agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zoodler Philips - nowy blender ręczny ze spiralnym ostrzem o mocy 800W

Zoodler Philips - nowy blender ręczny ze spiralnym ostrzem o mocy 800W

MAŁE AGD / Blendery / 2019-04-09 12:45:18

Pewnie dobrze wiesz, że blender ręczny jest w kuchni nieocenionym pomocnikiem. A gdyby tak pomógł Ci wyczarować jeszcze więcej ciekawych potraw z warzywami i zachęcił do odkrywania nowych smaków i połączeń? Nie czekaj! Wkręć się zdrowo w warzywa i owoce.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Blender Zoodler Philips HR2657/90 wyposażono w 3 wymienne tarcze, za pomocą których w kilka sekund nadasz warzywom i owocom nietuzinkowy kształt zoodli o różnej szerokości: spaghetti (2mm), sprężynek (6mm) lub wstążek (12mm)! Spiralnym ostrzem  przygotujesz przepyszne makarony i surówki z warzyw, takich jak cukinia czy marchewka, albo fantazyjnie udekorujesz znane i lubiane potrawy np. pizzę czy szaszłyki! Pamiętaj, że zoodle to zdrowa alternatywa dla tradycyjnego makaronu, a dzięki nowemu blenderowi przygotujesz je w szybki i łatwy sposób. Jest jeszcze jedna duża zaleta  Zoodlera – dzięki jego możliwościom z pewnością chętniej będziesz sięgać po warzywa i łatwiej przekonasz do nich również dzieciaki!

Poza spiralnym ostrzem w nowych blenderach znajdziesz też kilka innych przydatnych w kuchni akcesoriów. Wszystkie można w prosty sposób zakładać i ściągać. Wystarczy wcisnąć przycisk i zmienić końcówkę. Rozdrabniacz XL o pojemności 1l łatwo zmieli większą ilość mięsa i posieka więcej cebuli. Można w nim przygotować salsę lub sałatkę. Trzepaczka pomoże w przygotowywaniu pysznego domowego ciasta na naleśniki, słodkie wypieki i babeczki lub domowego majonezu, aksamitnej bitej śmietany, puszystej masy jajecznej czy ciasta naleśnikowego. W bidonie przygotujesz bezpośrednio ulubione smoothie, by później wziąć je ze sobą do szkoły lub pracy, a w przenośnym pojemniku zabierzesz zupę lub inne przekąski na cały dzień. Pojemnik jest wygodny i przystosowany do używania w mikrofali. Do wygodnej przegródki w zakręcanym wieczku, które chroni przed wyciekaniem, możesz włożyć grzanki lub prażone pestki.

W przypadku blenderów warto polegać na sprawdzonych technologiach, które sprawiają, że urządzenie jest wygodne w użyciu i niezawodne. Nowe blendery Philips wyposażono w technologię ProMix, dzięki której produkty miksowane są precyzyjnie i w krótkim czasie. Dzięki Technologii SpeedTouch, czyli funkcji zmiennej regulacji prędkości, obsługa blendera staje się wyjątkowo prosta. Nie trzeba drugą ręką zmieniać ustawień na pokrętle, wystarczy, że mocniej naciśniesz przycisk i urządzenie pracuje z większą prędkością. Najwyższą prędkość pracy blendera uzyskasz dzięki funkcji turbo.

  • Blender Zoodler Philips HR2657/90 ze spiralnym ostrzem do warzyw – 409 pln
  • Blender Zoodler Philips HR2656/90 ze spiralnym ostrzem do warzyw – 359 pln
  • Blender ręczny OnTheGo Philips HR2655/90 – 359 pln
  • Blender ręczny OnTheGo Philips HR2651/90 – 319 pln
  • Blender ręczny Philips HR2621/90 – 289 pln

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe