agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Z pasji do innowacji - zmywarka z programem MachineCare

Z pasji do innowacji - zmywarka z programem MachineCare

DUŻE AGD / Zmywarki / 2016-10-19 11:32:00

Marka Siemens przedstawia pierwszą na rynku zmywarkę wyposażoną w program czyszczenia MachineCare z funkcją przypominania. Szybkie działanie, doskonały design i innowacyjna technologia - witaj w świecie Siemens.

Odpowiadamy na potrzeby Twojej zmywarki…

Rozumiemy, że w natłoku codziennych czynności, możesz zapomnieć o tym, że Twoja zmywarka, tak jak Ty, ma swoje potrzeby. Dlatego, wyposażyliśmy ją w innowacyjny program czyszczenia MachineCare który pozwala na utrzymanie jej w czystości - eliminuje osady i tłuszcz wewnątrz komory zmywarki. MachineCare z funkcją przypominania to jedyne takie rozwiązanie na rynku zmywarek, dzięki któremu nie musisz pamiętać o jej czyszczeniu, a wnętrze Twojej zmywarki jest zawsze czyste. Innym, autorskim rozwiązaniem marki Siemens jest Turbosuszenie Zeolith. Dzięki wykorzystaniu naturalnie występującego minerału zeolit inżynierowie marki Siemens opracowali najlepszą metodą suszenia naczyń, pozwalającą osiągnąć najwyższą klasę efektywności A.

… oraz Twoje

Obowiązki domowe, to czynności na które chcemy poświęcić jak najmniej cennego czasu, ale jednocześnie nie tracąc na jakości. Siemens wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Dzięki funkcji varioSpeed Plus, w którą wyposażona została nowa zmywarka z serii iQ700, można zredukować czas zmywania i suszenia nawet do 66 % w programach standardowych, zachowując przy tym najwyższą jakość pracy urządzenia. Naczynia będą umyte tak samo perfekcyjnie, jak zawsze, dzięki temu, wizyta gości, która została zapowiedziana godzinę wcześniej, już nigdy cię nie zaskoczy.

[[[zdjecie,21194,duze]]]

Efekt, który zachwyca

Nowa zmywarka Siemens, dzięki wyjątkowo pojemnym i elastycznym koszom varioFlex Pro, pomieści także nawet oryginalnie duże talerze, wysokie wazony, czy kieliszki do wina.

Ponadto, zastosowany w górnym koszu system rackMatic pozwala dowolnie ustawić jego wysokość, dzięki czemu załadunek zmywarki może być bardziej elastyczny.

Nowa zmywarka Siemens iQ700 wyróżnia się także ponadczasowym designem. Mimo iż jest przeznaczona do zabudowy, dzięki widocznemu panelowi sterowania, wnętrze każdej kuchni nabiera charakteru i staje się nowoczesną przestrzenią domową. Wygląd dotykowego panelu TFT idealnie komponuje się z wyglądem pozostałych sprzętów do zabudowy z serii Siemens iQ700, zaś emotionLight - oświetlenie wnętrza zmywarki, dodaje jej charakteru i pozwala komfortowo korzystać z jej funkcjonalności.

źródło: siemens/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe