agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Wygodny i uniwersalny Twix - dwa w jednym od Zelmera

Wygodny i uniwersalny Twix - dwa w jednym od Zelmera

MAŁE AGD / Odkurzacze / 2014-07-02 10:50:43

Wakacje, to idealny czas na zmianę garderoby oraz letnie porządki, nie tylko w szafach, ale także w całym mieszkaniu. Letnia aura sprzyja modowym rewolucjom oraz daje duże możliwości w prowadzeniu długo planowanych remontów. Konsekwencją zmiany wizerunku wnętrz, jest także konieczność gruntownego odkurzania. W przygotowaniu domu tego lata z pewnością pomoże wygodny i uniwersalny odkurzacz. Marka Zelmer, proponuje odkurzacze typu Twix, dzięki którym, możemy oszczędzić czas lub pieniądze.

Klasyczny, do zadań specjalnych i specjalnych potrzeb użytkownika. Tak w skrócie możemy opisać odkurzacze typu Twix Zelmera. Jednym z głównych atutów urządzeń, jest możliwość wyboru trybów pracy - z użyciem worka na kurz albo z łatwo zmywalnym pojemnikiem cyklonowym. Możesz więc decydować, czy w danej chwili chcesz oszczędzać pieniądze i odkurzać z pojemnikiem bez użycia worków, czy oszczędzać czas i stosować worki, które są większe od pojemnika, dzięki czemu nie wymagają tak częstego opróżniania. Bez względu na to, jaki tryb pracy wybierzesz, wskaźnik zapełnienia worka lub pojemnika zapewni wygodę użytkowania.

Wszystkie modele Solaris Twix marki Zelmer wyposażone są w filtr HEPA H13. Zatrzymuje on niemal wszystkie pyłki kwiatowe, zarodniki, roztocze i bakterie. Dzięki dużej mocy do 2200 W oraz zaawansowanemu systemowi podwójnej filtracji w trybie bezworkowym, urządzenie zawsze doskonale posprząta i zadba o jakość powietrza w mieszkaniu. Nowoczesny filtr to jednak nie wszystko. Warto też zwrócić uwagę na rozwiązania gwarantujące komfort odkurzania. Cyfrowa regulacja mocy umożliwia łatwą zmianę mocy odkurzania, w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, zastosowanym w modelu Solaris Twix, zapewniającym komfort odkurzania jest One Touch Navi System, umożliwiający sterowanie pracą urządzenia bezpośrednio w rączce odkurzacza. Płynne pokonywanie wysokich progów, grubych dywanów i śliskich parkietów zapewnią duże, miękkie, gumowane koła. Marka Zelmer oferuje odkurzacze typu Twix w 3 liniach wzorniczych, które różnią się akcesoriami. W zależności od potrzeb można wybrać odpowiedni wariant odkurzacza: wyposażony w klasyczną szczotkę przełączalną lub dodatkową szczotkę do odkurzania parkietu. Narzędziem idealnym do trudnych zadań jest turboszczotka i elektroszczotka, które rozczesując włókna dywanów, bardzo skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia, jak np.: włosy i sierść.

Niezawodność działania na długie lata, marka Zelmer zapewnia dzięki 4 letniej gwarancji na odkurzacze z serii Solaris Twix. Supermocny i cichy odkurzacz, dający swojemu użytkownikowi niezwykłą możliwość wyboru, w ciągu kilku sekund może przekształcić się w odkurzacz cyklonowy lub klasyczny - workowy. Który tryb wybierzesz? Zależy tylko od Ciebie.

 

 

Wybrane modele odkurzaczy Twix Zelmer:

 

Solaris Twix ZVC552KQ

 • Kolor: brązowy
 • Moc: 2200 W
 • Cena: 809 zł

 

Solaris Twix ZVC552HT

 • Kolor: malachit
 • Moc: 2200 W
 • Cena: 639 zł

 

Voyager Twix ZVC332ST

 • Kolor: bursztynowy
 • Moc: 2000 W
 • Cena: 399 zł

 

Clarris+ Twix ZVC381ST

 • Kolor: czarno-czerwony metalik
 • Moc: 2200 W
 • Cena: 459 zł

źródło: zelmer/agdrtv24.pl