agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zelmer: Parowar SC1002

Zelmer: Parowar SC1002

MAŁE AGD / Parowary i Kombiwary / 2011-11-08 12:55:00

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją dietę, starając się jeść zdrowo i lekko. Jednak wiele osób postrzega przygotowywanie zdrowych posiłków za czasochłonne i kosztowne. Nic bardziej mylnego. Dzięki parowarowi Zelmer SC1002 przygotowanie takiego posiłku staje się łatwe i przyjemne. Lekkie, pełne witamin i składników odżywczych kolorowe dania o znakomitym smaku są teraz na wyciągnięcie ręki.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Parowar SC1002 jest urządzeniem prostym i łatwym w obsłudze. Duża pojemność i moc sprawiają, że przygotowanie posiłku dla kilkuosobowej rodziny staje się naprawdę szybkie. Specjalne pojemniki i podstawki dają możliwość przygotowywania zup oraz gotowania ryżu i jajek. Nowatorskim rozwiązaniem urządzenia Zelmer jest Aroma Center - pojemnik na przyprawy i zioła, dzięki którym Twoje potrawy nabiorą niepowtarzalnego aromatu. Parowar jest również wyjątkowo bezpieczny - został on wyposażony w dwustopniowe zabezpieczenie: przed przegrzaniem oraz zabezpieczeniem przed włączeniem pustego urządzenia.

SC1002 to nie tylko łatwe i szybkie przygotowywanie potraw. Dzięki prostej konstrukcji również jego czyszczenie nie jest uciążliwe. Wystarczy opłukać pojemniki lub umyć je w zmywarce.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe