agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare- konkurs w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare- konkurs w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

2017-03-20 11:53:35

Aby uczcić obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (WOHD) i zarazem zwiększać świadomość konsumentów nt. higieny jamy ustnej, marka Philips Sonicare organizuje konkurs „Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare”.

Badania pokazują, że zdrowie jamy ustnej wpływa na zdrowie całego organizmu. Niestety higiena jamy ustnej bywa zaniedbywana, przez co z chorobami jamy ustnej zmaga się 3,9 mld ludzi na całym świecie , a nieleczona próchnica zębów dotyka prawie połowy światowej populacji (44%). Właśnie dlatego Philips Sonicare, marka sonicznych szczoteczek do zębów najczęściej polecana przez stomatologów, zachęca do profilaktyki i odpowiedniej higieny jamy ustnej na każdym etapie życia, włączając w to dzieci.

Przy okazji obchodów tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej Philips Sonicare m.in. organizuje konkurs „Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare”. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz na stronie i wysłać zdjęcie swojego uśmiechu lub też rysunek przedstawiający piękny i zdrowy uśmiech wykonany przez dziecko. Konkurs trwa do 10 kwietnia. Do wygrania w konkursie jest po 10 sztuk szczoteczek sonicznych Philips Sonicare FlexCare i Philips Sonicare For Kids. Zebrane prace konkursowe zostaną wykorzystane do stworzenia wspólnego kolażu pokazującego wielki zdrowy uśmiech Polaków. Dołącz do nas i bądź częścią Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu odwiedź stronę internetową: https://www.zdrowy-usmiech-philips-sonicare.pl.

źródło: philips/agdrtv24.pl