agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zuma Compact do aparatów hybrydowych

Zuma Compact do aparatów hybrydowych

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2014-04-01 12:37:00

Od momentu pojawienia się na rynku pierwszych aparatów hybrydowych (bezlusterkowych) zainteresowanie nimi nie słabnie. Oferując wiele zaawansowanych funkcji fotograficznych, pełną manualną kontrolę i system wymiennej optyki coraz częściej zastępują tradycyjne lustrzanki. Rozwój rynku aparatów hybrydowych spowodował wzrost sprzedaży akcesoriów przeznaczonych dla tego typu aparatów. W odpowiedzi na potrzeby klientów Tamrac, amerykański producent akcesoriów dla fotografów wprowadził do sprzedaży niewielkich gabarytów torbę, przeznaczoną dla aparatów hybrydowych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zuma Compact została zaprojektowana w celu zapewnienia łatwego i szybkiego dostępu do aparatu bezlustrowego. W środku głównej, wyłożonej pianką komory użytkownik znajdzie dwie regulowane przegrody podtrzymujące aparat z dołączonym obiektywem, drugi, a nawet trzeci obiektyw oraz lampę błyskową. Wewnątrz przedniej kieszeni znajdują się dwie siatkowe kieszenie Windowpane Mesh, w sam raz na karty pamięci i baterie. Dodatkowe kieszenie pomieszczą przedmioty osobiste, np. telefon, długopisy lub mały notatnik. Siatkowa kieszeń na wewnętrznym panelu umożliwia przechowywanie drobnych przedmiotów w widocznym miejscu, które są zawsze pod ręką.

Z tyłu torby znajduje się otwarta kieszeń na instrukcję lub mapę. Regulowany pas na ramię wraz z rączką sprawiają, że ta poręczna i funkcjonalna torba jest bardzo wygodna w noszeniu, a co najważniejsze jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca.

  • Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 119 zł.

źródło: tamrac/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe