agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zmodernizowane lampy i zestawy dla początkujących fotografów

Zmodernizowane lampy i zestawy dla początkujących fotografów

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2017-09-14 08:54:00

Fomei odświeża popularne lampy i zestawy z serii BASIC z linii TERRONIC. Lampy zyskały przede wszystkim nową elektronikę i kopułkę żaroodporną.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zmianie uległa elektronika, która oparta została na bardziej niezawodnych komponentach. Powtarzalność energii i temperatury barwowej, która i tak była na wysokim poziomie jest teraz jeszcze lepsza. Lampa błyskowa jest sterowana elektronicznie a nastawiona energia wskazana jest na wyświetlaczu LCD z dokładnością do 0,1 przysłony w celu dokładnego kontrolowania energii błysku. Głowica mocowania na statywie została poprawiona i wzmocniona, aby zwiększyć precyzję pochylania lampy z zamontowanymi ciężkimi akcesoriami do modelowania światła.  Jednocześnie nadal zachowano łatwość manipulacji zestawem. Dodano seryjnie montowaną kopułkę żaroodporną. Ta zmiana jest dużym krokiem do przodu gdyż w znacznym stopniu podnosi komfort pracy i bezpieczeństwo. Seryjna kopułka jest bardzo rzadko spotykana w tej klasie sprzętu.  Element ten chroni przed przypadkowym poparzeniem. Ponad to podczas zmiany softboxu lub reflektora ryzyko uszkodzenie palnika i żarówki pilotującej spada do minimum.

Wraz z lampą otrzymujemy Reflektor 16,5cm, który jest podstawowym akcesorium do modelowania światła używanym w większości studiów fotograficznych. Pozwala na uzyskanie wielu efektów. Umożliwia uzyskanie silnego i ostrego światła.

Co jeszcze wyróżnia lampy Terronic?

Wyróżnikiem jest także gwarancja. Lampy objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta.

 Zestawy Basic 200P i 400P oferowane są już z nowymi wersjami lamp.
 

Terronic Basic P 200lub 400P to udoskonalone zestawy noszące oznaczenie „P”. Podobnie jak popularni poprzednicy, składają się z 2 studyjnych lamp błyskowych o energii 200Ws lub 400Ws każda i akcesoriów. Elementy zestawu Terronic Basic P 200 lub 400P zostały tak dobrane przez producenta, aby połączyć efektywność, funkcjonalność, niezawodność i atrakcyjną cenę.
 

Lampy błyskowe

  • Dwie studyjne lampy błyskowe o energii 200Ws każda wyposażone są w pilotujące żarówki halogenowe o energii 150W i elektroniczne sterowanie. Dzięki temu fotograf może ocenić rozkład cieni i świateł bez wykonywania wielu testów. Wystarczy zapalić żarówki pilotujące i wiesz jak ustawić światło.
  • Szklana osłona lampy błyskowej i żarówki
  • Wzmocniona głowica mocowania statywu
  • Reflektor 16,5cm + parasol
  • Softbox 60x60
  • Statywy do lamp
  • Torba transportowa

źródło: fomei/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe