agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zdrowy chleb z wypiekacza

Zdrowy chleb z wypiekacza

MAŁE AGD / Wypiekacze do chleba / 2014-11-06 14:00:37

Obecnie w sklepach i w piekarniach mamy do wyboru wiele rodzajów różnorodnych wypieków. Decydując się na ich zakup zastanawiamy się, czy są one dobrej jakości oraz czy są smaczne. Co zatem możemy zrobić aby mieć pewność, iż pieczywo, które wybierzemy jest zdrowe i bez dodatku konserwantów? Podążając za trendem zdrowego trybu życia wiele osób dba dzisiaj także o odpowiednią dietę. Nawet w sklepie muszą dostosowywać się do swojego specjalnego menu. Wiąże się to oczywiście z lekturą etykiet i składów nawet na pieczywie, na co nie zawsze jest czas.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

O jakości chleba świadczy m.in. jego wygląd, zapach oraz to czy jest dobrze wyrośnięty, co daje gwarancję jego miękkości. Aby spełniał on wszystkie wyżej wymienione kryteria warto zainwestować w urządzenie, które pomoże nam wypiec takie pieczywo, które nie tylko zadowoli nasze kubki smakowe, ale będzie odpowiednie dla naszej diety.

 

Urządzeniem, które może ułatwić pieczenie jest wypiekacz do chleba Panasonic SD-2500W, dostępny w salonach Komputronik, charakteryzujący się nowoczesnym designem i konstrukcją ze stali nierdzewnej. Wyposażony jest również w specjalną obudowę z pokryciem, która chroni przed oparzeniami, a także nieprzywierającą powierzchnię tacki na chleb. W modelu tym zastosowano ostrze ugniatające, które pokryte jest cząsteczkami diamentu, dzięki czemu jest dwa razy twardsze i odporne na zarysowania. Wypiekacz Panasonic SD- 2500W posiada nowoczesny dotykowy panel sterowania, 10 trybów pieczenia chleba, a także cyfrowy timer do 13 h, który zapewni bezpieczeństwo podczas wypieków.

 

Model ten pozwala na wypiek bochenków różnej wielkości z wykorzystaniem różnorodnych składników oraz typów mąki. Jako jeden z nielicznych modeli na rynku posiada program, który pozwala uzyskanie w 100% bezglutenowego chleba. Został stworzony dla osób, które dbają o linię i zdrowie, ponieważ spełnia wymagania diet specjalnych, m.in. bezglutenowych, niskosolnych czy bogatych w błonnik. Urządzenie to, dzięki dodatkowym trybom pozwala nie tylko wypiekać, ale również przygotowywać domowy dżem lub kompot.

 

Chleb z wypiekacza jest o wiele zdrowszy, i posiada takie dodatki, na jakie mamy w danej chwili ochotę - pestki dyni, słonecznika czy żurawinę. Warto także zaznaczyć, że jego termin przydatności do spożycia jest dłuższy niż tego kupowanego w sklepach.

Panasonic SD-2500W dostępny jest w salonach Komputronik w całej Polsce w cenie 459 złotych. W ofercie można również znaleźć Panasonic Multicooker SR-TMJ501 z tej samej linii stylistycznej.

źródło: komputronik/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe