agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion 500 już dostępny w sprzedaży w Polsce

Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion 500 już dostępny w sprzedaży w Polsce

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2018-04-30 12:20:20

ASUS Republic of Gamers (ROG) prezentuje Strix Fusion 500, zestaw słuchawkowy dla graczy z najnowszej serii ROG Strix Fusion, który zapewnia wiodący w branży komplet funkcji oraz najwyższą wydajność dźwięku, aby wnieść wrażenia gamingowe na całkiem nowy poziom. ROG Strix Fusion 500 to pierwszy zestaw wyposażony w spersonalizowane oświetlenie RGB, które można zsynchronizować z innymi headsetami, dzięki czemu gracze mają możliwość zaprezentowania na turniejach swojego wyjątkowego stylu i ducha walki.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Strix Fusion 500 posiada zintegrowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS oraz wzmacniacz. Jest również wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki Asus Essence oraz ekskluzywne, szczelne komory dźwiękowe, dla dostarczania niesamowitego dźwięku w jakości hi-fi z głębokimi i dynamicznymi basami. Zestaw wyposażono w dostosowany 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny, opracowany we współpracy z Bongiovi Acoustics i zoptymalizowany pod kątem gier FPS, takich jak np. PUBG i Overwatch, co zapewni graczom lepszą orientację na arenie rozgrywki. Intuicyjne sterowanie dotykowe umożliwia graczom natychmiastowe dostosowanie głośności i innych ustawień dźwiękowych.

Synchronizacja oświetlenia „od słuchawek do słuchawek”

ROG Strix Fusion 500 jest wyposażony w oświetlenie Aura RGB, które pozwala graczom wybierać pośród ponad 16,8 miliona kombinacji kolorów i trzech presetów z efektami świetlnymi - stałego koloru (static), pulsowania (breathing) oraz cyklicznej zmiany (color cycle) - za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji mobilnej Aura Headset. Korzystając z oprogramowania Aura PC użytkownicy mają do dyspozycji szereg dodatkowych efektów świetlnych, zmieniających się w rytmie aktualnie odtwarzanej muzyki. Synchronizacja oświetlenia RGB na zasadzie „od słuchawek do słuchawek” umożliwia zespołom rozbłyśnięcie w kolorach swojej ekipy i z zastosowaniem własnych efektów świetlnych. W aplikacji Aura Headset gracze mogą wybrać i dostosować oświetlenie, jak również łatwo zsynchronizować je z zestawami słuchawkowymi swoich kolegów za pomocą tylko jednego stuknięcia.

ROG Strix Fusion 500 korzysta również z technologii Aura Sync, dzięki której można zsynchronizować oświetlenie z innymi kompatybilnymi produktami ROG, tworząc naprawdę oszałamiające efekty świetlne.

Najwyższa jakość dźwięku

ROG Strix Fusion 500 został zaprojektowany dla zapewnienia najbardziej realistycznego i wciągającego dźwięku podczas rozgrywki. Jest on wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS 9018 przetwarzający sygnał audio w jakości hi-fi o parametrach 24 bity / 96 kHz, wzmacniacz ESS Sabre 9601K, 50-milimetrowe przetworniki Asus Essence klasy premium, a także szczelne komory dźwiękowe. Wszystko to umożliwia dostarczanie bogatego w detale i bardzo realistycznego dźwięku, o ogromnej dynamice i głębokich basach.

ROG Strix Fusion 500 zapewnia również całkiem nowy poziom wciągających wrażeń podczas gry, oferując 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny, oparty na własnym algorytmie opracowanym w ścisłej współpracy z firmą Bongiovi Acoustics. Wirtualny dźwięk przestrzenny został dostrojony pod kątem gier typu FPS, takich jak np. PUBG i Overwatch, aby zapewnić miłośnikom tych popularnych zoptymalizowane wrażenia dźwiękowe i lepszą orientację w otoczeniu podczas rozgrywki. Odgłosy kroków i inne dźwięki, stają się bardziej wyraźne i łatwo można określić kierunek ich pochodzenia, co ułatwia znalezienie przeciwnika i zapewnia przewagę nad konkurentami w grze.

Wygodne sterowanie i bezkompromisowy poziom komfortu

W lewej poduszce usznej ROG Strix Fusion 500 zintegrowano duży panel dotykowy, który umożliwia natychmiastowy dostęp do sterowania głośnością i innymi funkcjami audio. Dzięki temu gracze mogą łatwo dokonać zmian ustawień bez utraty kontroli nad rozgrywką.

ROG Hybrid jest wyposażony w poduszki uszne ROG Hybrid, które łączą miękką, izolującą dźwięki skórę proteinową z przepuszczającą powietrze tkaniną siateczkową, dla zapewnienia maksymalnego poziomu komfortu bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku. Jednokierunkowy mikrofon cyfrowy typu boom wykorzystuje zoptymalizowany algorytm przetwarzania dźwięku, dla umożliwienia niesamowitego poziomu czystości głosu podczas komunikacji, jakiego tradycyjne mikrofony analogowe nie są w stanie osiągnąć. Mikrofon boom jest elastyczny, dzięki czemu gracze mogą idealnie dostosować jego pozycję. Kiedy mikrofon nie jest wykorzystywany, można go schować do wbudowanego schowka i zostanie wtedy automatycznie wyciszony.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

  • ASUS ROG Strix Fusion 500 jest już dostępny w sprzedaży w Polsce, w sugerowanej cenie detalicznej 749 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe