agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Wyjątkowo szybkie zmywanie z prezentem

Wyjątkowo szybkie zmywanie z prezentem

2016-09-06 14:16:19

Marka Siemens rusza z akcją promocyjną zmywarek. Prezentem za zakup dowolnego modelu jest zestaw markowych kieliszków do wina wraz ze stojakiem do mycia ich w zmywarce. Promocja potrwa do końca października.

Prezentem w promocji marki Siemens jest zestaw markowych kieliszków do wina wraz ze stojakiem umożliwiającym ich mycie w zmywarce. Otrzyma go każdy, kto zakupi dowolną zmywarkę marki Siemens do 31 października.

Aby otrzymać upominek należy:

  • wypełnić formularz zakupu zmywarki na stronie internetowej lub kupon z ulotki promocyjnej
  • przesłać zgłoszenie on-line lub listem poleconym do 30 listopada br. pod adres podany w regulaminie

Prezent o łącznej wartości 140 zł zostanie przesłany kurierem w ciągu 60 dni od zgłoszenia. Dodatkowo, na właścicieli nowych zmywarek czekać będzie zestaw tabletek Finish Quantum. Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są tutaj.

Innowacyjna szybkość

Jednym z przykładowych modeli zmywarek biorących udział w promocji jest SN65N084EU. Dzięki programowi turboSpeed już w 20 minut rozwiązuje problem brakujących talerzy, sztućców czy kieliszków w trakcie przyjęcia, a Ty swój cenny czas możesz w całości poświęcić wyłącznie gościom. Dodatkowo, innowacyjna funkcja varioSpeed plus skraca czas standardowego mycia do nawet 66 procent. Jednolitość projektu kuchni podkreśla możliwość zastosowania frontu meblowego bez uchwytu - asystent automatycznego otwierania uchyla drzwi zmywarki po lekkim naciśnięciu.

źródło: siemens/agdrtv24.pl