agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2017-12-20 15:56:00

Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO - Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO została stworzona w celu uchronienia delikatnych materiałów przed ubocznymi skutkami mechanicznego działania pralki. Poza tym stosując siatkę możemy zapobiec rozciąganiu się ubrań a poręczny zamek ułatwia korzystanie z tego akcesorium. Wymiary siatki to 260x235x150 mm. Rekomendowana cena to 24,99 zł/szt.

Odświeżacz do zmywarek DEODISH WPRO

DEODISH to odświeżacz do zmywarek gwarantujący neutralizację nieprzyjemnych zapachów zastępując go przyjemnymi aromatami. Atutem tego produktu jest jego trwałość - swoje działanie utrzymuje nawet do 60 cykli zmywania. Rekomendowana cena: 19,99 zł/szt.

Środek czyszczący i odkamieniający do pralek i zmywarek WPRO

Zawierający 6 saszetek produkt zapewni ochronę i pielęgnację pralek i zmywarek przez 6 miesięcy. Jego działanie koncentruje się na zmniejszeniu osadzania się kamienia, czyszczeniu tłuszczu oraz usuwaniu pozostałości po detergentach a także na eliminacji nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu urządzenie będzie służyło dłużej a jego praca zostanie zoptymalizowana. Rekomendowana cena: 39,99 zł/szt.

Pokrywka do kuchenki mikrofalowej

Ta wykonana z plastiku pokrywka chroni wnętrze mikrofalówek przed zabrudzeniem. Jej konstrukcja chroni podgrzewane potrawy przed rozpryskiwaniem. Posiada również otwory wentylacyjne umożliwiające swobodny przepływ powietrza chroniąc jakość przygotowywanych dań. Materiał z jakiego została wykonana pozwala na mycie jej w zmywarkach.

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe