Rozmowa z Joanną Chybowską - Kaczmarek, Product Managerem ds. urządzeń do zabudowy w Whirlpool Polska

Rozmowa z Joanną Chybowską - Kaczmarek, Product Managerem ds. urządzeń do zabudowy w Whirlpool Polska

Poleć znajomemu
2010-10-21 16:10:00

Pani Joanno, powiem szczerze trudno jest przejść obojętnie obok najnowszych urządzeń do zabudowy marki Whirlpool. Gratuluję!

Bardzo dziękuję. Niezwykle cieszą nas takie opinie, faktycznie nowa gama urządzeń zdobyła wiele pochlebnych głosów.

W czym tkwi sukces jeśli mówimy o designie?

Obserwując trendy obecnie nie tylko przy projektowaniu kuchni, ale przede wszystkim w modzie, postawiliśmy na prostotę. Kuchnia coraz częściej staje się centrum naszego domu, to tam gościmy przyjaciół, czy rodzinę. Często spotykamy się w gronie znajomych, zamiast w restauracji, to właśnie we własnym domu by wspólnie przyrządzić niezapomnianą kolację. Kuchnia przestaje być zamkniętym pomieszczeniem na końcu mieszkania, gdzie poza gospodarzami, nikt nie ma wstępu. To otwarte na resztę domu miejsce spotkań. Dlatego tak ważna jest integracja kuchni z pozostałymi pomieszczeniami. Proste, funkcjonalne formy, wysokiej jakości wykończenia ze stali i szkła idealnie komponują się z pozostałymi wnętrzami

Porozmawiajmy bardziej szczegółowo. Urządzenia do zabudowy linii Whirlpool Cube - proszę powiedzieć coś więcej naszym użytkownikom.

Rozmowa z Joanną Chybowską - Kaczmarek, Product Managerem ds. urządzeń do zabudowy w Whirlpool PolskaCube to innowacyjna linia wzornicza, ale nie tylko. To również innowacyjne technologie, funkcjonalność, intuicyjność obsługi. To nowy standard wyposażenia kuchni gdzie minimalistyczna elegancja łączy się z najwyższej klasy rozwiązaniami technologicznymi. Zastosowaliśmy w naszych urządzeniach technologię Szósty Zmysł- zaprogramowane przepisy w piekarnikach i kuchniach mikrofalowych, gwarantujące zawsze doskonałe rezultaty, idealnie dobrane parametry zmywania w zmywarkach, dzięki czemu naczynia będą nieskazitelnie czyste przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, dbałość o warunki przechowywania żywności w lodówkach.

Piekarniki zostały wzbogacone o nowe technologie: Ready2Cook czyli możliwość pieczenia bez wstępnego nagrzewnia piekarnikach, Cook3, czyli możliwość przygotowywania trzech różnych potraw, w tym samym czasie bez ryzyka mieszania się zapachów. To wszystko wpisuje się w nasz styl życia, to o czym wspominałam wcześniej. Chcemy przyjmować gości w naszym domu, chcemy im gotować pysznie, ale nie mamy na to wiele czasu. Nasze technologie nie tylko oszczędzają czas, ale także nawet z niedoświadczonego kucharza uczynią prawdziwego mistrza.

Design jest ważny, ale ważniejsza wydaje się być funkcjonalność. Jak Whirlpool łączy te dwa zagadnienia? Dobrym przykładem jest płyta kuchenna iXelium.

Rozmowa z Joanną Chybowską - Kaczmarek, Product Managerem ds. urządzeń do zabudowy w Whirlpool PolskaFunkcjonalność urządzeń, łatwość ich obsługi Whirlpool stawia w centrum swoich zainteresowań. To wszak przekłada się wprost na zadowolenie naszych klientów. Dbamy o to, by nasze sprzęty nie sprawiały problemów swoim użytkownikom zarówno na polu obsługi jak i zachowania w czystości. Stąd też poszukujemy rozwiązań pomagających użytkownikowi utrzymanie ich w idealnym stanie, tak by mogły zachować swe piękno na długi czas. Idealnie płaskie wewnętrzne strony piekarników czy kuchni mikrofalowych dają się bez trudu czyścić, panele katalityczne czy technologia pirolityczna w piekarnikach dba o czystość wnętrza urządzeń, powłoka Silver Ice zabezpiecza powierzchnie stali nierdzewnej przed odciskami palców …. Te przykłady można by mnożyć, ale faktycznie naszą najnowszą innowacją jest płyta iXelium. Unikatowe zastosowanie nanotechnologii pozwoliło nam stworzyć płytę niezwykle odporna na zniszczenie- korozje, zażółcenie czy zarysowania. Mamy pewność, że technologia ta jest niezawodna, dlatego też naszym konsumentom dajemy aż 10 lat gwarancji, przeciwko zażółceniu czy korozji.

Szczerze powiedziawszy zdjęcia urządzeń do zabudowy Whirlpool zamieszczone na naszej stronie oglądam prawie codziennie. Nie mogą się nie podobać! Co na to konkurencja? Zazdrości? Czują Państwo satysfakcję, że zaprezentowali naprawdę ładne i niezwykle konkurencyjne produkty?

Oczywiście , że tak. Cieszymy się, że wciąż potrafimy zaskakiwać naszych klientów i Partnerów Handlowych . Cieszymy się że możemy oferować coraz lepsze urządzania

Lista nagród i wyróżnień przyznana produktom marki Whirlpool jest długa i imponująca - mają Państwo zamiar troszkę zwolnić?

Absolutnie nie. W tym roku już po raz kolejny produkty marki Whirlpool zostały nagrodzone tytułem Laura Klienta. Lodówki otrzymały złoty laur, pralki - srebrny, zaś zmywarki - brązowy. Nagrody te są szczególnie ważne, gdyż przyznane zostały przez naszych Klientów, czyli bezpośrednich użytkowników sprzętu Whirlpool. Są też niezaprzeczalnym dowodem na to, że wszystkie działania jakie podejmujemy w zakresie tworzenia naszych produktów są słuszne i spotykają się z uznaniem na polskim rynku.

Czyli jeszcze w tym roku na pewno zaskoczycie konsumentów?

Mam nadzieje, że wciąż będą przez nas pozytywnie zaskakiwania i już szykujemy kolejne innowacje. Ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów.

Stawiacie również na ekologię. Mam tu na myśli linię produktów GREEN GENERATION.

Oczywiście, mamy świadomość zmian jakie zachodzą w środowisku i dbamy o to by nasze urządzenia były Eco. Tworzymy więc produkty, które zużywają coraz mniej energii czy wody, przez co chronią nasze środowisko. Gama urządzeń Green Generation obejmuje lodówki, pralki, zmywarki. Ale nie tylko. W tym duchu stworzona została także wspominania płyta iXelium , do której czyszczenia nie trzeba stosować żadnych detergentów ani środków chemicznych - wystarczy zwykła, czysta woda.

portal agdrtv24.pl

M_451 M_452

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P