agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Współpraca innovaphone i Poly

Współpraca innovaphone i Poly

GSM / Telefony / 2020-02-10 18:32:17

Firma innovaphone AG, niemiecki specjalista ds. rozwiązań w zakresie pracy i komunikacji, ogłasza współpracę technologiczną z Plantronics, Inc. ("Poly" - dawniej Plantronics i Polycom), globalnym przedsiębiorstwem, którego produkty umożliwiają  komunikację i współpracę na najwyższym poziomie. Wspólnym priorytetem obu firm są wysokiej jakości, kompletne rozwiązania, które sprawiają, że komunikacja w miejscu pracy jest jeszcze bardziej komfortowa i niezawodna.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

"Praca w zespołach międzywydziałowych, międzyzakładowych i międzynarodowych przynosi nowe wymagania w zakresie narażenia na hałas i stres. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawartej umowy o współpracy, która pozwoli zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe wsparcie w tworzeniu środowiska pracy, które sprzyja koncentracji i zachowaniu niskiego poziomu stresu. Dzięki szerokiej gamie wysokowydajnych rozwiązań UC, wideo i audio, Poly doskonale uzupełnia naszą platformę pracy i komunikacji myApps", wyjaśnia Konstantin Kruse, Director International Sales, innovaphone AG. "Poly jest naszym pierwszym zewnętrznym partnerem dla produktów SIP, które umożliwiają inteligentną i automatyczną redukcję hałasu i oferują funkcje Poly MeetingAI. Dzięki współpracy z wiodącym dostawcą rozwiązań Unified Communications robimy kolejny strategicznie ważny krok w kierunku otwarcia nowych rynków międzynarodowych, teraz kiedy osiągnęliśmy już bardzo dobrą pozycję w Europie, naszym głównym rynku", podsumowuje Konstantin Kruse.

Rozwiązanie wideo innovaphone myApps umożliwia prostą i ekonomiczną konfigurację konferencji audio lub wideo ad hoc. Zestawy słuchawkowe, rozwiązania wideo i audio firmy Poly są w pełni kompatybilne z rozwiązaniem innovaphone myApps. Poly dostrzega również potencjał we współpracy z innovaphone: "Mamy wspólną wizję nowoczesnego, elastycznego i wszechstronnego miejsca pracy, które zwiększa wydajność na wiele sposobów. Coraz więcej firm inwestuje w rozwiązania do komunikacji w czasie rzeczywistym. Zakłócenia i rozpraszanie uwagi spowodowane hałasem w miejscu pracy mogą mieć wpływ na produktywność. innovaphone i Poly współpracują nad opracowaniem nowych rozwiązań, które wyeliminują zewnętrzne zakłócenia w komunikacji w czasie rzeczywistym, takie jak hałas, kompleksowość i odległości przestrzenne", potwierdza Paul Dunne, EMEA Channel Director w Poly.

Pierwsze informacje na temat współpracy technologicznej Poly i innovaphone zostały przedstawione na wewnętrznych targach technologicznych innovaphone w siedzibie firmy w Sindelfingen w połowie listopada, na których Poly była obecna jako wystawca. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe