agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zestaw za zestaw - kampania promocyjna Franke razem z Alessi

Zestaw za zestaw - kampania promocyjna Franke razem z Alessi

2017-09-14 08:56:15

Domowa kuchnia to przestrzeń w której produkty obu marek spotykają się, by urozmaicić codzienność smakami i aromatami, którym trudno się oprzeć. Od 8 września klienci, którzy zdecydują się na wyposażenie kuchni w urządzenia marki Franke otrzymają w prezencie zestaw garnków z limitowanej kolekcji Alessi for Franke o wartości 2500zł.

Zasady akcji promocyjnej „Zestaw za zestaw” są proste: zakup 4 urządzeń kuchennych z linii Frames by Franke, Crystal lub Mythos, czyli piekarnika, okapu, płyty grzewczej oraz kuchenki mikrofalowej lub piekarnika parowego wraz ze zlewozmywakiem Franke, w zestawie z dowolną baterią uprawnia do odbioru kompletu garnków Alessi for Franke za 1zł. Warto podkreślić, że jedno z urządzeń z linii Frames by Franke, Crystal lub Mythos może zostać zastąpione zmywarką lub chłodziarką Franke, podobnie, jak zamiast baterii kuchennej Franke można, w ramach akcji promocyjnej, wybrać dowolny model baterii z oferty marki KWC.

Credo Franke „Make it Wonderful” nabiera realnego smaku, gdy surowe produkty zmieniają się w aromatyczne dania. Naczynia kuchenne, niezbędne do tej transformacji dostarcza Alessi, globalny partner Franke w nowej kampanii promocyjnej.

„Trudno wyobrazić sobie lepszego i bardziej naturalnego partnera akcji promocyjnej - tak współpracę Franke z Alessi ocenia Monika Dembowska - Marketing Manager Franke Polska. Potrzebujemy funkcjonalnych i wygodnych naczyń, by swobodnie korzystać z nowoczesnych urządzeń kuchennych. Starannie zaprojektowane naczynia Alessi for Franke to najlepsze dopełnienie dla naszych produktów.

Akcja promocyjna będzie trwała do końca kwietnia 2018 roku, a zasady i szczegółowy regulamin dostępne są na stronie www.zestawzazestaw.pl

Kolekcja urządzeń Frames by Franke, Crystal oraz Mythos to najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie zestawy urządzeń kuchennych z aktualnej oferty marki Franke. Trzy funkcjonalne linie wyróżnia niezwykle eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, które podkreśla najwyższą jakość wykonania. Liczne automatyczne funkcje i programy ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo. W ramach każdej kolekcji urządzeń kuchennych Franke, klienci mogą dopasować do płyty grzewczej, okapu i piekarnika nie tylko spójne wzorniczo kuchenki mikrofalowe i piekarniki parowe, ale także zlewozmywaki i baterie kuchenne. Poszczególne linie kolekcji dostępne są w kolorach białym, czarnym lub szampan..

Kolekcja garnków Alessi for Franke to limitowana seria stalowych garnków i patelni, w satynowym wykończeniu, zaprojektowanych przez Jaspera Morrisona. Dno naczyń stanowi rdzeń aluminiowy, dzięki któremu ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co pozwala na oszczędność energii. Garnki posiadają specjalne wkładki do gotowania na parze, wygodnego odcedzania makaronu czy ziemniaków. Ponadto posiadają po dwa poręczne uchwyty, a rondel i patelnia mają długą, ergonomiczną rączkę. Odpowiednio wyprofilowane krawędzie wszystkich naczyń ułatwiają przelewanie. Zestaw garnków Alessi for Franke dostosowany jest do wszystkich typów kuchenek, płyt indukcyjnych oraz piekarników i może być myty w zmywarkach.

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe