agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zelmer poszerza ofertę o duże AGD

Zelmer poszerza ofertę o duże AGD

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2017-02-01 10:20:00

Marka Zelmer, od wielu lat obecna w polskich domach z drobnym sprzętem gospodarstwa domowego, teraz poszerza swoją ofertę o sprzęty z kategorii tzw. dużego AGD, proponując konsumentom pralki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, płyty grzewcze oraz piekarniki i okapy i po raz kolejny przekonuje, że Chcieć to móc.

Jako czołowy gracz na rynku drobnego AGD, marka Zelmer od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dostosowując bogaty asortyment do ich potrzeb. Darzone zaufaniem i cenione produkty drobnego sprzętu gospodarstwa domowego wzbogacają kuchnię w funkcjonalne i komfortowe rozwiązania, stanowiąc przy tym niezawodnych pomocników w czasie gotowania i sprzątania. Bazując na zdobytym przez markę doświadczeniu Zelmer poszerza ofertę o duże AGD, czyniąc ją w ten sposób jeszcze pełniejszą, a obowiązki domowe łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Do odkurzaczy, maszynek do mielenia, czy zestawów śniadaniowych, dołącza grupa dużego AGD w linii produktów do zabudowy, jak i wolnostojących.

Niezawodni asystenci domowych obowiązków

Najwięcej nowości pojawia się w grupie sprzętów do zabudowy, których oferta skupia się na piekarnikach, płytach indukcyjnych, ceramicznych i gazowych, jak również na okapach, zmywarkach i chłodziarko-zamrażarkach. Piekarniki spod znaku marki Zelmer oferują sześć rodzajów grzania, ich wnętrze pokryte jest emalią ułatwiającą czyszczenie jego wnętrze, a ponadto wszystkie trzy modele cechuje funkcja chłodnego frontu, chroniąca dzieci i naszych czworonożnych pupili przed oparzeniem. Ofertę płyt grzewczych tworzą płyta indukcyjna z czterema polami do gotowania i funkcją Booster przyspieszającą przygotowanie potraw, jak również płyta ceramiczna ze sterowaniem sensorowym i dwie płyty gazowe w dwóch wersjach wykończenia - stali szlachetnej i szkła hartowanego. Sprzęty do zabudowy marki Zelmer to również trzy rodzaje wydajnych okapów - podszafkowy, szufladowy i kominowy, które zapewniają doskonałą wentylację kuchni, dwie zmywarki do zabudowy wyposażone m.in. w sześć programów zmywania, Asystenta Dozowania, gwarantującego skuteczne rozpuszczanie tabletki z detergentem i niezawodny silnik bezszczotkowy, zapewniający bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata. Ofertę sprzętów do zabudowy zamyka chłodziarko-zamrażarka, której półki wykonane są z hartowanego szkła, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na stłuczenia.

Duże AGD marki Zelmer to także sprzęty wolnostojące w postaci dwóch pralek wyróżniających się automatyką wagową, grzałką antykorozyjną i różnym poziomem załadunku, dostosowanym do potrzeb i wielkości rodziny. Ofertę poszerzają również trzy modele zmywarek w klasie energetycznej A+ z pięcioma programami zmywania i chłodziarko-zamrażarka z regulacją wilgotności szuflady na owoce i warzywa oraz oświetleniem LED w jej wnętrzu.

Oferta Zelmer AGD do zabudowy

 • Piekarniki (ZEO32C3151, ZEO32F3151, ZEO32F5151)
 • Płyta indukcyjna (ZEC26I15C1)
 • Płyta ceramiczna (ZEC26R35C0)
 • Płyty gazowe (ZEC26G2351, ZEC26G4371)
 • Okapy (ZEH62E350, ZEH63F750, ZEH62U151)
 • Zmywarki (ZED66N00EU, ZED66N41EU)
 • Chłodziarko-zamrażarka ZERIV3420

Oferta Zelmer AGD wolnostojące

 • Pralki (ZEW10A00PL, ZEW10E20PL)
 • Zmywarki (ZED25W40EU, ZED25W00EU, ZED25A00EU)
 • Chłodziarko-zamrażarka (ZERGV36100)

źródło: zelmer/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe