agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Winiarka Haier WS30GA – twoja kolekcja win  o kilka poziomów wyżej

Winiarka Haier WS30GA – twoja kolekcja win o kilka poziomów wyżej

DUŻE AGD / Chłodziarki do wina / 2020-05-13 14:14:37

Haier stworzyła tę wyjątkową winiarkę, która ochroni Twoją kolekcję win, zapewniając im optymalne warunki przechowywania, aż do momentu, kiedy zechcesz się nimi delektować.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Przechowywanie wina w odpowiednich warunkach pomaga zachować jego bukiet i właściwości, tak aby po odkorkowaniu można było się nim w pełni cieszyć. W winiarce Haier WS30GA wilgotność i temperatura są precyzyjnie regulowane, a filtr węglowy eliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy, które mogłyby pogorszyć jakość wina przenikając przez korek. A ponieważ najpiękniejszą muzyką jest cisza, zastosowanie sprężarki o niskim poziomie drgań sprawia, że dźwięki wydawane przez winiarkę Haier są ograniczone do absolutnego minimum. Mikrowibracje i hałas mogą szkodzić Twoim winom niekorzystnie wpływając na ich bukiet i Twoje późniejsze wrażenia.

Piękne szklane drzwiczki winiarki Haier pozwalają zobaczyć Twoją cenną kolekcję, ale jednocześnie chronią wino przed szkodliwym promieniowaniem świetlnym, które może niekorzystnie wpływać na trwałość, bukiet i ogólną jakość win. Dzięki filtrom UV promieniowanie nie przedostaje się do winiarki, co sprawia, że każda butelka z kolekcji jest idealnie zabezpieczona, aż do dnia, w którym zdecydujesz się ją otworzyć.

Oświetlenie diodowe w winiarkach firmy Haier nie tylko pozwala pięknie zaprezentować Twoje wina, ale również emituje bardzo niewielką ilość ciepła. Jest to istotne dla zachowania optymalnych temperatur w winiarce. Intuicyjny cyfrowy panel sterujący umożliwia wygodne kontrolowanie wewnętrznych ustawień winiarki bez naruszania panujących tam warunków. Otocz swoje wina troską, na jaką zasługują, układając je na tych pięknie wykończonych drewnianych półkach.

Zastosowanie w winiarkach Haier drzwi z możliwością obustronnego montażu oznacza, że można je zamontować w każdej kuchni, w miejscu dostosowanym do potrzeb, bez ograniczeń co do rozkładu pomieszczenia. W razie potrzeby nowoczesny system blokowania pozwala zabezpieczyć kolekcję win przed nieplanowanym otwarciem.

Rozszerzaj swoją kolekcję win, testuj różne owoce i składniki, ciesz się doskonałym smakiem i dziel się nim z bliskimi. Dzięki winiarce Haier WS30GA wydobędziesz ze swoich domowych trunków najlepszy smak, a wyjątkowy design urządzenia będzie stanowił doskonałe uzupełnienie wystroju kuchni.

Z czego zrobić wino wiosną?

Wiosną do zrobienia domowego wina warto sięgnąć po świeże, sezonowe owoce. O tej porze roku w Polsce na sklepowych półkach i straganach znaleźć można m.in.: różne gatunki jabłek (np. boiken, idared), agrest lub gruszki. Oryginalną propozycją i wyjątkową recepturą jest wino z rabarbaru. Zbiory tej rośliny przypadają na okres od kwietnia aż do czerwca.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe