agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wielkoformatowe ekrany pojemnościowe

Wielkoformatowe ekrany pojemnościowe

SPRZĘT RTV / Digital signage / 2018-07-31 17:44:31

iiyama zaprezentowała nową serię dotykowych ekranów Open Frame, które powstały z myślą o kioskach informacyjnych i punktach sprzedaży. Urządzenia z serii 38 wyposażono w gwarantujące szerokie kąty widzenia oraz nasycone barwy matryce AMVA3 lub IPS, które dodatkowo zabezpiecza szyba z powłoką antyrefleksyjną. Najwyższy poziom precyzji działania zapewnia technologia pojemnościowa z 12 punktami dotykowymi.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe modele zastępują serię 37, która cieszyła się dużym zainteresowaniem w muzeach, kioskach informacyjnych, oraz sklepach na całym świecie. Nowo zaprezentowane dotykowe urządzenia zapewniają działanie w trybie 24/7 i mogą pracować w orientacji poziomej, pionowej oraz face-up. Zintegrowane w obudowie otwory montażowe maksymalnie ułatwiają instalację oraz bezproblemowe użytkowanie we wszelkiego rodzaju zabudowach, kioskach, stołach i na ścianach.

Seria 38 interaktywnych wyświetlaczy dostępna jest w rozmiarach 32, 43, 49, 55 oraz 65 cali. Dzięki szklanej, wzmacnianej powłoce o grubości od 3 do 5 mm urządzenia są przystosowywane do pracy w najcięższych warunkach. Świadczy o tym także zgodność z testem spadającej piłki, w czasie którego z wysokości 1,3 m na ekran zrzucana jest piłka o ciężarze 0,5 kg. Metalowa, bezramkowa konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do miejsca montażu ekranu.

„Nowa seria 38 iiyama to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane nam przez Partnerów i Klientów. Gładka, szklana tafla ekranu gwarantuje doskonały wygląd instalacji w dowolnym środowisku - przestrzeniach handlowych, muzeach, salonach wystawienniczych. Jednak co najbardziej istotne, to możliwość zdalnego, centralnego zarządzania wieloma wyświetlaczami jednocześnie. To właśnie ta funkcja sprawia, że seria 38 jest idealna dla poważnych integratorów pracujących z największymi markami.” – mówi Rober Tomaszewski, Key Account Manager Poland, iiyama International.

W porównaniu z serią 37 ekrany średniej wielkości urosły z 42 do 43 cali. Rozdzielczość modeli o przekątnej 49, 55 i 65 wynosi teraz 4K. Natomiast urządzenia o przekątnych 32 oraz 43 cali nadal posiadają matryce Full HD. Ulepszony system kontroli - funkcje komend Get/Set – będzie szczególnie przydatny w przypadku wielkich sklepów oraz muzeów, które chcą sterować ekranami przez sieć.

Funkcje komend Get/Set dostępne są przez port RS232C i pozwalają między innymi na zdalne sprawdzenie statusu i ustawień każdego z ekranów w instalacji, umożliwiając np. szybkie sprawdzenie, które urządzenia działają prawidłowo. Możliwa jest również zdalna zmiana konfiguracji konkretnego ekranu, a także przywrócenie ustawień fabrycznych.

Standardowo wszystkie modele dostępne są w czarnej obudowie. Ekran 55-calowy dostępny jest także w wersji białej. W trzecim kwartale 2018, również monitor 32-calowy dostępny będzie w tym kolorze.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe