agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
WILSON Six Power ! Kolumny podłogowe z aktywnym subwooferem powiększają nową linię Wilson Digits

WILSON Six Power ! Kolumny podłogowe z aktywnym subwooferem powiększają nową linię Wilson Digits

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2021-04-01 11:33:34

Wilson SIX Power to kolumny podłogowe stworzone dla entuzjastów potężnego dźwięku, pełnego mocy i nisko schodzącego basu. Rozwiązanie to pozwala uniknąć stosowania zewnętrznego subwoofera, lub gdy nie ma możliwości jego zastosowania w systemie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

To kolumny idealne do zestawu stereo, ale doskonale sprawdzą się też jako przednie kolumny w zestawie kina domowego. W tym ostatnim przypadku możliwości wsparcia niskich częstotliwości doceni każdy miłośnik filmów akcji.  

Dzięki możliwości podłączenia zasilania wbudowanego wzmacniacza przetworników basowych bezpośrednio do gniazda sieciowego, nie ma potrzeby obciążania wzmacniacza sterującego kolumnami, co wpływa również na lepsze odtwarzanie pozostałych zakresów częstotliwości, a sam bas jest dzięki temu potężniejszy i ma niespotykaną dynamikę. Regulacja głośności wzmacniacza basu jest możliwa dzięki precyzyjnym potencjometrom krokowym, które w połączeniu z profilowanymi pokrętłami umożliwiają sterowanie głośnością w wygodny i responsywny sposób, nawet bez kontroli wzrokowej skali głośności. Kolumny Wilson SIX Power umożliwiają korzystanie z nich jak z klasycznych kolumn pasywnych, na przykład do odtwarzania zróżnicowanego repertuaru muzycznego. W takim wypadku należy wyłączyć dodatkowe wzmocnienie basu.

Wizualnie kolumny te zachowują klasyczną i dyskretną formę pasującą do większości pomieszczeń, nie zdradzając na pierwszy rzut oka co w nich drzemie. Kolumny, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, stonowanej kolorystyce obudów wykończonych okleiną imitującą delikatne słoje drewna w kolorach Light Oak i Black, wpisują się bezpiecznie w otoczenie, nie narzucając stylistyki pozostałym meblom w pomieszczeniu.

Maskownice kolumn SIX Power są mocowane magnetycznie do frontów pokrywając niemal całkowicie frontową ścianę neutralną akustycznie tkaniną w dwóch kolorach i fakturach do wyboru użytkownika - czarnym i szarym dla kolumny Light Oak, oraz czarnej standardowej i drugiej, również czarnej, ale gładkiej i połyskliwej strukturze. Dodatkowym smaczkiem konstrukcji tych kolumn jest unikatowe, dyskretne białe podświetlenie logotypu Wilson w dolnej części kolumny. Element ten nadaje dodatkowego charakteru w zaciemnionym pokoju nie tylko potwierdzając swoją gotowość do działania, ale dyskretnie rozświetlając najbliższe otoczenie.

Kolumny są już dostępne w sprzedaży w cenie detalicznej 3200 zł za parę

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe