Wywiad z Edytą Rusińską, Dyrektorem Handlowym w De’Longhi Polska

Wywiad z Edytą Rusińską, Dyrektorem Handlowym w De’Longhi Polska

Poleć znajomemu
2010-11-23 17:36:00

Dużymi krokami zbliżają się Święta, czas śpiewania kolęd, wręczania sobie prezentów, jak i również … picia kawy w rodzinnym gronie. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale wydaje się, że okres ten - jeśli mówimy o ekspresach do kawy - jest bardzo wyjątkowy.

Wywiad z Edytą Rusińską, Dyrektorem Handlowym w De’Longhi PolskaBez wątpienia w okresie tym ludzie spotykają się, spędzają wspólnie czas, możemy pozwolić sobie na dłuższe poranki przy filiżance Cappuccino, nie ma pośpiechu. W ciągu dnia też mamy więcej czasu na rozmowy z rodziną, przyjaciółmi a temu również sprzyja picie kawy np. kremowego Cafelatte. Po świątecznym obiedzie zaś nie ma nic lepszego niż doskonałe Espresso. Aromat wypieków i dobrej kawy roznosi się po całym domu. Kto tego nie lubi? Dziś dobry ekspres zrobi wyśmienitą kawę, jak w prawdziwej włoskiej kawiarni.

Ekspresy do kawy, czyli coraz bardziej pożądany produkt na polskim rynku. Czy Polacy polubili picie kawę i co ważne nie tylko „od Święta”?

Wiele osób podróżując po Europie miało już okazję posmakować prawdziwego Espresso, a przyzna Pan, że do dobrego człowiek się przyzwyczaja. Rynek ekspresów rośnie więc szybko, a w szczególności ekspresów automatycznych. Rynek ten jest jeszcze stosunkowo młody, konsument polski jest jednak bardzo wymagający, dlatego stawiamy na najwyższą jakość urządzeń i wszystkie ekspresy automatyczne produkujemy w naszych fabrykach we Włoszech.

Zmieniają się nasze przyzwyczajenia? Kiedyś na latte, czy też cappuccino szło się do kawiarni, czy też restauracji. Teraz kawę można przygotować w domu i co ważne równie szybko i równie dobrą.

Ekspresy automatyczne stają coraz bardziej powszechne i pozwalają mieć własną kawiarnię w domu. Obsługa dobrych ekspresów jest też dużo prostsza. Można już zrobić Cappuccino czy Cafelatte za jednym dotknięciem i równie szybko wyczyścić ekspres.

Proszę powiedzieć, co De’Longhi oferuje konsumentom? Są ekspresy ciśnieniowe, przelewowe, kombinowane itp. Pytanie jest dość otwarte, ale proszę spróbować wytłumaczyć „nowym” użytkownikom ekspresów różnice pomiędzy tymi urządzeniami.

Wywiad z Edytą Rusińską, Dyrektorem Handlowym w De’Longhi PolskaDe’Longhi to prawdziwie włoski styl życia i tą wartość dodaną oferujemy klientom, bo kto lepiej od Włochów zna sie na kawie? De’Longhi będąc specjalistą w dziedzinie ekspresów do kawy oferuje właściwie coś dla każdego konsumenta od początkujących” kawoszy” do wymagających znawców. Mamy w ofercie ekspresy wysokociśnieniowe na każdą kieszeń, proste i bardzo designerskie w różnych kolorach. Dzięki każdemu z tych urządzeń możemy również przygotować sobie Cappuccino.
Tym, którzy są nadal przywiązani do kawy z ekspresu przelewowego proponujemy ekspresy kombinowane, w których można przygotować zarówno Espresso, jak i kawę po Amerykańsku. W ekspresach wysoko-ciśnieniowych i kombinowanych kawę parzymy używając zmielonych ziaren, a w niektórych specjalnych saszetek ESE. W gamie ekspresów proponujemy również urządzenie, bez którego prawie żaden Włoch nie wyobraża sobie poranka - ekspres mokka. Ostatnio, jednak coraz większym powodzeniem cieszą się ekspresy automatyczne, w których kawa zawsze robiona jest ze świeżo zmielonych ziaren. Klienci najchętniej wybierają ekspresy z automatycznym systemem do robienia cappuccino, opatentowanym przez De’Longhi. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.delonghi.pl w celu zapoznania się z całą ofertą, która jest bardzo szeroka.

Skoro już wiemy, jaki ekspres kupić do domu, proszę powiedzieć o nowościach marki De’Longhi.

We wrześniu wprowadziliśmy na rynek wyjątkowy ekspres - Primadonna Avant, produkt z najwyższej półki o niezwykle zaawansowanej technologii z eleganckim wyświetlaczem LCD i panelem dotykowym, w obudowie ze stali nierdzewnej. Każdy rodzaj kawy zrobimy za jednym dotknięciem, zawsze ze świeżo zmielonej kawy. Od kilku miesięcy sukcesywnie wprowadzamy całą serię ekspresów kompaktowych serii ECAM - propozycja dla tych, którzy mając mniej miejsca w kuchni, nie chcą rezygnować z najwyższej jakości. Dodam, że wszystkie ekspresy De’Longhi to produkty dbające o środowisko, spełniające bardzo rygorystyczne normy ekologiczne.

Rok rocznie, produkty marki De’Longhi otrzymują wiele nagród i wyróżnień, w 2010 było podobnie.

Tak, to był owocny rok dla De’Longhi. Już rok wcześniej otrzymaliśmy nagrodę Plus X Award za najbardziej innowacyjną markę. W tym zaś wcześniej wspomniana Primadonna Avant otrzymała wyróżnienie za wysoką jakość oraz łatwość użytkowania. Natomiast Ekspres ECAM23.450 otrzymał nagrodę Plus X Award za innowacyjność, wyjątkowy design i łatwość użytkowania. Nagradzane są jednak nie tylko ekspresy. Nasza Stirella dostała wyróżnienie za najlepszy produkt w kategoriach systemów do prasowania!

A 2011?... już powinniście mieć plany co do nowych produktów, strategii itp.

…oczywiście mamy plany, zdradzę Panu, że będzie się wiele działo...oj, będzie się działo. Wprowadzimy na rynek kilka bardzo innowacyjnych produktów, ale o tym jeszcze za wcześnie...

No dobrze, nie będę Pani naciskał... ale proszę obiecać, że przy następnej okazji zdradzi Pani coś więcej…

Oczywiście, jeśli zaprosi mnie Pan raz jeszcze na rozmowę, to z przyjemnością.

Zatem przybliżmy naszym użytkownikom ekspresy Nespresso.

Nespresso to doskonałe połączenie trzech ważnych elementów: wysokiej jakości ekspresy, m.in z innowacyjnymi rozwiązaniami De’Longhi, jak w przypadku Lattissimy Premium, idealne porcje kawy Grand Cru w hermetycznie zamkniętych kapsułkach, aktualnie 16 różnych kaw oraz zindywidualizowana obsługa klienta. De’Longhi jest partnerem Nespresso na wielu rynkach.

Wywiad z Edytą Rusińską, Dyrektorem Handlowym w De’Longhi PolskaDe’Longhi oferuje również liczne akcesoria. Jakie?

Ostatnio wprowadziliśmy wyśmienitą kawę, jest to efekt umowy podpisanej z marką Kimbo, jednym z liderów kawy na rynku włoskim. Mamy dwie kawy przygotowane specjalnie dla De’Longhi przez Kimbo: 100% Arabica i Classic, mieszankę ziaren Arabica i Robusta. Nowością są też bardzo eleganckie filiżanki do Espresso, Cappuccino i Cafelatte ze szkła termicznego. Mamy również serię produktów do pielęgnacji ekspresów tj. do ich odkamieniania, oraz do czyszczenia systemów do Cappuccino.

 

Dużo i profesjonalnie potrafi opowiadać Pani o ekspresach, a czy sama Pani z nich korzysta? Domyślam się, że codziennie rano „mała czarna” obowiązkowo.

Oczywiście :) Nie wyobrażam sobie poranka bez Espresso. Używam nowego kompaktowego ekspresu serii ECAM i tylko kawy De’Longhi Kimbo, bo jest to jedna z najlepszych kaw na rynku.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P