agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Woodcessories - iPhone w…  drewnie i kevlarze

Woodcessories - iPhone w… drewnie i kevlarze

GSM / Akcesoria GSM / 2018-03-27 11:04:00

Na polski rynek trafiły nowe etui dla smartfonów z serii iPhone, autorstwa niemieckiej firmy Woodcessories. Nowe akcesoria wyróżniają się nieprzeciętnie stylowym wyglądam (wykonano je z drewna, pozyskanego wyłącznie z ze zrównoważonych upraw) oraz absolutnie niestandardową wytrzymałością, osiągniętą dzięki wykorzystaniu kevlaru. Producent zapewnia, że nowe etui są nawet 5-krotnie bardziej odporne niż etui wykonane ze stali o tej samej masie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna, z jakiego je wykonano - do wyboru jest orzech włoski, wiśnia lub bambus. Oczywiście, każde indywidualne etui jest niepowtarzalne i robione ręcznie, zaś jego wygląd uzależniony jest od struktury i faktury kawałka drewna, z którego je wykonano.

Cechami wspólnymi wszystkich egzemplarzy jest minimalna grubość oraz wysoka wytrzymałość (co było możliwe dzięki połączeniu warstwy drewna oraz kevlaru - polimeru o podwyższonej odporności na uszkodzenia, stosowanego powszechnie m.in. w kamizelkach kuloodpornych oraz sprzęcie sportowym), a także idealnie dopasowane do smartfonów Apple wycięcia pod kamery, głośniki, przyciski itp. Co istotne, etui nie przeszkadzają w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów. Grubość osłony nie przekracza 1 mm (co czyni Ecocase Cevlar jednym z najcieńszych etui na rynku), zaś waga to od 23 do 27 g w zależności od modelu iPhone’a).

Przedstawiciele Woodcessories podkreślają, że drewno wykorzystywane do produkcji wszystkich ich produktów pochodzi wyłączenie z ekologicznych upraw w Europie oraz Ameryce Północnej. Firma używa wyłącznie drewna z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), potwierdzającym, że jest ono pozyskiwane w legalny, odpowiedzialny sposób. Dodajmy, że za każdy sprzedany produkt firma sadzi jedno drzewo.

  • Etui Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w wersjach dla smartfonów Apple iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus/7/8/7 Plus/8 Plus oraz najnowszego iPhone’a X , a dostępne w cenach: Phone 6(s), 7/8, X - 179 pln; iPhone 6(s) Plus, 7/8 Plus - 229 pln.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe