agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2017-12-20 15:56:00

Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO - Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO została stworzona w celu uchronienia delikatnych materiałów przed ubocznymi skutkami mechanicznego działania pralki. Poza tym stosując siatkę możemy zapobiec rozciąganiu się ubrań a poręczny zamek ułatwia korzystanie z tego akcesorium. Wymiary siatki to 260x235x150 mm. Rekomendowana cena to 24,99 zł/szt.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Odświeżacz do zmywarek DEODISH WPRO

DEODISH to odświeżacz do zmywarek gwarantujący neutralizację nieprzyjemnych zapachów zastępując go przyjemnymi aromatami. Atutem tego produktu jest jego trwałość - swoje działanie utrzymuje nawet do 60 cykli zmywania. Rekomendowana cena: 19,99 zł/szt.

Środek czyszczący i odkamieniający do pralek i zmywarek WPRO

Zawierający 6 saszetek produkt zapewni ochronę i pielęgnację pralek i zmywarek przez 6 miesięcy. Jego działanie koncentruje się na zmniejszeniu osadzania się kamienia, czyszczeniu tłuszczu oraz usuwaniu pozostałości po detergentach a także na eliminacji nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu urządzenie będzie służyło dłużej a jego praca zostanie zoptymalizowana. Rekomendowana cena: 39,99 zł/szt.

Pokrywka do kuchenki mikrofalowej

Ta wykonana z plastiku pokrywka chroni wnętrze mikrofalówek przed zabrudzeniem. Jej konstrukcja chroni podgrzewane potrawy przed rozpryskiwaniem. Posiada również otwory wentylacyjne umożliwiające swobodny przepływ powietrza chroniąc jakość przygotowywanych dań. Materiał z jakiego została wykonana pozwala na mycie jej w zmywarkach.

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe