agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zelmer poszerza ofertę o duże AGD

Zelmer poszerza ofertę o duże AGD

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2017-02-01 10:20:00

Marka Zelmer, od wielu lat obecna w polskich domach z drobnym sprzętem gospodarstwa domowego, teraz poszerza swoją ofertę o sprzęty z kategorii tzw. dużego AGD, proponując konsumentom pralki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, płyty grzewcze oraz piekarniki i okapy i po raz kolejny przekonuje, że Chcieć to móc.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jako czołowy gracz na rynku drobnego AGD, marka Zelmer od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dostosowując bogaty asortyment do ich potrzeb. Darzone zaufaniem i cenione produkty drobnego sprzętu gospodarstwa domowego wzbogacają kuchnię w funkcjonalne i komfortowe rozwiązania, stanowiąc przy tym niezawodnych pomocników w czasie gotowania i sprzątania. Bazując na zdobytym przez markę doświadczeniu Zelmer poszerza ofertę o duże AGD, czyniąc ją w ten sposób jeszcze pełniejszą, a obowiązki domowe łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Do odkurzaczy, maszynek do mielenia, czy zestawów śniadaniowych, dołącza grupa dużego AGD w linii produktów do zabudowy, jak i wolnostojących.

Niezawodni asystenci domowych obowiązków

Najwięcej nowości pojawia się w grupie sprzętów do zabudowy, których oferta skupia się na piekarnikach, płytach indukcyjnych, ceramicznych i gazowych, jak również na okapach, zmywarkach i chłodziarko-zamrażarkach. Piekarniki spod znaku marki Zelmer oferują sześć rodzajów grzania, ich wnętrze pokryte jest emalią ułatwiającą czyszczenie jego wnętrze, a ponadto wszystkie trzy modele cechuje funkcja chłodnego frontu, chroniąca dzieci i naszych czworonożnych pupili przed oparzeniem. Ofertę płyt grzewczych tworzą płyta indukcyjna z czterema polami do gotowania i funkcją Booster przyspieszającą przygotowanie potraw, jak również płyta ceramiczna ze sterowaniem sensorowym i dwie płyty gazowe w dwóch wersjach wykończenia - stali szlachetnej i szkła hartowanego. Sprzęty do zabudowy marki Zelmer to również trzy rodzaje wydajnych okapów - podszafkowy, szufladowy i kominowy, które zapewniają doskonałą wentylację kuchni, dwie zmywarki do zabudowy wyposażone m.in. w sześć programów zmywania, Asystenta Dozowania, gwarantującego skuteczne rozpuszczanie tabletki z detergentem i niezawodny silnik bezszczotkowy, zapewniający bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata. Ofertę sprzętów do zabudowy zamyka chłodziarko-zamrażarka, której półki wykonane są z hartowanego szkła, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na stłuczenia.

Duże AGD marki Zelmer to także sprzęty wolnostojące w postaci dwóch pralek wyróżniających się automatyką wagową, grzałką antykorozyjną i różnym poziomem załadunku, dostosowanym do potrzeb i wielkości rodziny. Ofertę poszerzają również trzy modele zmywarek w klasie energetycznej A+ z pięcioma programami zmywania i chłodziarko-zamrażarka z regulacją wilgotności szuflady na owoce i warzywa oraz oświetleniem LED w jej wnętrzu.

Oferta Zelmer AGD do zabudowy

 • Piekarniki (ZEO32C3151, ZEO32F3151, ZEO32F5151)
 • Płyta indukcyjna (ZEC26I15C1)
 • Płyta ceramiczna (ZEC26R35C0)
 • Płyty gazowe (ZEC26G2351, ZEC26G4371)
 • Okapy (ZEH62E350, ZEH63F750, ZEH62U151)
 • Zmywarki (ZED66N00EU, ZED66N41EU)
 • Chłodziarko-zamrażarka ZERIV3420

Oferta Zelmer AGD wolnostojące

 • Pralki (ZEW10A00PL, ZEW10E20PL)
 • Zmywarki (ZED25W40EU, ZED25W00EU, ZED25A00EU)
 • Chłodziarko-zamrażarka (ZERGV36100)

źródło: zelmer/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe