agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Wydrukuj do 15 000 stron przy użyciu HP Ink Tank 315 oraz HP Ink Tank Wireless 415

Wydrukuj do 15 000 stron przy użyciu HP Ink Tank 315 oraz HP Ink Tank Wireless 415

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2018-05-07 10:49:09

HP rozszerza swoją popularną serię produktów Ink Tank o modele HP Ink Tank 315 oraz Wireless 415*. Zaprojektowany z myślą o mikroprzedsiębiorstwach wydajny system zbiorników z tuszem pozwala użytkownikom wydrukować do 8 000 stron w kolorze lub 15 000 stron w czerni, a to wszystko przy niskim koszcie za stronę.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nie oznacza to jednak, że drukarki HP Ink Tank 315 oraz 415 idą na kompromisy jakościowe. Przy każdym wydruku gwarantowany jest nasycony, czytelny tekst oraz pozbawione obwódek i odporne na blaknięcie zdjęcia, utrzymujące swój wygląd do 22 razy dłużej. Drukarka nie rozczaruje nikogo w mikroprzedsiębiorstwach i startupach chcących tworzyć najwyżej jakości biznesplany, materiały marketingowe lub zdjęcia. Przy cenie wynoszącej 46 zł za butelkę (GT 51XL), użytkownicy mogą drukować przy koszcie wynoszącym 0,76 zł za stronę przy wydruku czarno-białym oraz 1,4 zł za stronę przy wydruku kolorowym.

W mikroprzedsiębiorstwach ceni się skuteczność i jakość, poszukując ciągle technologicznych innowacji pozwalających na ograniczenie kosztów - uważa Adam Młynarczyk, HPS Category Manager w HP Inc Polska. -  Nowe drukarki HP Ink Tank pozwalają drukować tysiące stron w wysokiej jakości i są niezawodne. Ponadto, możliwości bezprzewodowe modelu 415 przydadzą się w każdym nowoczesnym biurze.

Obydwa modele są kompaktowe, łatwe w użytku i konserwacji oraz nie powodują marnowania materiałów. Zbiorniki z tuszem można uzupełniać w prosty sposób za pomocą tuszu HP Original z butelek wielokrotnego użytku ułatwiających zachowanie czystości. Poziom tuszu w poszczególnych zbiornikach można łatwo monitorować dzięki ich przezroczystości.

Współczesne biura, czy to domowe, czy będące częścią większej sieci, opierają się na łączności bezprzewodowej. HP Ink Tank Wireless 415 umożliwia łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu. Wystarczy pobrać aplikację HP Smart App, aby uzyskać kontrolę nad swoją drukarką z poziomu mobilnego urządzenia. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy mogą drukować zdjęcia z mediów społecznościowych, chmury lub swojego aparatu, skanować dokumenty oraz przesyłać je na adres e-mail lub do chmury z niemal dowolnego miejsca. Mogą też jednym przyciskiem zamówić tusz do uzupełnienia zbiorników drukarki.

Ceny i dostępność

  • Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank 315 to 599 zł
  • Sugerowana cena drukarki HP Ink Tank Wireless 415 to 669 zł
  • Obie drukarki są dostarczane z dwuletnią, ograniczoną gwarancją HP

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe