agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Włoskie bistro w domowym zaciszu...

Włoskie bistro w domowym zaciszu...

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe kolbowe / 2011-08-16 10:53:00

Ekspres EC820B - nowa wizytówka marki De’Longhi. W sierpniu na polskim rynku zadebiutował najnowszy ekspres wysokociśnieniowy De’Longhi EC820B. Urządzenie wzbudzające respekt i jednocześnie pożądanie. Wyglądające, jak miniatura profesjonalnej maszyny, rodem z włoskiego bistro. Obsługa ekspresu EC820B sprawia niekłamaną przyjemność, przypominając, że proste czynności także dają satysfakcję.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po raz pierwszy do sprzedaży - pod marką De’Longhi - trafia ekspres manualny, wyposażony w system Thermoblock - rozwiązanie zarezerwowane do tej pory wyłącznie dla ekspresów automatycznych. Thermoblock gwarantuje idealną temperaturę espresso , a także ultra-szybki stan gotowości ekspresu do pracy - zaledwie 40 sekund od momentu jego włączenia.

Jednak najsilniejszą stroną nowego ekspresu De’Longhi jest profesjonalny adapter Filtr Crema, przystosowany do używania zarówno kawy mielonej, jak i saszetek ESE. W przypadku kawy mielonej mamy do wyboru filtr na jedną lub dwie filiżanki kawy. Ciśnienie 15 bar gwarantuje idealnie zaparzoną kawę, której aromat i smak na długo pozostaje w pamięci. Projektanci De’Longhi pomyśleli także o wielbicielach kaw mlecznych, których przygotowanie umożliwia specjalna, regulowana dysza do spieniania mleka.

Jak na współczesny ekspres do kawy przystało, EC820B wyposażony jest w cały szereg bardzo przydatnych funkcji takich jak: system automatycznego wyłączenia po godzinie bezczynności, sygnalizator braku wody w zbiorniku, regulowana wysokość podstawki na filiżanki i wyjmowana kratka spływowa posiadająca wskaźnik zapełnienia.

Błyszcząca czarna obudowa ekspresu De’Longhi EC820B, w połączeniu z chromowanymi elementami i dopracowaną stylistyką detali wygląda bardzo sugestywnie - od razu myśli krążą wokół filiżanki espresso. EC820B to prawdopodobnie jedna z najlepszych wizytówek marki De’Longhi.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe