agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zatrzymaj się i doceń smak kawy

Zatrzymaj się i doceń smak kawy

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe na kapsułki / 2012-09-28 16:21:00

Jeden przycisk, który zatrzymuje czas, daje chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i uwalnia aromat, który przywołuje najmilsze wspomnienia. Nowy model Tassimo T55 urzeczywistnia najskrytsze pragnienia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Kawa w pięknym stylu

Dynamiczne tempo dnia pracy, wyzwania, którym wytrwale stawiasz czoła, setki myśl skupionych wokół najbliższych. W takich chwilach doceniasz jego obecność. Uwalniany przez niego aromat pozwala Ci na wyczekiwaną chwilę zapomnienia i relaksu. Jego błyszcząca powierzchnia i chromowane aplikacje nieustannie przywołują Twoje spojrzenia i budzą podziw. Podchodzisz do niego i wybierasz spośród wielu smaków, które Ci oferuje. Dodatkowym przyciskiem +/- daje Ci możliwość zwiększenia lub zmniejszenia mocy aromatu napoju, który przygotuje specjalnie dla Ciebie, a dzięki wbudowanemu, przezroczystemu zbiornikowi na wodę, natychmiast otrzymasz komunikat o konieczności jej uzupełnienia. Nowością, która dba o jeszcze głębszy aromat i Twoją najwyższą ocenę jego pracy jest wbudowany filtr BRITA MAXTRA, znacząco obniżający zawartość kamienia w wodzie. Dołączona do ekspresu specjalna kapsułka serwisowa to kolejna zaleta na liście sporządzonych ideałów. To dzięki niej szybko dokonasz czynności odkamienienia i bez problemu utrzymasz ekspres w stanie czystości. Twój ideał czeka już tylko na wybraną przez Ciebie T-DISC.

Tajemnica pod kreską

Przyjemną chwilę zapomnienia, ukrytą pod kodem kreskowym T-DISC, odkryje przed Tobą inteligentny system ich odczytywania. Dzięki skanowaniu kodu z kapsułki, system natychmiast rozpoznaje rodzaj napoju i dostosowuje wszystkie niezbędne parametry, a więc ilość wody, czas parzenia i temperaturę. Wszystko po to, byś zawsze była zadowolona z jego obsługi. Teraz naciśnij przycisk i ciesz się przygotowaną specjalnie dla Ciebie chwilą relaksu, jaki najbardziej odpowiada Twoim pragnieniom.

Modele T55:

TAS5542EE (czarny) oraz T5543EE (bordowy)

  • w pełni automatyczne przyrządzanie różnych rodzajów kaw (espresso, cafe crema, cappuccino latte macchiatto oraz czekolady i herbaty)
  • wyjmowana podstawka na filiżankę z możliwością regulacji wysokości
  • regulowana moc i wielkość napojów z możliwością programowania
  • poj. na wodę 1,4 l
  • technologia filtrowania wody BRITA MAXTRA
     

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe