzmić konia trojańskiego?

2016-07-27 09:41:24

Zakupy w Internecie czy transakcje bankowe online są nie tylko wygodne, ale pozwalają zaoszczędzić czas. Niemniej poruszanie się w globalnej sieci staje się coraz bardziej niebezpieczne. Na internautów czyha wiele zasadzek, a ich omijanie wymaga wyjątkowej ostrożności i podstawowej wiedzy na temat zagrożeń sieciowych. Złośliwe oprogramowanie przybiera różne formy - wirusów, porywaczy przeglądarek, czy trojanów. Jak wynika z ubiegłorocznych badań przeprowadzonych przez firmę G DATA największy strach wśród rodzimych użytkowników wzbudzają te ostatnie.

czytaj więcej
Windows 10 rok po premierze na komputerze co  czwartego Polaka

Windows 10 rok po premierze na komputerze co czwartego Polaka

2016-07-26 07:55:48

Od premiery najnowszego system operacyjnego Microsoft mija już rok. Według własnych danych marki, na Windows 10 zdecydowało się już 300 milionów użytkowników. Bez wątpienia zachętą dla właścicieli starszych wersji 7 i 8 była bezpłatna aktualizacja do „dziesiątki”. Wszyscy, którzy chcieliby wymienić swój system operacyjny na nowszy, mogą to uczynić jeszcze tylko do 29 lipca.

czytaj więcej
OpenElec czyli Open Embedded Linux Entertainment Center

OpenElec czyli Open Embedded Linux Entertainment Center

2016-07-25 14:48:03

OpenElec to system operacyjny typu Open Source przygotowany specjalnie do uruchomienia platformy multimedialnej Kodi. Z założenia korzysta on z urządzenia HTPC tylko i wyłącznie w obrębie Kodi. Dzięki temu obsługa sprzętu jest łatwiejsza, a użytkownik nie musi zajmować się zarządzaniem, konfiguracją oraz instalacją dodatkowych pakietów, co ma miejsce w przypadku systemów Android oraz Windows. Openelec to prosty w idei, a zarazem rozbudowany system, który umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji Kodi przy nieosiągalnej dla innych platform szybkości działania.

czytaj więcej
T-Mobile

Rejestracja numeru w sieci T-Mobile - łatwo, szybko i telefon w bonusie

2016-07-25 07:22:17

Od poniedziałku 25 lipca rozpoczynamy akcję rejestrowania wszystkich numerów usług przedpłaconych w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Naturalnie, kartę SIM można zarejestrować w każdym z kilkuset salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile na terenie kraju. Wystarczy zabrać ze sobą telefon wraz z dowodem osobistym, a wszystkie formalności potrwają tylko chwilę. Na klientów rejestrujących numery czekają w sklepach T-Mobile specjalne promocje i bonusy. Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę będzie dostępne na stronie: www.zarejestruj-karte.pl.

czytaj więcej
Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

Co to jest korekcja trapezowa i do czego służy?

2016-07-25 07:20:06

Ustawianie projektora przed prezentacją lub seansem filmowym wydaje się być prostym zadaniem, jednak po włączeniu urządzenia często okazuje się, że obraz jest zniekształcony. W niektórych sytuacjach wystarczy przestawić projektor, a w pozostałych skorzystać z funkcji korekcji geometrii obrazu.

czytaj więcej
Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!

2016-07-22 09:19:19

Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych. Bitebird to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać online w trakcie całej podróży.

czytaj więcej
Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać  czas i pieniądze

Urządzenia AGD, które pomagają oszczędzać czas i pieniądze

2016-07-21 12:08:41

Osoby, które wiedzą, ile będzie kosztowało je włączenie określonego programu w pralce czy zmywarce, chętnie wybierają najbardziej ekonomiczne i przyjazne środowisku opcje. Tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę Whirlpool wśród rodzin korzystających ze sprzętów AGD łączących się z Internetem.

czytaj więcej
Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

Gotta catch ’em all - ale nie za wszelką cenę!

2016-07-21 09:53:47

Ludzie zamierają w bezruchu, uważnie patrzą na wyświetlacz smartfona i po chwili zdecydowanym krokiem ruszają. Nieważne czy są w centrum handlowym, w parku, na poboczu drogi czy na plaży. Dlaczego tak się zachowują? Grają w Pokémon Go.

czytaj więcej

Logo

Nelro Data SA jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki ThiEYE

2016-12-16 10:55:27

Dział Sprzedaży i Rozwoju Dystrybucji firmy Nelro Data SA tuż przed końcem roku pozyskał nowy kontrakt, włączając do oferty sprzęt cieszącej się coraz większym uznaniem marki ThiEYE. Spółka zaoferuje swoim klientom pełny asortyment sportowych i wyczynowych kamer rejestrujących w rozdzielczości 4k, a także akcesoria zwiększające ich funkcjonalność.

czytaj więcej

90 000 urządzeń NAVITEL sprzedanych w Polsce

2016-12-15 10:48:00

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i rozwiązań nawigacyjnych, informuje iż w grudniu na polskim rynku sprzedało się dziewięćdziesięciotysięczne urządzenie z logo marki NAVITEL.  

czytaj więcej

Nelro Data SA zaopatrzy sektor ISP w sprzęt marki FRITZ!

2016-12-14 10:31:18

Warszawski broadliner, Spółka Nelro Data SA, w ramach dywersyfikacji portfolio klientów zaoferuje produkty renomowanej marki FRITZ! lokalnym i regionalnym dostawcom usług internetowych. Status autoryzowanego dystrybutora pozwoli na precyzyjne dostosowanie oferty produktowej w przystępnych cenach.

czytaj więcej

Elektromarket Media Expert otwarty w Łomiankach

2016-12-12 07:27:17

Od 8 grudnia klienci Centrum Handlowego Auchan Łomianki mogą skorzystać z oferty sieci Media Expert. Obecna na polskim rynku od prawie 15 lat marka zajęła lokal o powierzchni ponad 542 mkw.

czytaj więcej

Debiut UST-M na targach The Big 5 w Dubaju

2016-12-08 09:53:50

Międzynarodowe targi The Big 5 to zdecydowanie największe wydarzenie branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Targi, które odbyły się w dniach 21 – 24 listopada, od ponad 30 lat cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających jak i wystawców, których w tym roku prezentowało się niemal 3 000.

czytaj więcej

System Sony Media Backbone Hive otrzymuje nagrodę IABM im. Petera Wayne’a

2016-12-07 12:30:24

Firma Sony otrzymała od stowarzyszenia IABM (International Association of Broadcast Manufacturers) nagrodę im. Petera Wayne’a za projekt i innowacyjność. To prestiżowe wyróżnienie, przyznawane przez jury złożone z cenionych specjalistów, jest świadectwem wybitnego osiągnięcia technicznego. 

czytaj więcej

Wielkie Otwarcie NEONET w Pleszewie

2016-12-06 13:18:30

Bony zakupowe dla pierwszych 50 osób, licytacje paragonów z cennymi nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na Klientów, którzy 8 grudnia przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Pleszewie. Start imprezy już o godzinie 8.00!

czytaj więcej

AMD poszerza strategiczne partnerstwo z Mentor Graphics

2016-12-06 07:23:05

Firma AMD ogłosiła, że zawiązała nową, 3-letnią umowę mającą na celu poszerzenie strategicznej współpracy z Mentor Graphics Corporation (NASDAQ: MENT). Nowe porozumienie pogłębia relację AMD z firmą Mentor, która jest liderem projektowaniu elektroniki i oprogramowania dla niej, a także wzmacnia zaangażowanie AMD na gruncie wydajnych architektur zgodnych ze standardem x86, aby zaoferować deweloperom systemów wbudowanych jeszcze większy wybór.

czytaj więcej

Konkurencyjność polskich MŚP traci na niewłaściwych strategiach ochrony przed ryzykiem kursowym

2016-11-30 10:16:29

Mimo istnienia darmowych i łatwo dostępnych narzędzi zabezpieczających przed ryzykiem kursowym, co czwarta (26 proc.) handlująca z zagranicą firma z sektora MŚP próbuje równoważyć wahania na własną rękę, wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie instytucji płatniczej AKCENTA, realizującej i zabezpieczającej transakcje walutowe. Eksperci AKCENTY podkreślają, że strategia wielu firm sprowadza się do przenoszenia kosztów na klientów, co znacząco obniża konkurencyjność ich ofert.

czytaj więcej

Orange Polska we współpracy z Asseco przeniósł ponad 3 mln klientów do nowego systemu billingowego

2016-11-29 14:00:00

Ponad 3 mln klientów Orange, korzystających z usług stacjonarnych np. telefonu, internetu i telewizji, otrzymuje obecnie faktury wystawiane przez nowy system billingowy. Bezpieczne przeniesienie ich do nowego środowiska rozliczeniowego zrealizowała firma Asseco.

czytaj więcej
< 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P