Wiadomości z branży AGD i RTV

Druga młodość antywirusów

Druga młodość antywirusów

2016-06-20 11:19:14

Pierwszy antywirus G Data AntiVirenKit ujrzał światło dzienne w 1987 i chronił użytkowników komputerów ATARI ST. Dwa lata później powstało oprogramowanie antywirusowe dla Apple Macintosh, zaś w 1991 roku na komputery PC. Od tego czasu aplikacje bezpieczeństwa przeszły głęboką metamorfozę. Jednak czy na tyle wystarczającą, aby skutecznie chronić dane użytkowników? Odpowiedzią są wyniki badań przeprowadzanych przez renomowaną firmę Virus Bulletin. Najlepsze antywirusy osiągają ponad 90 procentową skuteczność w testach Reactive and Proactive, sprawdzających produkty pod kątem wykrywania złośliwych próbek z tzw. dzikiej listy, czyli niezweryfikowanych wcześniej przez laboratoria antywirusowe próbek złośliwego oprogramowania.

czytaj więcej
Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

Konftel Ego - mobilne konferencje w każdym miejscu

2016-06-20 10:30:32

Szwedzka firma Konftel od 1988 roku efektywnie rozwija produkty służące do komunikacji na odległość. Dzięki ewolucji technologii zmienił się sposób, w jaki odbywają się spotkania konferencyjne. Mobilność jest dzisiaj stanem wszechobecnym. Chcemy uczestniczyć w spotkaniach wykraczających poza siedzibę firmy: w domowym biurze, w małych salkach konferencyjnych lub w hotelowym lobby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Konftel stworzył produkt pozwalający użytkownikom decydować, gdzie i w jaki sposób chcą się spotkać.

czytaj więcej
G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

G550 Moto - nawigacyjna hybryda od NAVITEL

2016-06-17 10:22:52

NAVITEL G550 Moto jest w zamyśle nawigacją motocyklową, ale wystarczyło opracować dedykowany uchwyt, aby urządzenie nadawało się także do użytkowania przez właścicieli czterech kółek. Mamy zatem do czynienia z połączeniem funkcjonalności typowo motocyklowych, jak na przykład wyprofilowana osłonka czy możliwość obsługi wyświetlacza w rękawiczkach, z pełnoprawną 4.3-calową nawigacją, oferującą dożywotnią aktualizację mapy - tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

czytaj więcej
G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

G DATA wskazuje na nowe ryzyka i udziela wskazówek w zakresie bezpieczeństwa IT

2016-06-16 09:49:45

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat e-papierosów zarażonych malwarem oraz o zainfekowanych ładowarkach udostępnianych na lotniskach, barach itp. Przedstawiane problemy nie są czymś zupełnie nowym. Po raz pierwszy zainfekowanie telefonu poprzez zmanipulowaną ładowarkę miało miejsce na jednej konferencji bezpieczeństwa IT w 2014 roku. Do tej pory nie było żadnych dowodów świadczących o dużej skali ataków realizowanych za pośrednictwem stacji ładujących w miejscach publicznych czy malwarze pojawiającym się w e-papierosach.

czytaj więcej
Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile

Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile

2016-06-11 08:05:00

Od 13 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z nowych pakietów roamingowych. Wśród najważniejszych zmian warto wymienić uproszczenie pakietów oraz rozszerzenie listy krajów o nowe popularne kierunki turystyczne. Niewątpliwym hitem będą pakiety nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, które bezpłatnie zostały dodane do ofert abonamentowych oraz pakiet nieograniczonego dostępu do Internetu w Europie.

czytaj więcej
NAVITEL na smartfonach Wiko w Max Elektro

NAVITEL na smartfonach Wiko w Max Elektro

2016-06-10 11:36:31

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, wraz z uznaną marką smartfonów Wiko, przygotowała promocję dla klientów sieci sklepów Max Elektro, w których można zakupić smartfon Wiko Pulp 4G z gratisową, półroczną licencją na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator. Promocyjna cena urządzenia z mapą wynosi 599 zł.

czytaj więcej
Super i Touch X - UMI z nowymi smartfonami w Polsce

Super i Touch X - UMI z nowymi smartfonami w Polsce

2016-06-09 19:21:00

Mocna specyfikacja techniczna, wspierana przez uznanych, światowych producentów to UMI Super. Z kolei 15 dni pracy w trybie czuwania to UMI Touch X. Oba trafiły już do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Oba też pracują pod kontrolą najnowszego Androida 6.0 Marshmallow.

czytaj więcej
Najnowsza reklama T-Mobile to strzał w sam środek bramki!

Najnowsza reklama T-Mobile to strzał w sam środek bramki!

2016-06-09 09:47:15

Podobno pierwszy milion zdobyć najtrudniej, ale tym razem poszło wyjątkowo łatwo! Najnowszy hit od T-Mobile z Robertem Lewandowskim i Tomaszem Kotem bije wszelkie rekordy popularności - w zaledwie tydzień po premierze spot na serwisie YouTube ma już ponad 1,3 miliona wyświetleń!

czytaj więcej
Nawigacje NAVITEL MS400 i MS600 w sieci Media Markt i Saturn

Nawigacje NAVITEL MS400 i MS600 w sieci Media Markt i Saturn

2016-06-07 12:42:38

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych wprowadza na rynek dwa nowe modele nawigacji - MS400 i MS600. Oba charakteryzują się pięciocalowym wyświetlaczem, dożywotnio aktualizowanymi mapami w trybie czterech update’ów rocznie oraz kompaktową, przyjemną w dotyku fakturą obudowy.

czytaj więcej
Rejestracja karty Pre-Paid - w Play to proste!

Rejestracja karty Pre-Paid - w Play to proste!

2016-06-06 14:09:58

Wprowadzana obecnie przez Parlament ustawa antyterrorystyczna zmieni rynek telekomunikacyjny w Polsce, a szczególnie sposób korzystania z ofert na kartę. Już wkrótce wszystkie karty prepaid będą wymagały rejestracji. Oznacza to, że klienci będą musieli podać swoje dane (Imię i nazwisko oraz PESEL lub numer dokumentu tożsamości) operatorowi zanim ten zacznie świadczyć usługi.

czytaj więcej
Saturn zaprasza kibiców do jedynego Fan Roomu w Polsce

Saturn zaprasza kibiców do jedynego Fan Roomu w Polsce

2016-06-06 11:37:00

Sieć sklepów Saturn udostępnia w Warszawie fanom piłki nożnej oraz nowoczesnej elektroniki Fan Room Mistrzowskiej Technologii. Warto podjąć wyzwanie Saturna, powalczyć o rezerwację i przeżywać piłkarskie emocje  w gronie znajomych w ekskluzywnym apartamencie.

czytaj więcej
Kibicuj naszym i odbierz kasę od Media Markt!

Kibicuj naszym i odbierz kasę od Media Markt!

2016-06-01 19:38:33

Media Markt podgrzewa piłkarskie emocje i startuje z nową promocją dla fanów futbolu. Awans biało-czerwonych do półfinału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zapewni klientom zwrot pieniędzy wydanych na zakupy. Wystarczy w dniach 2-5 czerwca br. dokonać zakupów w jednym ze sklepów Media Markt i… kibicować polskiej reprezentacji!

czytaj więcej
Nowe produkty ADATA na Computex 2016

Nowe produkty ADATA na Computex 2016

2016-06-01 07:28:00

ADATA zaprezentowała nowości z aż 5 różnych kategorii: dyski SSD oparte na pamięciach 3D NAND, wydajne napędy dla złącza PCI Express 3.0 x4, nowe pamięci RAM dla graczy, certyfikowane akcesoria ze złączami Lightning i USB 3.1 Typu C do produktów Apple oraz zewnętrzne dyski, odporne na wodę, pył i wstrząsy.

czytaj więcej
Smartfony Huawei z gwarancją najniższej ceny w T-Mobile

Smartfony Huawei z gwarancją najniższej ceny w T-Mobile

2016-05-31 13:05:39

Od 1 czerwca br. T-Mobile wprowadza ofertę nie do przebicia na wszystkie smartfony Huawei, której zasady są niezwykle proste - najlepsza cena albo zwrot pieniędzy. To już kolejny hit od T-Mobile po ofercie na kartę i abonamencie bez telefonu.

czytaj więcej

Logo

Relacja z warsztatów oświetleniowych Activejet

2016-10-31 13:02:02

27 października w Miłości przy Kredytowej odbyło się nietypowe spotkanie zorganizowane przez markę Activejet. Miało ono formę warsztatów, podczas których zaproszeni goście mieli okazję porozmawiać o trendach w oświetleniu wnętrz oraz własnoręcznie wykonać dekorację kinkietu. W spotkaniu uczestniczyła także ambasadorka marki – Agnieszka Hyży, która wspiera swoim wizerunkiem kampanię „Świetlna myśl!”.

czytaj więcej

Nowe Centrum Pokazowe Konica Minolta w Niemczech

2016-10-28 07:11:00

Konica Minolta Business Solutions Europe otworzyła nowe Centrum Pokazowe Digital Imaging Square w Lagenhagen, w Niemczech, europejskiej centrali firmy. Zwiększając swoje zaangażowanie na rynku druku profesjonalnego i przemysłowego firma stworzyła dedykowane miejsce, gdzie prezentowane są wysokiej klasy systemy i urządzenia. Odwiedzający mogą zapoznać się z szerokim portfolio firmy i wziąć udział w pokazach na żywo.

czytaj więcej

Mija 10 lat marki NETGEAR w Polsce

2016-10-28 07:09:56

NETGEAR globalny producent urządzeń sieciowych dla domu i biznesu obchodzi 10-te urodziny działalności w Polsce. Marka specjalizuje się we wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w swoich produktach, unikatowych w skali rynku i często jako pierwsza oferuje najnowocześniejsze urządzenia. W Polsce NETGEAR odnosi sukcesy w sektorze SMB oraz wdrożeniach dla branży edukacyjnej i medycznej. Piotr Dudek, Country Manager już od 8 lat zarządza marką w naszym kraju oraz w 10 pozostałych w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

czytaj więcej

Jak e-commerce korzysta z komunikacji mobilnej? Raport Ipsos Polska i SMSAPI.pl

2016-10-26 12:14:00

Zakupy w Internecie zdobywają coraz większy udział w sprzedaży detalicznej ogółem. Ponad połowa internautów w Polsce robi zakupy online, a wartość rodzimego rynku e-commerce ma do końca tego roku wynieść nawet 36 mld złotych. Firmy poszukują więc sposobu na dotarcie do klienta oraz efektywną komunikację i coraz częściej sięgają po narzędzia mobilne: SMS-y, e-maile oraz aplikacje.

czytaj więcej

IDC mianuje Epson sprzedawcą roku 2015

2016-10-26 11:40:42

Firma Epson została doceniona w opublikowanym niedawno raporcie firmy badawczej IDC: “Rynek biznesowego druku atramentowego w Europie Zachodniej – udziały w roku 2015”. Komentując tendencję wzrostową Epsona, autor sprawozdania – Phil Sargeant – określił firmę mianem sprzedawcy, który “ukształtował rok” mając największy wpływ na obraz rynku w 2015. Tytuł ten firma otrzymała z racji zarejestrowanego wzrostu sprzedaży drukarek atramentowych, który wyniósł aż o 40,4 procent więcej sprzedanych egzemplarzy w porównaniu do poprzedniego roku. Dzięki tym wynikom Epson stał się drugim w kolejności największym dostawcą biznesowych drukarek atramentowych w Europie.

czytaj więcej

Ediko rusza na podbój Web Summit 2016

2016-10-25 14:44:47

Już 7 listopada wystartują Web Summit 2016 - jedne z najważniejszych i największych targów biznesowo - technologicznych w Europie. Przez cztery dni w lizbońskiej MEO Arena zaprezentuje się przeszło 15 tys. firm z ponad 160 krajów. Wśród wystawców znalazła się polska firma Ediko, wybrana do udziału w targach w ramach programu ALPHA dedykowanego start-upom.

czytaj więcej

AdRem Software jedzie na SpiceWorld - konferencję dla branży IT w Austin, USA

2016-10-25 11:21:36

Setki specjalistów IT, dziesiątki branżowych ekspertów, wielu dostawców najnowszych technologii informatycznych, wśród nich przedstawiciele AdRem Software oraz najnowsza wersja rozwiązania firmy – NetCrunch 9.3. To wszystko już niedługo podczas konferencji SpiceWorld, która obędzie się 1-3 listopada w Austin w Stanach Zjednoczonych.

czytaj więcej

Drugi Samsung Brand Store w stolicy Wielkopolski otwarty

2016-10-21 08:15:49

Samsung rozwija w Polsce sieć swoich flagowych sklepów. Kolejny Samsung Brand Store został otwarty 19 października br. w  Centrum Handlowym Posnania. To już drugi topowy salon marki w stolicy Wielkopolski. Każdy odwiedzający nowy Samsung Brand Store w dniu otwarcia mógł skorzystać ze specjalnych ofert na zakup produktów i akcesoriów.

czytaj więcej

Już wkrótce wielkie show Media Markt na PGA

2016-10-20 11:41:15

Zbliżające się wielkimi krokami targi Poznań Game Arena jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w ich historii, na imprezie pojawi się Media Markt. PGA rozpocznie się 21 października b.r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

czytaj więcej

Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem pełnego portfolio marki Yuneec w Polsce

2016-10-19 13:48:12

Spółka Nelro Data SA informuje o pozyskaniu kolejnego w ostatnim czasie kontraktu dystrybucyjnego. Tym razem do oferty warszawskiego broadlinera trafi pełne portfolio produktowe marki Yuneec, a więc drony, zarówno te profesjonalne, jak i służące do użytku rekreacyjnego, kamery ze stabilizacją obrazu, okulary wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz elektryczne deskorolki.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P