agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Yealink T54S i T52S na polskim rynku

Yealink T54S i T52S na polskim rynku

2017-11-03 11:01:01

Yealink wprowadził do oferty nowe modele telefonów IP - YealinkT54S i T52S. Odtąd na wszystkich rynkach w skład linii telefonów wideokonferencyjnych T5 będą wchodziły modele T58V, T58A, T56A, T54S i T52S. Za wprowadzenie produktu na polski rynek odpowiada KONTEL.

YealinkT54S i T52S należą do serii T5, która w ramach kompaktowej konstrukcji zapewnia wszystkie funkcje odpowiadające na potrzeby użytkowników biznesowych, niezależnie od wielkości ich przedsiębiorstw. Wszystkie urządzenia serii T5 łączy technologia dźwięku HD i szeroki wachlarz zastosowań urządzeń. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom audio i wideo oraz intuicyjnemu interfejsowi telefony stanowią idealne narzędzie do komunikacji dla współczesnych szefów i profesjonalistów z różnych branży.

Kolorowy ruchomy ekran HUD (heads-up) LCD został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom T54S i T52S swobodny dostęp do wyświetlanych informacji np. kontaktów. Podobnie jak całą serię T5, modele YealinkT54S i T52S wyposażono w technologię dźwięku Optima HD Voice i kodek Opus oraz najnowsze technologie przetwarzania dźwięku, dzięki czemu rozmówcy słyszą się nawzajem tak wyraźnie i naturalnie, jak podczas rozmowy twarzą w twarz. W urządzeniach dodatkowo znajduje się ujednolicony dla wszystkich telefonów Yealink firmware i auto provisioning.

- „Linia wideotelefonów Yealink T5 została wypełniona po brzegi najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zapewniającymi stabilność, wydajność i poprawiającymi komunikację”- powiedział Stone Lu, wiceprezes firmy Yealink. - „Teraz, gdy modele T54S i T52S są już dostępne na całym świecie, nasi partnerzy i klienci biznesowi mają większy wybór rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Tym samym pomagamy im zwiększyć konkurencyjność, wywiązując się z naszej obietnicy.”

źródło: yealink/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe