Wiadomości z branży AGD i RTV

Przedłużenie gwarancji sprzętu AGD/RTV - czy warto?

Przedłużenie gwarancji sprzętu AGD/RTV - czy warto?

2016-05-09 14:25:00

Coraz krótsza żywotność sprzętu RTV/AGD to bolączka wielu konsumentów. Dlatego poza standardową gwarancją na nowo zakupione urządzenia, możemy dodatkowo zainwestować w jej rozszerzoną opcję. Jakie mamy prawa w ramach przedłużonej gwarancji i czy jej zakup faktycznie się opłaca?

czytaj więcej
MegaHit od T-Mobile - Patricia Kazadi i Kinga Preis w nowej kampanii reklamowej

MegaHit od T-Mobile - Patricia Kazadi i Kinga Preis w nowej kampanii reklamowej

2016-05-06 07:29:08

Od dziś każdy przenoszący swój numer do T-Mobile będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji - przez 4 miesiące w cenie 10 zł otrzyma nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 100 GB danych. Równolegle z jej startem Operator ruszy z komunikacją marketingową.

czytaj więcej
Doogee: Projektor niczym kostka Rubika

Doogee: Projektor niczym kostka Rubika

2016-04-28 08:42:00

Każdy kto widział i wie jak wygląda kostka Rubika, z łatwością wyobrazi sobie nowy projektor Doogee. Smart Cube P1 jest aktualnie najmniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Pracuje pod kontrolą Androida i wyróżnia się naprawdę niebanalnym wzornictwem.

czytaj więcej
Nowa oferta Plush na Kartę

Nowa oferta Plush na Kartę

2016-04-22 11:24:32

Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal „bez konsekwencji”, z większymi pakietami internetowymi oraz  jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.

czytaj więcej
Jakimi rozwiązaniami w dziedzinie sportu mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje mobilne?

Jakimi rozwiązaniami w dziedzinie sportu mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje mobilne?

2016-04-22 11:21:48

Na całym świecie aplikacje mobilne w dziedzinie sportu cieszą się coraz większą popularnością, co wynika przede wszystkim z docenienia ich potencjału marketingowego oraz reklamowego. Sportowe aplikacje mobilne pozwalają z jednej strony zrzeszać zwolenników danej dyscypliny sportowej lub aktywności fizycznej, z drugiej zaś umożliwiają zwiększenie zysku klubów sportowych oraz sponsorów. Jakimi zatem rozwiązaniami mogą nas jeszcze zaskoczyć aplikacje sportowe?

czytaj więcej
JAM Replay - muzyka w plenerze

JAM Replay - muzyka w plenerze

2016-04-22 08:36:00

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się między innymi głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

czytaj więcej
Czego jeszcze nie wiesz o miniaturowych projektorach LED?

Czego jeszcze nie wiesz o miniaturowych projektorach LED?

2016-04-21 11:43:05

Miniaturowe, kieszonkowe projektory LED stają się coraz popularniejsze. Jednak nie każdy wie, w jaki sposób wyświetlają one obraz oraz jakie inne dodatkowe funkcje oferują najnowsze modele. Projektor to urządzenie służące do wyświetlania obrazu na ścianie lub ekranie. Składa się z lampy emitującej światło, elementu tworzącego obraz oraz optyki, która umożliwia kontrolę ostrości i wielkości wyświetlanego obrazu. Zwykle kojarzy się on z dużym, ciężkim i głośnym pudłem. Jednak wśród bogatej oferty projektorów dostępnych na rynku, możemy znaleźć także miniaturowe projektory, mieszczące się w kieszeni spodni lub niedużej torebce. Co warto o nich wiedzieć?

czytaj więcej
OVH i Nvidia: zaawansowane funkcje graficzne z chmury, na dowolnym urządzeniu

OVH i Nvidia: zaawansowane funkcje graficzne z chmury, na dowolnym urządzeniu

2016-04-21 11:41:11

Firma OVH udostępniła swoim klientom możliwość korzystania z zaawansowanych układów graficznych Nvidia GRID K1 oraz K2. Dzięki nim możliwe jest tworzenie wymagających ogromnej mocy obliczeniowej aplikacji i rozbudowanych środowisk graficznych, które mogą być dostarczane z chmury do dowolnego, podłączonego do sieci, urządzenia. Pozwoli to np. na tworzenie funkcjonujących w chmurze wirtualnych pulpitów z grafiką 3D, aplikacji do edycji wideo oraz realizowanie innych zaawansowanych zadań z poziomu dowolnego podłączonego do chmury smartphone’a, tabletu czy komputera PC.

czytaj więcej
Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

2016-04-21 10:02:03

Klienci usług na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można zarówno własny telefon, jak i każdej innej osoby, która korzysta z usług tego operatora.

czytaj więcej
Dlaczego warto zdecydować się na sprzęt do zabudowy?

Dlaczego warto zdecydować się na sprzęt do zabudowy?

2016-04-20 14:42:22

Urządzając kuchnię, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników, m.in. ekonomiczne, praktyczne, funkcjonalne czy estetyczne. Jeśli zdecydujemy się na sprzęt do zabudowy, możemy puścić wodze fantazji i w pełni dostosować aranżację do swoich upodobań i potrzeb. Oto 5 powodów, dla których warto wybrać takie rozwiązanie.

czytaj więcej
Nowa generacja bram VoIP od innovaphone

Nowa generacja bram VoIP od innovaphone

2016-04-20 10:42:00

Prowadzenie dynamicznego biznesu wymaga nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej. Według najnowszych danych już ponad 30% stacjonarnych połączeń głosowych w firmach i instytucjach wykonywanych jest za pośrednictwem technologii VoIP. Nowe bramy VoIP niemieckiego producenta innovaphone bazują na wydajniejszych procesorach i mają znacznie więcej pamięci, umożliwiając klientom prężnie rozwijającego się rynku SMB dostęp do wszystkich aplikacji innovaphone.

czytaj więcej
W jaki sposób projektujemy swoje kuchnie?

W jaki sposób projektujemy swoje kuchnie?

2016-04-18 10:18:37

Naszą nową kuchnię - meble, sprzęty, a nawet kolory ścian - zazwyczaj wybieramy z dużym zaangażowaniem, dokładnie analizując wszystkie detale. Aranżujemy ją bowiem na co najmniej kilka lat. Kto zatem decyduje o jej wyglądzie - wyłącznie my sami, a może na naszą decyzję ma wpływ także opinia profesjonalisty albo naszych pociech? Czy bliskie są nam innowacyjne rozwiązania? Marka Hotpoint postanowiła to sprawdzić i w najnowszym badaniu zapytała Polaków o to, jak projektują to jedno z najważniejszych pomieszczeń w ich domu.

czytaj więcej
Microsoft

Minecraft na platformie Microsoft Azure

2016-04-14 13:35:30

Macro Games, właściciel portalu MyCraft.pl zdecydował się umieścić pierwszy polski dedykowany serwer Minecraft na platformie Microsoft Azure. W ramach projektu został uruchomiony także serwis skupiający społeczność graczy Minecraft.

czytaj więcej
UMI Touch z Androidem 6.0

UMI Touch z Androidem 6.0

2016-04-14 13:07:48

Debiutujący w Polsce smartfon UMI Touch łączy w sobie potężne możliwości z racjonalną ceną. Touch to Android 6.0 prosto z pudełka, duży ekran i elegancka, metalowa obudowa z baterią 4000 mAh. Bezpieczeństwo zapewnia w nim czytnik linii papilarnych, a narzędzie ROOTJOY otwiera przed jego użytkownikami praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji.

czytaj więcej

Logo

Druk 3D - młoda branża z dużymi perspektywami w „Firmowych Ewolucjach”

2016-09-08 11:08:00

Branża druku 3D jest jedną z najmłodszych w Polsce branż – ponad połowa firm działa na tym rynku rok lub krócej i są to głównie mikroprzedsiębiorcy, w tym firmy prowadzone w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. W związku z coraz większą popularnością druku 3D oraz wzrostem wartości tego rynku zarówno w Polsce jak i na świecie, bohaterem „Firmowych Ewolucji” będzie firma Hexagon, dostawca sprzętu oraz kompleksowych usług druku 3D. Drugi odcinek telewizyjnego programu skierowanego do MŚP zostanie wyemitowany w najbliższy wtorek, 13 września br., o godz. 22.50 w TVP1.

czytaj więcej

Aplikacja mobilna Finnair wygrała prestiżową nagrodę Red Dot

2016-09-07 11:35:44

Aplikacja mobilna Finnair zaprojektowana, aby zapewniać klientom większy spokój podczas podróży została wyróżniona nagrodą Red Dot w kategorii Projektowanie Komunikacji. Aplikacja pomaga w organizacji czynności związanych z podróżą, takich jak rezerwacja lotów, odprawa czy śledzenie swoich punktów w programie Finnair Plus.

czytaj więcej

Przeprowadzka salonu Komputronik w Jarosławiu

2016-09-07 11:34:11

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży, wprowadza zmiany w swoim salonie w Jarosławiu. Już od 10 września z szerokiej oferty będzie można skorzystać w nowym sklepie przy ulicy 3-maja 33a.

czytaj więcej

Salony NEONET we Wrześni i Szczecinku zmieniają adresy

2016-09-07 11:26:01

NEONET w Szczecinku znany jest mieszkańcom od kilkunastu lat. 8 września przenosi się w nowe miejsce – do Centrum Handlowego Aria. Zalety nowego salonu to: dużo miejsc parkingowych, sąsiedztwo sklepów dyskontowych, lepsze możliwości ekspozycji towaru i przede wszystkim większa powierzchnia samego sklepu.

czytaj więcej

Nowa generacja urządzeń dla inteligentnego domu oraz inteligentnych systemów pomiarowych na horyzoncie, dzięki współpracy D-Link i Silicon Labs

2016-09-06 12:19:18

D-Link to globalny lider z 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji sieciowych urządzeń zarówno dla biznesu, jak i na rynek konsumencki, w tym ekosystemu inteligentnego domu - mydlink Home. Natomiast Silicon Labs ma bogate doświadczenie w opracowywaniu innowacyjnych półprzewodników i modułów, kluczowych dla rozwiązań bezprzewodowego domu oraz Internetu Rzeczy (IoT) - bezprzewodowych technologii sieciowych: ZigBee, Thread, Bluetooth o niskim poborze mocy oraz Wi-Fi.

czytaj więcej

Komputronik startuje w Olecku

2016-09-05 13:05:59

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży, 10 września otwiera swój pierwszy salon w Olecku. Mieszkańcy znajdą w nim bogaty wybór sprzętu, fachową pomoc ekspertów oraz atrakcyjne promocje.

czytaj więcej

Zmiany w salonie Komputronik w Gdyni

2016-09-02 13:26:23

Sieć Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży nowoczesnych technologii, rozwiązań cyfrowych, wprowadza zmiany w swoim salonie w Gdyni. Po kilkunastodniowym remoncie 3 września Klientom zostanie udostępniony powiększony lokal z szerszą ofertą.

czytaj więcej

BenQ W2000 zdobył prestiżowy tytuł EISA

2016-09-02 13:24:03

Tegoroczny tytuł „Europejski Projektor Kina Domowego 2016-2017” uzyskał projektor BenQ W2000. Tytuł przyznają redaktorzy z 23 krajów Europy i niemal 50 specjalistycznych magazynów zajmujących się m.in. fotografią, audio i wideo, zrzeszeni w EISA (European Imaging and Sound Association). Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 2 września br. na specjalnej Gali w pierwszym dniu berlińskich targów IFA 2016.

czytaj więcej

Canon partnerem technologicznym Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju

2016-09-01 12:26:38

Firma Canon została partnerem technologicznym Forum Ekonomicznego 2016 w Krynicy-Zdroju. Forum jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych Europy Środkowej, na którym od ponad 20 lat spotykają się ważni politycy, unijni decydenci, prezesi europejskich firm i ekonomiści. W ramach partnerstwa technologicznego, Canon dostarcza organizatorom i uczestnikom Forum usługę biznesową opartą o nowoczesną infrastrukturę informatyczną niezbędną do obsługi wydarzenia, a także opiekę serwisową wszystkich dostarczonych komponentów, m.in. drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, komputerów czy urządzeń sieciowych.

czytaj więcej

Samsung rozszerza współpracę z europejskimi dostawcami treści UHD i HDR

2016-09-01 12:23:48

Fani produkcji telewizyjnych, filmowych i serialowych w najwyższej jakości mają powody do zadowolenia. Samsung Electronics ogłosił plan rozszerzenia współpracy z europejskimi dostawcami treści w standardzie HDR i Ultra HD. Już teraz na użytkowników najnowszych telewizorów Samsung czeka wiele atrakcyjnych, doskonałych jakościowo treści, tworzonych przez producentów takich jak Netflix czy Amazon, a oferta ta już niedługo się powiększy.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P