agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Zyskaj łatwy dostęp do swoich plików z niemal każdego miejsca na Ziemi

Zyskaj łatwy dostęp do swoich plików z niemal każdego miejsca na Ziemi

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2017-12-28 11:22:27

Łączenie się przez sieć ma to do siebie, że gdy pojawią się problemy, zdecydowana większość użytkowników nie ma pojęcia, co robić dalej. Dlatego Asustor dąży do maksymalnego uproszczenia i automatyki w zdalnej obsłudze ich produktów.

Producent zamierza osiągnąć powyższy cel dzięki funkcji EZ Connect - jej zadaniem jest uproszczenie procesu łączenia się z NAS-em przy pomocy innych urządzeń. EZ Connect automatycznie pomaga skonfigurować usługi przekierowania portów. Jedyne, co jest potrzebne do bezproblemowego zarządzania dyskiem sieciowym z dowolnego miejsca, to ID chmury, pod którą podpięty jest NAS.

Jeśli jednak ktoś posiada fachową wiedzę IT, może oczywiście ustawić połączenie ręcznie. Jest to opcja skierowana dla osób oczekujących elastyczności i większego spersonalizowania swoich ustawień. Mowa tu zarówno o ustawieniach portów, jak i możliwości wykorzystania usług DDNS podmiotu.

Warto przy tym wspomnieć, że EZ Connect jest częścią systemu operacyjnego ADM 3.0 i do skorzystania z niego nie potrzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Usługa widnieje pod skrótem AEC.

źródło: asustor/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe