agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wszystko, co nowe – nowy koncept premier produktowych w RTV EURO AGD

Wszystko, co nowe – nowy koncept premier produktowych w RTV EURO AGD

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2019-09-20 13:50:13

RTV EURO AGD wprowadza w swoim sklepie online i w sklepach stacjonarnych nowy koncept premier produktowych Wszystko, co nowe, aby ułatwić klientom dotarcie do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów z każdego segmentu elektroniki użytkowej.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Rynek elektroniki zmienia się bardzo szybko, nowe produkty pojawiały się kiedyś sezonowo, teraz wchodzą na rynek właściwie przez cały rok, a dodatkowo mają coraz bardziej zaawansowane funkcjonalności, pozwalające na integrację różnych urządzeń i wykorzystanie pełnego spektrum ich możliwości dzięki dostępowi do sieci.

RTV EURO AGD z myślą o klientach poszukujących innowacyjnych rozwiązań, chętnych do testowania najnowocześniejszego sprzętu wyodrębniło w sklepie internetowym sekcję Wszystko, co nowe, a w sklepach stacjonarnych oznaczyło nowości technologiczne. Dzięki temu klienci mogą szybko dotrzeć do produktów, które właśnie weszły na rynek, odznaczają się innowacyjnością i są szczególnie atrakcyjne dla wielbicieli nowinek.

– Zmiany technologiczne zachodzące ostatnio i rozwiązania dostępne w elektronice są naprawdę fascynujące. Internet rzeczy nie jest już ciekawostką, ale realnym standardem w przedmiotach codziennego użytku. Dostęp do sieci i korzystanie z aplikacji mobilnych umożliwia sterowanie różnorodnymi urządzeniami za pomocą smartfonu. Coraz większa grupa klientów chętnie sięga po nowinki i testuje wchodzące na rynek rozwiązania – powiedział Grzegorz Wachowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w RTV EURO AGD. – Z myślą o nich stworzyliśmy sekcję Wszystko, co nowe w sklepie internetowym, a w sklepach stacjonarnych oznaczyliśmy najciekawsze produkty wchodzące właśnie na rynek.

W sekcji Wszystko, co nowe cyklicznie będą pojawiały się produkty z różnych segmentów, którym będzie towarzyszyć dodatkowa komunikacja online, informacje poradnikowe na stronie www, materiały w social mediach, a także informacje produktowe w mediach tradycyjnych.

– W niektórych segmentach rynku premiery produktowe to ważne wydarzenia dla odbiorców elektroniki użytkowej. Do takiej grupy należą choćby smartfony, ale w naszym portfolio jest kilkadziesiąt tysięcy produktów. Na wiele z nich warto zwrócić uwagę, bo stosowane przez nie technologie i rozwiązania całkowicie rewolucjonizują rynek i zmieniają codzienne, rutynowe zadania w niewiarygodną przygodę. Przykładem może być ekspres DeLonghi Maestosa, który przez aplikację mobilną pozwala wybrać jedną z 20 rodzajów kaw, a dodatkowo można zaprogramować własny napój, ustawiając siłę aromatu, ilość kawy czy temperaturę zaparzania – dodał Jakub Koss, Kierownik Działu Handlowego w RTV EURO AGD. – A takich innowacyjnych produktów mamy dużo więcej, dlatego chcieliśmy ułatwić wielbicielom nowinek śledzenie na bieżąco najciekawszych rozwiązań, które mamy w ofercie.

W ramach Wszystko, co nowe RTV EURO AGD będzie wyróżniać produkty premierowe, wprowadzające nową jakość w danej kategorii i takie, które ze względu na szczególne walory użytkowe warte są polecenia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe