agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Wygodne podróżowanie z Maxell’em!

Wygodne podróżowanie z Maxell’em!

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2017-06-30 14:44:00

Spontaniczny wyjazd na weekend w góry, nad morze albo nad jezioro - to scenariusz, który bardzo często realizuje się podczas wakacji, szczególnie jeśli pogoda sprzyja. Często dopiero w samochodzie okazuje się, że bateria w telefonach, po całym dniu rozmów rozładowuje się. Właśnie w takich sytuacjach najlepiej sprawdza się Maxell’s Triple USB Car Charger - samochodowa ładowarka, do której przypiąć można aż trzy urządzenia jednocześnie.

Podłączana do gniazda zapalniczki ładowarka od Maxella to idealne rozwiązanie dla wszystkich spędzających dużo czasu w podróżach - tych zawodowych, podczas których często korzysta się z telefonu i tabletu oraz rodzinnych, w czasie których ładowania baterii potrzebują sprzęty kilku osób równocześnie.

Funkcja ładowania nawet trzech urządzeń jednocześnie sprawia, że ładowarka Maxell Triple USB jest naprawdę praktyczna. Kompaktowy design oraz niewielka waga przekłada się na wygodę użytkowania sprzętu. Dzięki temu gadżetowi można spokojnie cieszyć się podróżą, nie martwiąc się o baterie smartfonów, często pełniących w trakcie wycieczek samochodowych funkcję GPS oraz odtwarzaczy ulubionej muzyki.

Cechy:

  • Trzy gniazda USB: 2x 1A & 1 x 2.1 A
  • Światło LED sygnalizujące ładowanie
  • Kompaktowy design
  • Niewielka waga

źródło: maxell/agdrtv24.pl