Wiadomości z branży AGD i RTV

Nowy wymiar zakupów w Internecie

Nowy wymiar zakupów w Internecie

2016-05-16 11:10:53

Sieć Media Expert wprowadza innowacyjną usługę dla klientów sklepu internetowego. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu, dzięki transmisji on-line można obejrzeć produkt na ekranie swojego komputera i bezpośrednio porozmawiać z doradcą, który pomoże w dobraniu optymalnego sprzętu. To pierwsza tego typu usługa na polskim rynku AGD/RTV.

czytaj więcej
Jak stworzono najcichszy odkurzacz na świecie?

Jak stworzono najcichszy odkurzacz na świecie?

2016-05-14 20:25:00

XX i XXI wiek to czas przyspieszenia technologicznego. Niegdyś odkurzanie łączyło się z dużym wysiłkiem i nieprzyjemnym hałasem. Kto jednak nie chciałby posłuchać ulubionej muzyki lub swobodnie porozmawiać podczas sprzątania - niezależnie od pory dnia i nocy? Rozwiązaniem tych problemów jest UltraSilencer™ Zen - najcichszy odkurzacz na świecie*.

czytaj więcej
ART Wooler 3D - rewolucja w druku przestrzennym

ART Wooler 3D - rewolucja w druku przestrzennym

2016-05-13 13:35:00

Chcesz zacząć przygodę z drukiem 3D, a profesjonalna drukarka to zbyt duży wydatek? Szukasz gadżetu, który sprawi frajdę zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku? Poznaj długopis drukujący ART Wooler 3D - niedrogą alternatywę i kieszonkową rewolucję w druku 3D. 

czytaj więcej
Auto pod lupą NaviExpert Telematics

Auto pod lupą NaviExpert Telematics

2016-05-11 09:35:59

Dokąd jeżdżą pracownicy w trakcie wykonywania obowiązków służbowych? Kto traktuje auto firmowe jak swoje własne, a kto jak bolid F1? Jak zmotywować podwładnych do płynnej i bezpiecznej jazdy? To problemy, z którymi borykają się firmy dysponujące flotą samochodów. Z pomocą przychodzi nowa usługa NaviExpert - NaviExpert Telematics.

czytaj więcej
Wystartuj w rajdzie WRC

Wystartuj w rajdzie WRC

2016-05-10 13:44:13

WRC wzorowany jest na fotelach używanych w prawdziwych samochodach wyścigowych, biorących udział w prestiżowych rajdach World Rally Championship. Produkt współpracuje niemalże z wszystkimi platformami dostępnymi na rynku od Playstation2®, Playstation3®, przez Xbox®, Xbox 360®, Wii®, aż po Mac® oraz PC.

czytaj więcej
Przedłużenie gwarancji sprzętu AGD/RTV - czy warto?

Przedłużenie gwarancji sprzętu AGD/RTV - czy warto?

2016-05-09 14:25:00

Coraz krótsza żywotność sprzętu RTV/AGD to bolączka wielu konsumentów. Dlatego poza standardową gwarancją na nowo zakupione urządzenia, możemy dodatkowo zainwestować w jej rozszerzoną opcję. Jakie mamy prawa w ramach przedłużonej gwarancji i czy jej zakup faktycznie się opłaca?

czytaj więcej
MegaHit od T-Mobile - Patricia Kazadi i Kinga Preis w nowej kampanii reklamowej

MegaHit od T-Mobile - Patricia Kazadi i Kinga Preis w nowej kampanii reklamowej

2016-05-06 07:29:08

Od dziś każdy przenoszący swój numer do T-Mobile będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji - przez 4 miesiące w cenie 10 zł otrzyma nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 100 GB danych. Równolegle z jej startem Operator ruszy z komunikacją marketingową.

czytaj więcej
Doogee: Projektor niczym kostka Rubika

Doogee: Projektor niczym kostka Rubika

2016-04-28 08:42:00

Każdy kto widział i wie jak wygląda kostka Rubika, z łatwością wyobrazi sobie nowy projektor Doogee. Smart Cube P1 jest aktualnie najmniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Pracuje pod kontrolą Androida i wyróżnia się naprawdę niebanalnym wzornictwem.

czytaj więcej
Nowa oferta Plush na Kartę

Nowa oferta Plush na Kartę

2016-04-22 11:24:32

Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal „bez konsekwencji”, z większymi pakietami internetowymi oraz  jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.

czytaj więcej
Jakimi rozwiązaniami w dziedzinie sportu mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje mobilne?

Jakimi rozwiązaniami w dziedzinie sportu mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje mobilne?

2016-04-22 11:21:48

Na całym świecie aplikacje mobilne w dziedzinie sportu cieszą się coraz większą popularnością, co wynika przede wszystkim z docenienia ich potencjału marketingowego oraz reklamowego. Sportowe aplikacje mobilne pozwalają z jednej strony zrzeszać zwolenników danej dyscypliny sportowej lub aktywności fizycznej, z drugiej zaś umożliwiają zwiększenie zysku klubów sportowych oraz sponsorów. Jakimi zatem rozwiązaniami mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje sportowe?

czytaj więcej
JAM Replay - muzyka w plenerze

JAM Replay - muzyka w plenerze

2016-04-22 08:36:00

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się między innymi głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

czytaj więcej
Czego jeszcze nie wiesz o miniaturowych projektorach LED?

Czego jeszcze nie wiesz o miniaturowych projektorach LED?

2016-04-21 11:43:05

Miniaturowe, kieszonkowe projektory LED stają się coraz popularniejsze. Jednak nie każdy wie, w jaki sposób wyświetlają one obraz oraz jakie inne dodatkowe funkcje oferują najnowsze modele. Projektor to urządzenie służące do wyświetlania obrazu na ścianie lub ekranie. Składa się z lampy emitującej światło, elementu tworzącego obraz oraz optyki, która umożliwia kontrolę ostrości i wielkości wyświetlanego obrazu. Zwykle kojarzy się on z dużym, ciężkim i głośnym pudłem. Jednak wśród bogatej oferty projektorów dostępnych na rynku, możemy znaleźć także miniaturowe projektory, mieszczące się w kieszeni spodni lub niedużej torebce. Co warto o nich wiedzieć?

czytaj więcej
OVH i Nvidia: zaawansowane funkcje graficzne z chmury, na dowolnym urządzeniu

OVH i Nvidia: zaawansowane funkcje graficzne z chmury, na dowolnym urządzeniu

2016-04-21 11:41:11

Firma OVH udostępniła swoim klientom możliwość korzystania z zaawansowanych układów graficznych Nvidia GRID K1 oraz K2. Dzięki nim możliwe jest tworzenie wymagających ogromnej mocy obliczeniowej aplikacji i rozbudowanych środowisk graficznych, które mogą być dostarczane z chmury do dowolnego, podłączonego do sieci, urządzenia. Pozwoli to np. na tworzenie funkcjonujących w chmurze wirtualnych pulpitów z grafiką 3D, aplikacji do edycji wideo oraz realizowanie innych zaawansowanych zadań z poziomu dowolnego podłączonego do chmury smartphone’a, tabletu czy komputera PC.

czytaj więcej
Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

2016-04-21 10:02:03

Klienci usług na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można zarówno własny telefon, jak i każdej innej osoby, która korzysta z usług tego operatora.

czytaj więcej

Logo

Panasonic Roadshow 2016: Polska prezentacja najnowszych rozwiązań wizualnych

2016-09-21 13:16:56

Panasonic zaprezentował dziś w Warszawie najnowszą ofertę swoich rozwiązań w kategorii Visual. Jedną z nowości dla systemów digital signage była technologia Light ID - rozwiązanie pozwalające na udostępnianie informacji za pomocą światła emitowanego przez diody LED. Z kolei w obszarze projektorów przedstawiono między innymi modele o wysokiej jasności, wykorzystujące technologię laserową.

czytaj więcej

NEONET doposażył i zmodernizował sklep w Tarnobrzegu

2016-09-21 07:15:37

Salon NEONET w Tarnobrzegu znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego 8. Mimo sporych zalet, jak duży parking, atrakcyjna lokalizacja i sąsiedztwo innych sklepów – salon wymagał modernizacji i rozszerzenia asortymentu. 22 września, po gruntownym remoncie, sklep znów ruszy pełną parą.

czytaj więcej

Najdroższe słuchawki świata na Audio Video Show

2016-09-21 07:13:50

W trakcie  20. edycji Audio Video Show, największej ekspozycji sprzętu audio-video we wschodniej Europie, goście kolejny raz będą mogli odwiedzić strefę słuchawek. W dniach 4-6 listopada na PGE Narodowym zaprezentowane zostaną słuchawki ponad 50 różnych producentów. Największą atrakcją tej części wystawy będzie najdroższy zestaw słuchawkowy świata – warty ćwierć miliona złotych.

czytaj więcej

BRITA - od 50 lat dla konsumentów

2016-09-20 13:26:07

Marka BRITA, światowy ekspert w optymalizacji jakości wody pitnej, jest obecna na rynku od 1966 roku. To właśnie 50 lat temu BRITA stworzyła pierwszy dzbanek filtrujący, którego produkcja okazała się kamieniem węgielnym sukcesu firmy na arenie międzynarodowej. Rosnąca świadomość Polaków w zakresie picia wody kranowej, a w efekcie zwiększone zapotrzebowanie konsumentów na rozwiązania filtrujące stwarza możliwości dalszego rozwoju firmy na polskim rynku.

czytaj więcej

Agnieszka Hyży została ambasadorką marki Activejet

2016-09-20 10:59:07

Agnieszka Hyży wspiera swoim wizerunkiem kampanię „Świetlna myśl!”, promującą produkty z kategorii oświetleniowej. W portfolio marki znajdują się między innymi źródła światła LED
w barwie ciepłej, zimnej i neutralnej, produkty designerskie takie, jak dekoracyjne taśmy LED, kinkiety, lampki nabiurkowe, dekoracyjne oprawy LED, a także energooszczędne świetlówki kompaktowe. Wszystkie te produkty dają nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni
z wykorzystaniem światła, do czego marka wraz z ambasadorką zachęcają.

czytaj więcej

Komputronik Biznes dla Berlitz - migracja zasobów i outsourcing IT

2016-09-19 12:26:43

Komputronik Biznes zrealizował projekt przeniesienia zasobów informatycznych polskiego oddziału Berlitz do nowego Data Center, zlokalizowanego we Frankfurcie. Migracja była pierwszym etapem długoterminowej współpracy w ramach usługi outsourcingu IT.

czytaj więcej

Co wiesz o backupie?

2016-09-16 10:14:17

Jak wynika z raportu firmy ODO 24 na temat  wiedzy o ochronie danych osobowych 88 proc. z nas wykonuje kopie zapasowe swoich danych, ale tylko 40 proc. robi to regularnie. Zwykło się mawiać, że ludzie dzielą się na dwa typy – tych, którzy backup już robią lub dopiero będą robić. Prawie każdy utracił kiedyś ważne dla niego informacje – przypadkowo je usunął, dotknęła go awaria komputera, czy atak złośliwego oprogramowania. Jak ustrzec się przed konsekwencjami takich sytuacji? Jakie rodzaje kopii zapasowych i sposoby przechowywania danych stosować?

czytaj więcej

Nowy salon Komputronik w Radomsku

2016-09-15 16:07:50

Sklep zlokalizowany przy ulicy Reymonta 64 będzie pierwszym salonem tej sieci w mieście. Na 200m2 powierzchni zaplanowano ekspozycję sprzętu IT, RTV oraz małego i dużego AGD. Otwarcie zaplanowane zostało na godzinę 10:00. Konsultanci Komputronik będą czekać na mieszkańców Radomska od poniedziałku do piątku, między godziną 9:00 a 18:00, natomiast w soboty lokal będzie otwarty w godzinach od 9.00 do 14.00.

czytaj więcej

AMD uznane liderem w korporacyjnym zrównoważonym rozwoju

2016-09-14 14:24:20

„Działania wpisujące się w odpowiedzialność biznesu mają długą historię w AMD i jesteśmy zaszczyceni będąc po raz kolejny wymienieni w DJSI — powiedział Tim Mohin, starszy dyrektor w dziale CR w AMD. — To uznanie dla naszych działań jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy tysięcy inżynierów i pracowników AMD na całym świecie. Wszyscy razem pracowaliśmy nad tym, żeby ulepszyć efektywność energetyczną wielu naszych produktów, wdrożyć inicjatywy zrównoważonego rozwoju w celu redukcji naszego wpływu na środowisko oraz w ramach współpracy z naszymi dostawcami poprawić warunki społeczne i środowiskowe na całym świecie.”

czytaj więcej

Zmiany w Zarządzie Grupy Nelro Data

2016-09-13 13:27:19

Spółka Nelro Data informuje, iż we wrześniu dokonały się zmiany kadrowe w Zarządzie oraz Radzie Nadzorczej firmy. Stanowisko wiceprezesa objął Łukasz Pacholski, dotychczasowy COO Grupy, a drugim wiceprezesem został Grzegorz Naja, który awansował z funkcji dyrektora zarządzającego. Z kolei do Rady Nadzorczej w składzie Andrzej Kadej, Justyna Wyszyńska, dołączyła Nadia Danylicka, poprzednio piastująca stanowisko dyrektora sprzedaży. Prezesem zarządu pozostał Robert Wyszyński. Jednocześnie kapitał zakładowy powiększono do 9.439.000 zł.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P