agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Wydajny, szybki oraz cichy skaner dokumentowy Kodak i1150

Wydajny, szybki oraz cichy skaner dokumentowy Kodak i1150

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki / Skanery / 2014-06-26 15:25:39

Kodak ScanMate i1150 jest niewielkim skanerem dokumentowym przeznaczonym do wspierania pracy osób zajmujących się obsługą interesantów. Jest niezbędnym i szczególnie przydatnym rozwiązaniem w bankach, urzędach, placówkach detalicznych czy recepcjach w przychodniach i szpitalach, gdzie skanowanie dokumentów odbywa się niemal w każdym przypadku kontaktu z klientem.

Urządzenie pracuje bardzo cicho, przez co nie przeszkadza w prowadzonych rozmowach z klientem. Podczas takiego spotkania zachodzi zwykle konieczność zeskanowania kilku dokumentów, dlatego w przypadku Kodak i1150 zastosowano przyspieszoną opcję skanowania o 60 proc. dla pierwszych dziesięciu stron dokumentów - tzw. tryb transakcyjny. Początkowo tempo skanowania wynosi 40 stron na minutę, po czym przechodzi do standardowego trybu 25 stron na minutę. Dzienna wydajność skanera wynosi 3000 stron, urządzenie zapewnia trzy tryby skanowania: czarno-biały, opcję szarości oraz kolorowy.

Kodak ScanMate i1150 posiada zintegrowany mechanizm odczytywania kodów kreskowych pozwalający na identyfikację do dziewięciu różnych typów kodów. Tym sposobem możliwa jest automatyczna segregacja dokumentów po kodzie kreskowym i kierowanie ich zgodnie ze zdefiniowanymi ścieżkami. Intuicyjną obsługę urządzenia wspiera kolorowy wyświetlacz LCD, a także aplikacja Smart Touch, pozwalająca na uruchomienie jednym przyciskiem procesu skanowania wraz z przypisaną mu dalszą procedurą postępowania z elektronicznym dokumentem.

Wbudowana półka z przodu skanera ułatwia porządkowanie dokumentów o małych rozmiarach, do skanera można też podłączyć przystawkę do skanowania płaskiego (A3, A4). Podajnik na dokumenty zmieści do 50 arkuszy, w trybie skanowania długich dokumentów nowy Kodak przetworzy arkusz o długości nawet 2 metrów. Urządzenie jest kompaktowych wymiarów i nie zajmuje wiele miejsca.

  • Dostępność, gwarancja, cena

Kodak ScanMate i1150 jest już dostępny w ofercie Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów na terenie Polski współpracujących z dystrybutorem. Gwarancja na urządzenie wynosi 36 miesięcy, cena SRP netto - 495 euro.

źródło: kodak/agdrtv24.pl